Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS.

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 22

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 42,988
· Najnowszy użytkownik: bestnagdeskzan92
Statystyki
statystyka
Krystian Nocuń (20)
ImięKrystian
Nazwisko:Nocuń
Data urodzenia:10 sierpnia 1998
Wiek:20 l 5 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:D±b Nagłowice
Przebieg kariery:
2015/16 D±b Nagłowice    1/  1/  2   137'

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  1/  2   137'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


20 MAR 11:00Samson 0 — 2 D±bklasa A
2  
26 MAR 11:00D±b 1 — 3 Victoriaklasa A
 
KWI 15:00Politechnika ¦w. 4 — 1 D±bklasa A
221'  
70' Adrian Siwiec
10 KWI 15:00D±b 1 — 3 Partyzantklasa A
2026'  
65' Michał Koczanoski
17 KWI 15:00MSS-Klonówka 5 — 0 D±bklasa A
1390'  
24 KWI 15:00Astra 0 — 3 D±bklasa A
 
30 KWI 15:00D±b 0 — 3 GLKS Fałkówklasa A
 
MAJ 15:00Skała 1 — 1 D±bklasa A
 
MAJ 15:00D±b 2 — 0 Bucoviaklasa A
 
15 MAJ 15:00Piaskowianka 1 — 2 D±bklasa A
 
22 MAJ 17:00D±b 1 — 1 Nidaklasa A
 
26 MAJ 17:30Zryw 3 — 1 D±bklasa A
 
29 MAJ 15:00D±b 1 — 3 Lechiaklasa A
 
CZE 15:00Sokół 5 — 1 D±bklasa A
 
11 CZE 15:00D±b 0 — 2 Piastklasa A