Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 49

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 60,055
· Najnowszy użytkownik: ertysaderoma6
Statystyki
statystyka
Michał G±sior (18)
Imię:Michał
Nazwisko:G±sior
Data urodzenia:26 marca 2001
Wiek:18 l 114 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zenit Chmielnik

Przebieg kariery:
2017/18 MKS Zdrój Busko 1   1/  0/  2     68'
2018/19 Zenit Chmielnik 2   0/  0/  2     62'
2018/19 Zenit Chmielnik 30  114/13/  0 1239'

Analityka statystyczna:
Razem: 33  115/13/  4 1369'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


12 SIE 17:00Zenit 1 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
 
15 SIE 17:00Zenit 1 — 3 LZS Samborzeckl. okręg.
 
19 SIE 17:00GKS Rudki 2 — 1 Zenitkl. okręg.
 
26 SIE 17:00Zenit 0 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
 
WRZ 13:00Zenit 3 — 5 Nidakl. okręg.
1790'  
30' 60'
WRZ 16:00Nidzianka 0 — 1 Zenitkl. okręg.
 
WRZ 16:00Zenit 2 — 1 Stalkl. okręg.
 
12 WRZ 16:00Zenit 0 — 4 LubrzankaPuchar okr.
   
15 WRZ 13:00Zenit 3 — 2 Nidzicakl. okręg.
1790'  
71'
15 WRZ 16:00Star S. 4 — 0 Zenitkl. okręg.
 
23 WRZ 10:00Moravia 1 — 2 Zenitkl. okręg.
990'  
40' 42'
23 WRZ 15:00Zenit 6 — 0 Astrakl. okręg.
 
29 WRZ 13:00Zenit 0 — 0 Naprzódkl. okręg.
990'  
30 WRZ 15:00Moravia 2 — 1 Zenitkl. okręg.
 
PA¬ 13:00Deko 2 — 8 Zenitkl. okręg.
1190'  
18' 64' 69' 84'
PA¬ 15:00Zenit 0 — 2 Sparta D.kl. okręg.
 
14 PA¬ 15:00Piast 2 — 1 Zenitkl. okręg.
 
20 PA¬ 10:00Sparta 1 — 4 Zenitkl. okręg.
990'  
6' 68' 77'
21 PA¬ 14:00Zenit 0 — 1 ¦witkl. okręg.
 
LIS 10:30Zenit 10 — 3 Uniakl. okręg.
1790'  
46' 63' 65'
LIS 13:00Zenit 3 — 1 Orliczkl. okręg.
 
10 LIS 12:00Sparta K. W. 3 — 1 Zenitkl. okręg.
 
17 LIS 11:00Bucovia 1 — 0 Zenitkl. okręg.
 
17 MAR 12:00Piaskowianka 0 — 4 Zenitkl. okręg.
 
24 MAR 12:00LZS Samborzec 0 — 0 Zenitkl. okręg.
 
31 MAR 12:00Nida 0 — 4 Zenitkl. okręg.
990'  
47' 70' 80'
31 MAR 15:00Zenit 0 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
 
KWI 16:00OKS Opatów 1 — 0 Zenitkl. okręg.
21  
13 KWI 13:00Nidzica 1 — 8 Zenitkl. okręg.
990'  
79' 81'
14 KWI 16:00Zenit 3 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
20 KWI 15:00Stal 1 — 1 Zenitkl. okręg.
 
27 KWI 11:00Zenit 11 — 1 Moraviakl. okręg.
969'  
7' 13' 19' 31' 54' 70' Wiktor Kielian
27 KWI 17:30Zenit 3 — 4 Star S.kl. okręg.
 
MAJ 13:00Naprzód 2 — 2 Zenitkl. okręg.
990'  
MAJ 17:30Astra 3 — 2 Zenitkl. okręg.
 
MAJ 14:00Zenit 8 — 0 Dekokl. okręg.
990'  
48' 78' 86' 89'
MAJ 17:00Zenit 1 — 3 Moraviakl. okręg.
 
12 MAJ 17:00Sparta D. 0 — 0 Zenitkl. okręg.
 
18 MAJ 14:00Zenit 2 — 0 Spartakl. okręg.
990'  
44' 3'
18 MAJ 17:00Zenit 3 — 1 Piastkl. okręg.
 
26 MAJ 15:00Unia 2 — 1 Zenitkl. okręg.
990'  
26 MAJ 17:00¦wit 0 — 1 Zenitkl. okręg.
 
CZE 17:00Zenit 4 — 0 Bucoviakl. okręg.
146'  
86' 90+2' 85' Łukasz G±gorowski
CZE 15:00Orlicz 5 — 2 Zenitkl. okręg.
 
15 CZE 17:00Zenit 1 — 2 Sparta K. W.kl. okręg.
556'  
35' Dawid ¦lusarski