Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkowników online: 1
locks172rv

· Łącznie użytkowników: 82,620
· Najnowszy użytkownik: emeplu005vv
Statystyki
statystyka
Kacper Fedor (14)
Imię:Kacper
Nazwisko:Fedor
Data urodzenia:07 czerwca 2006
Wiek:14 l 27 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Juventa Starachowice

Przebieg kariery:
2017/18Juventa Starachowice  10/10/  0   600'
2018/19 Juventa Starachowice    5/  5/  0   300'

Analityka statystyczna:
Razem:  15/15/  0   900'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 09:30Juventa 0 — 2 KP KSZO 1929ŚLMS
 
WRZ 15:30Wierna 4 — 0 JuventaŚLMS
 
WRZ 09:00Juventa 0 — 1 KKP KoronaŚLMS
 
15 WRZ 09:30Juventa 5 — 2 VictoriaŚLMS
 
22 WRZ 10:00Juventa 2 — 1 Akademia PiłkarskaŚLMS
 
25 WRZ 17:00Orlęta 0 — 1 JuventaŚLMS
 
29 WRZ 10:00KP KSZO 1929 2 — 0 JuventaŚLMS
 
PAŹ 11:00Juventa 1 — 1 WiernaŚLMS
 
PAŹ 16:30KKP Korona 9 — 1 JuventaŚLMS
 
15 PAŹ 16:00Juventa 0 — 2 GranatŚLMS
 
21 PAŹ 11:00Victoria 0 — 3 JuventaŚLMS
 
27 PAŹ 12:30Akademia Piłkarska 1 — 0 JuventaŚLMS
 
LIS 10:00Juventa 2 — 0 OrlętaŚLMS
 
10 LIS 10:00Granat 2 — 0 JuventaŚLMS
 
KWI 09:00Juventa 2 — 0 GranatŚLMS
1560'  
13 KWI 16:00KKP Korona 12 — 0 JuventaŚLMS
1560'  
17 KWI 17:00KP KSZO 1929 4 — 1 JuventaŚLMS
1560'  
25 KWI 17:00Akademia Piłkarska 3 — 1 JuventaŚLMS
1560'  
MAJ 10:00Juventa 2 — 1 OrlętaŚLMS
1560'  
12 MAJ 10:00Juventa 2 — 2 KP KSZO 1929ŚLMS
 
18 MAJ 10:30Granat 2 — 0 JuventaŚLMS
 
25 MAJ 12:00Juventa 0 — 5 KKP KoronaŚLMS
 
31 MAJ 18:00Juventa 2 — 1 Akademia PiłkarskaŚLMS
 
CZE 09:30Orlęta 1 — 0 JuventaŚLMS