Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 40

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 60,311
· Najnowszy użytkownik: hovuzuwgygi195
Statystyki
statystyka
Patryk Ku¶mierek (17)
Imię:Patryk
Nazwisko:Ku¶mierek
Data urodzenia:31 stycznia 2002
Wiek:17 l 174 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zenit Chmielnik

Przebieg kariery:
(1) (2014.09.swie)  
(2) (2014.09.swie)  
2014/15Zenit Chmielnik 6 11/11/  0   770'
2015/16Zenit Chmielnik 13 15/15/  0 1200'
2016/17 Zenit Chmielnik 17  124/19/  0 1866'
2017/18 Zenit Chmielnik 12 15/  9/  1 1197'
2018/19 Zenit Chmielnik 1 0+1 210/  2/20 1146'
2018/19 Zenit Chmielnik 1   1/  0/  0     62'

Analityka statystyczna:
Razem: 50 0+1 376/56/23 6263'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


12 SIE 17:00Zenit 1 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
1917'  
87' 70' Szymon Wesołowski
15 SIE 17:00Zenit 1 — 3 LZS Samborzeckl. okręg.
1521'  
70' Sebastian Misztal
19 SIE 17:00GKS Rudki 2 — 1 Zenitkl. okręg.
1945'  
46' Karol Kuza
26 SIE 17:00Zenit 0 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
1826'  
65' Szymon Wesołowski
WRZ 13:00Zenit 3 — 5 Nidakl. okręg.
 
WRZ 16:00Nidzianka 0 — 1 Zenitkl. okręg.
18  
WRZ 16:00Zenit 2 — 1 Stalkl. okręg.
1821'  
70' Marcin Pawłowski
12 WRZ 16:00Zenit 0 — 4 LubrzankaPuchar okr.
 1890'  
15 WRZ 13:00Zenit 3 — 2 Nidzicakl. okręg.
 
15 WRZ 16:00Star S. 4 — 0 Zenitkl. okręg.
1826'  
65' Arkadiusz Rogala
23 WRZ 10:00Moravia 1 — 2 Zenitkl. okręg.
 
23 WRZ 15:00Zenit 6 — 0 Astrakl. okręg.
1864'  
65' Konrad Sikorski
29 WRZ 13:00Zenit 0 — 0 Naprzódkl. okręg.
 
30 WRZ 15:00Moravia 2 — 1 Zenitkl. okręg.
1845'  
46' Szymon Wesołowski
PA¬ 13:00Deko 2 — 8 Zenitkl. okręg.
 
PA¬ 15:00Zenit 0 — 2 Sparta D.kl. okręg.
1845'  
46' Marcin Pawłowski
14 PA¬ 15:00Piast 2 — 1 Zenitkl. okręg.
1845'  
46' Sebastian Misztal
20 PA¬ 10:00Sparta 1 — 4 Zenitkl. okręg.
 
21 PA¬ 14:00Zenit 0 — 1 ¦witkl. okręg.
1821'  
70' Tomasz Buras
LIS 10:30Zenit 10 — 3 Uniakl. okręg.
962'  
32' 63' Hubert Połoński
LIS 13:00Zenit 3 — 1 Orliczkl. okręg.
1845'  
46' Marcin Pawłowski
10 LIS 12:00Sparta K. W. 3 — 1 Zenitkl. okręg.
1861'  
62' Karol Kuza
17 LIS 11:00Bucovia 1 — 0 Zenitkl. okręg.
1845'  
46' Dawid Stępień
17 MAR 12:00Piaskowianka 0 — 4 Zenitkl. okręg.
1845'  
46' Bartłomiej Fitowski
24 MAR 12:00LZS Samborzec 0 — 0 Zenitkl. okręg.
1829'  
30' Bartłomiej Fitowski
31 MAR 12:00Nida 0 — 4 Zenitkl. okręg.
 
31 MAR 15:00Zenit 0 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
821'  
70' Bartłomiej Fitowski
KWI 16:00OKS Opatów 1 — 0 Zenitkl. okręg.
1874'  
75' Dawid Stępień
13 KWI 13:00Nidzica 1 — 8 Zenitkl. okręg.
 
14 KWI 16:00Zenit 3 — 0 Nidziankakl. okręg.
713'  
78' Łukasz G±gorowski
20 KWI 15:00Stal 1 — 1 Zenitkl. okręg.
726'  
65' Karol Kuza
27 KWI 11:00Zenit 11 — 1 Moraviakl. okręg.
 
27 KWI 17:30Zenit 3 — 4 Star S.kl. okręg.
759'  
5' 60' Łukasz G±gorowski
MAJ 13:00Naprzód 2 — 2 Zenitkl. okręg.
 
MAJ 17:30Astra 3 — 2 Zenitkl. okręg.
731'  
60' Michał Pawłowski
MAJ 14:00Zenit 8 — 0 Dekokl. okręg.
 
MAJ 17:00Zenit 1 — 3 Moraviakl. okręg.
790'  
12 MAJ 17:00Sparta D. 0 — 0 Zenitkl. okręg.
711'  
80' Kamil Król
18 MAJ 14:00Zenit 2 — 0 Spartakl. okręg.
 
18 MAJ 17:00Zenit 3 — 1 Piastkl. okręg.
745'  
46' Patryk Frankiewicz
26 MAJ 15:00Unia 2 — 1 Zenitkl. okręg.
 
26 MAJ 17:00¦wit 0 — 1 Zenitkl. okręg.
711'  
80' Bartłomiej Fitowski
CZE 17:00Zenit 4 — 0 Bucoviakl. okręg.
711'  
80' Łukasz Gudwański
CZE 15:00Orlicz 5 — 2 Zenitkl. okręg.
717'  
74' Szymon Wesołowski
15 CZE 17:00Zenit 1 — 2 Sparta K. W.kl. okręg.
1645'  
46' Szymon Wesołowski