Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
Aktualnie online
· Gości online: 116
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Antoni Zdeb (25) Imię: | Antoni | Nazwisko: | Zdeb | Data urodzenia: | 21 października 1999 | Wiek: | 24 l 188 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Spartakus II Daleszyce |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
Galerie (1) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Antoni Zdeb.
28 SIE 17:00Hetman 0 — 3 Spartakuskl. okręg.
631' 50' Bartłomiej Kapela | 5 WRZ 12:00Spartakus 2 — 1 Bucoviakl. okręg.
648' 33' Bartłomiej Kapela | 12 WRZ 11:00ŁKS Łopuszno 1 — 0 Spartakuskl. okręg.
680'
| 19 WRZ 11:00Spartakus 2 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
680'
| 27 WRZ 10:00Samson 0 — 8 Spartakuskl. okręg.
580' 22' | 9 PAŹ 16:00Partyzant 2 — 1 Spartakuskl. okręg.
2680'
| 7 LIS 10:00Skała 0 — 5 Spartakuskl. okręg.
980' 9' | 14 LIS 11:00Spartakus 0 — 3 Neptunkl. okręg.
580'
| 13 MAR 15:00Wisła 2 — 3 Spartakus3 liga
| 20 MAR 15:00Spartakus 1 — 2 Czarni3 liga
14
| 26 MAR 11:00Spartakus II 0 — 3 Alit IIklasa A
| 26 MAR 15:00Sparta 0 — 3 Spartakus3 liga
25' 86' Damian Gil | 30 MAR 16:30Pogoń 1 — 4 SpartakusPuchar okr.
90'
| 3 KWI 15:00Zorza Tempo 2 — 3 Spartakus IIklasa A
| 3 KWI 16:00Spartakus 3 — 2 Cracovia II3 liga
3
| 6 KWI 16:30Garbarnia 2 — 1 Spartakus3 liga
2
| 10 KWI 17:00Łysica 2 — 2 Spartakus3 liga
| 16 KWI 11:00Bucovia 3 — 0 Spartakuskl. okręg.
240' 41' Jakub Rozpara | 17 KWI 17:00LZS Samborzec 5 — 0 Spartakus IIklasa A
| 17 KWI 17:00Spartakus 3 — 1 Soła3 liga
2
| 20 KWI 17:00Beskid 1 — 2 Spartakus3 liga
21' 90' Robert Sitarz | 23 KWI 11:00Spartakus 3 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
| 23 KWI 17:00Spartakus II 0 — 2 Agricolaklasa A
| 24 KWI 17:00Spartakus 2 — 1 Podhale3 liga
| 27 KWI 17:00Łysica 1 — 4 SpartakusPuchar okr.
| 30 KWI 11:00Zryw Z. 0 — 0 Spartakus IIklasa A
| 1 MAJ 11:00Korona II 2 — 2 Spartakus3 liga
| 1 MAJ 11:00GKS Nowiny 2 — 0 Spartakuskl. okręg.
2816' 65' Adam Siwonia | 3 MAJ 17:00Spartakus II 1 — 3 Basztaklasa A
| 7 MAJ 10:00Spartakus 4 — 0 Samsonkl. okręg.
980'
| 7 MAJ 17:00Spartakus II 2 — 2 Gródklasa A
| 8 MAJ 17:00Spartakus 2 — 1 Wisła II3 liga
211' 80' Seweryn Kaleta | 10 MAJ 17:00Spartakus 1 — 2 Hetmankl. okręg.
240' 41' Adam Siwonia | 11 MAJ 17:00Wierna 1 — 2 SpartakusPuchar okr.
41' 80' Seweryn Kaleta | 14 MAJ 14:00Poprad 1 — 6 Spartakus3 liga
227' 65' 64' Seweryn Kaleta | Spartakus 3 — 0 Skałakl. okręg.
| 15 MAJ 15:00GKS Górno 0 — 0 Spartakus IIklasa A
290'
| 18 MAJ 18:00Spartakus 3 — 0 Unia3 liga
226' 65' Seweryn Kaleta | 21 MAJ 18:00Hutnik 2 — 1 Spartakus3 liga
2
| Spartakus 3 — 0 Partyzantkl. okręg.
| 22 MAJ 15:00Spartakus II 0 — 4 UKS Baćkowiceklasa A
490'
| 25 MAJ 18:00Spartakus 0 — 1 Wolania3 liga
2
| 26 MAJ 17:30OKS Opatów 4 — 0 Spartakus IIklasa A
990'
| 28 MAJ 15:30Neptun 3 — 0 Spartakuskl. okręg.
| 28 MAJ 17:00KP KSZO 1929 O. Ś. 4 — 1 Spartakus3 liga
23' 88' Piotr Ostrowski | 29 MAJ 15:00Spartakus II 2 — 1 Jawornikklasa A
1190'
| 5 CZE 15:00Nidzica 2 — 2 Spartakus IIklasa A
| 8 CZE 17:00KP KSZO 1929 O. Ś. 2 — 1 SpartakusPuchar okr.
2
| 11 CZE 15:00Spartakus II 2 — 3 Świtklasa A
1190'
|
|