Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 1
oliviaex4642ggdgdrg2fdqffg3q5

· Łącznie użytkowników: 41,468
· Najnowszy użytkownik: oliviaex4642ggdgdrg2fdqffg3q5
Statystyki
statystyka
Norbert Krawczyk (12)
ImięNorbert
Nazwisko:Krawczyk
Data urodzenia:07 grudnia 2006
Wiek:11 l 223 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Sparta Kazimierza Wielka
Przebieg kariery:
2017/18Sparta Kazimierza Wielka    7/  7/  0   420'
2017/18Sparta Kazimierza Wielka  

Analityka statystyczna:
Razem:    7/  7/  0   420'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 09:30Victoria 2015 3 — 0 Spartakl. okręg.
 15  
12 WRZ 17:30Piast 5 — 3 Spartakl. okręg.
 1560'  
16 WRZ 09:30Naprzód 4 — 0 Spartakl. okręg.
 460'  
PAŹ 11:00Sparta 0 — 0 MGTS Działoszycekl. okręg.
 760'  
PAŹ 12:30Sparta 3 — 1 Victoria 2015kl. okręg.
 460'  
11 PAŹ 16:30MGTS Działoszyce 3 — 3 Spartakl. okręg.
 960'  
14 PAŹ 10:00Sparta 2 — 3 Piastkl. okręg.
 1660'  
17 PAŹ 16:00Sparta 0 — 8 Wiernakl. okręg.
   
20 PAŹ 16:00Sparta 2 — 3 Naprzódkl. okręg.
 1160'  
28 PAŹ 09:30Wierna 3 — 0 Spartakl. okręg.
   
KWI 14:00Polanie 2 — 2 Spartakl. okręg.
 5  
KWI 15:00Moravia 4 — 1 Spartakl. okręg.
   
21 KWI 13:30GKS Rudki 6 — 0 Spartakl. okręg.
   
MAJ 10:00MKS Zdrój 9 — 3 Spartakl. okręg.
   
MAJ 17:30Sparta 0 — 2 Granatkl. okręg.
   
MAJ 17:30Sparta 3 — 1 Spartakuskl. okręg.
 16  
12 MAJ 09:00Sparta 1 — 3 Polaniekl. okręg.
   
15 MAJ 18:00Sparta 10 — 1 MSS-Klonówkakl. okręg.
 8  
19 MAJ 10:00Sparta 1 — 0 Moraviakl. okręg.
   
29 MAJ 18:00Sparta 2 — 3 GKS Rudkikl. okręg.
 14  
CZE 10:00MSS-Klonówka 1 — 3 Spartakl. okręg.
   
CZE 10:00Sparta 0 — 9 MKS Zdrójkl. okręg.
   
13 CZE 18:15Spartakus 0 — 3 Spartakl. okręg.
   
16 CZE 11:00Granat 3 — 0 Spartakl. okręg.