Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,621
· Najnowszy użytkownik: Bruggemanse10b
Statystyki
statystyka
Dominik Bracik (16)
Imię:Dominik
Nazwisko:Bracik
Data urodzenia:03 czerwca 2004
Wiek:16 l 31 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Juventa Starachowice

Przebieg kariery:
2015/16Juventa Starachowice 1 
2016/17Juventa Starachowice  

Analityka statystyczna:
Razem: 1 
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:00Celsium 2 — 2 Juventakl. okręg.
 18  
12 WRZ 10:00Juventa 1 — 0 Korona IIkl. okręg.
 4  
16 WRZ 17:00Wicher 0 — 16 Juventakl. okręg.
 18  
60'
22 WRZ 16:00AP SKS Star 0 — 4 Juventakl. okręg.
 18  
14 PAŹ 15:30Juventa 3 — 0 Wicherkl. okręg.
   
17 PAŹ 15:00Korona II 3 — 6 Juventakl. okręg.
   
20 PAŹ 16:15Juventa 1 — 3 Celsiumkl. okręg.
 18  
24 PAŹ 09:30Juventa 3 — 1 AP SKS Starkl. okręg.
   
KWI 15:00Celsium 0 — 4 Juventakl. okręg.
   
16 KWI 09:30Juventa 4 — 3 KP KSZO 1929kl. okręg.
   
23 KWI 09:30Akademia Piłkarska 1 — 1 Juventakl. okręg.
   
30 KWI 10:00Juventa 1 — 1 Wisła Juniorkl. okręg.
   
MAJ 11:00Alit 3 — 10 Juventakl. okręg.
   
MAJ 10:00KKP Korona 7 — 1 Juventakl. okręg.
   
14 MAJ 11:00Juventa 0 — 0 Polonia Białogonkl. okręg.
   
22 MAJ 09:00Juventa 1 — 5 Celsiumkl. okręg.
   
25 MAJ 17:00KP KSZO 1929 6 — 0 Juventakl. okręg.
   
28 MAJ 11:00Juventa 5 — 1 Akademia Piłkarskakl. okręg.
   
CZE 17:00Wisła Junior 0 — 3 Juventakl. okręg.
   
11 CZE 11:00Juventa 6 — 1 Alitkl. okręg.
   
14 CZE 17:00Juventa 0 — 3 KKP Koronakl. okręg.
   
18 CZE 10:00Polonia Białogon 1 — 6 Juventakl. okręg.