Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa


2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 30

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 59,841
· Najnowszy użytkownik: Bachleres1
Statystyki
statystyka
Kacper Żak (11)
Imię:Kacper
Nazwisko:Żak
Data urodzenia:12 czerwca 2008
Wiek:11 l 32 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Wicher Miedziana Góra

Przebieg kariery:
2018/19Wicher Miedziana Góra  

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 16:00Gród 4 — 0 Wicherkl. okręg.
   
WRZ 12:00Wicher 0 — 6 KKP Koronakl. okręg.
 28  
16 WRZ 10:00Wicher 0 — 12 ¦ASkl. okręg.
 8  
22 WRZ 11:00Lubrzanka 11 — 0 Wicherkl. okręg.
   
29 WRZ 11:00MSS-Klonówka 0 — 4 Wicherkl. okręg.
 3  
PA¬ 15:30Wicher 0 — 5 Gródkl. okręg.
 8  
14 PA¬ 13:00KKP Korona 10 — 0 Wicherkl. okręg.
 20  
20 PA¬ 09:00¦AS 6 — 0 Wicherkl. okręg.
   
23 PA¬ 16:30Wicher 3 — 0 MSS-Klonówkakl. okręg.
   
28 PA¬ 10:00Wicher 3 — 0 Lubrzankakl. okręg.
   
31 MAR 10:00Wicher 1 — 2 Victoriakl. okręg.
   
KWI 09:30ŁKS Łopuszno 7 — 0 Wicherkl. okręg.
   
14 KWI 10:00Wicher 1 — 11 Korona IIkl. okręg.
   
18 KWI 10:00Wicher 3 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
   
23 KWI 17:00DAP Kielce 13 — 0 Wicherkl. okręg.
   
27 KWI 10:00Wicher 4 — 4 Sokółkl. okręg.
   
MAJ 10:00Gród 0 — 2 Wicherkl. okręg.
   
MAJ 12:00Victoria 0 — 1 Wicherkl. okręg.
   
11 MAJ 09:30Wicher 0 — 10 ŁKS Łopusznokl. okręg.
   
18 MAJ 09:00Korona II 8 — 0 Wicherkl. okręg.
   
21 MAJ 16:30GKS Nowiny 2 — 3 Wicherkl. okręg.
   
25 MAJ 09:00Wicher 0 — 8 DAP Kielcekl. okręg.
   
CZE 13:00Sokół 5 — 1 Wicherkl. okręg.
   
CZE 10:00Wicher 3 — 1 Gródkl. okręg.