Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 33

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 66,156
· Najnowszy użytkownik: sydn442pz
Statystyki
statystyka
Marcin Adamczyk (26)
Imię:Marcin
Nazwisko:Adamczyk
Data urodzenia:23 czerwca 1993
Wiek:26 l 84 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Sparta Kazimierza Wielka

Przebieg kariery:
2009/10 Sparta Kazimierza Wielka 1   0/  0/  2     62'
2010/11 Sparta Kazimierza Wielka  
2010/11 Sparta Kazimierza Wielka    2/  2/  3   280'
2011/12 Sparta Kazimierza Wielka 4 1 1  9/  2/  4   752'
2011/12 Sparta II Kazimierza Wielka 7   5/  2/  0   355'
2012/13 Sparta Kazimierza Wielka    1/  1/  0     90'
2013/14 Sparta Kazimierza Wielka  
2013/14 Victoria Skalbmierz 1   1/  0/  0     86'
2014/15 Victoria Skalbmierz  
2016/17 Gród Wiślica   1  0/  0/  2     24'
2018/19 Sparta Kazimierza Wielka 5  411/  5/  4   874'
2019/20 Sparta Kazimierza Wielka    2/  0/  4   240'

Analityka statystyczna:
Razem: 18 1 631/12/19 2763'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Marcin Adamczyk.


10 SIE 17:00Sparta 1 — 1 Hetman4 liga
 
15 SIE 17:00Orlęta 1 — 2 Sparta4 liga
 
18 SIE 15:00KSZO 1929 II 8 — 1 Victoriaklasa A
 
18 SIE 17:00Sparta 0 — 0 Spartakus4 liga
 
21 SIE 18:00Czarni 1 — 0 Sparta4 liga
   
25 SIE 15:00Victoria 4 — 2 Polanieklasa A
 86'  
85' 87' Łukasz Fendrych
28 SIE 17:00Start 5 — 2 VictoriaPuchar okr.
   
WRZ 11:00GKS Świniary 5 — 0 Victoriaklasa A
 
WRZ 17:00Sparta K. W. 1 — 1 Lubrzanka4 liga
 
WRZ 15:00Victoria 4 — 2 Zryw Z.klasa A
 
WRZ 16:30Klimontowianka 4 — 3 Sparta K. W.4 liga
 
15 WRZ 15:00Gród W. 4 — 2 Victoriaklasa A
 
15 WRZ 16:00Sparta K. W. 0 — 0 MKS Zdrój4 liga
 
21 WRZ 11:00Victoria 1 — 1 Wisła N. K.klasa A
 
22 WRZ 16:00Unia S. 1 — 1 Sparta K. W.4 liga
 
29 WRZ 11:00Nidzica 6 — 2 Victoriaklasa A
 
29 WRZ 15:00Sparta K. W. 1 — 1 Partyzant4 liga
 
PAŹ 15:00Victoria 1 — 3 OKS Opatówklasa A
 
PAŹ 15:00Sparta K. W. 3 — 0 ŁKS Łagów4 liga
 
13 PAŹ 15:00Zorza Tempo 5 — 1 Victoriaklasa A
 
13 PAŹ 15:00Pogoń 4 — 0 Sparta K. W.4 liga
 
16 PAŹ 15:00Sparta K. W. 1 — 1 TS 1946 NidaPuchar okr.
   
20 PAŹ 14:00Sparta K. W. 4 — 2 Skała4 liga
 
20 PAŹ 14:00Victoria 1 — 0 Świtklasa A
 
27 PAŹ 13:00Sparta K. W. 1 — 1 Naprzód4 liga
 
27 PAŹ 13:00Koprzywianka 3 — 3 Victoriaklasa A
 
LIS 13:00Sparta K. W. 0 — 0 Alit4 liga
 
LIS 13:00Victoria 2 — 0 Basztaklasa A
 
10 LIS 13:00Orlicz 2 — 1 Sparta K. W.4 liga
 
10 LIS 13:00Agricola 4 — 2 Victoriaklasa A
 
30 MAR 15:00Victoria 2 — 4 KSZO 1929 IIklasa A
 
KWI 15:00Polanie 10 — 1 Victoriaklasa A
 
13 KWI 15:00Victoria 3 — 1 GKS Świniaryklasa A
 
19 KWI 11:00Zryw Z. 5 — 0 Victoriaklasa A
 
27 KWI 15:00Victoria 2 — 6 Gród W.klasa A
 
MAJ 15:00Wisła N. K. 4 — 1 Victoriaklasa A
 
MAJ 15:00Victoria 1 — 5 Nidzicaklasa A
 
11 MAJ 15:00OKS Opatów 9 — 2 Victoriaklasa A
 
18 MAJ 15:00Victoria 6 — 6 Zorza Tempoklasa A
 
25 MAJ 11:00Świt 3 — 0 Victoriaklasa A
 
CZE 15:00Victoria 2 — 10 Koprzywiankaklasa A
 
CZE 15:00Baszta 10 — 1 Victoriaklasa A
 
15 CZE 15:00Victoria 3 — 2 Agricolaklasa A