Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 43

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 62,753
· Najnowszy użytkownik: 7andrewe65100rr6
Statystyki
statystyka
Maciej Grad (11)
Imię:Maciej
Nazwisko:Grad
Data urodzenia:14 sierpnia 2008
Wiek:11 l 10 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:D±b Nagłowice

Przebieg kariery:
2018/19D±b Nagłowice    1/  1/  0     60'

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  1/  0     60'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00D±b 0 — 3 Naprzódkl. okręg.
   
15 WRZ 13:00Bucovia 4 — 0 D±bkl. okręg.
 24  
19 WRZ 17:00D±b 0 — 10 Football Academykl. okręg.
 260'  
22 WRZ 11:30D±b 1 — 1 Uniakl. okręg.
 26  
29 WRZ 10:00Football Academy 6 — 4 D±bkl. okręg.
 8  
14 PA¬ 09:30Naprzód 6 — 0 D±bkl. okręg.
 26  
20 PA¬ 11:00D±b 2 — 1 Bucoviakl. okręg.
   
27 PA¬ 10:00Unia 2 — 0 D±bkl. okręg.
   
30 MAR 11:00D±b 3 — 0 Nidzicakl. okręg.
   
KWI 09:00MKS Zdrój 4 — 0 D±bkl. okręg.
   
13 KWI 11:00D±b 1 — 9 Moraviakl. okręg.
   
23 KWI 15:00D±b 1 — 2 Naprzódkl. okręg.
   
27 KWI 10:00Victoria 2015 6 — 4 D±bkl. okręg.
   
30 KWI 17:00D±b 2 — 9 Football Academykl. okręg.
   
MAJ 11:00D±b 0 — 2 Uniakl. okręg.
   
11 MAJ 11:00Nidzica 3 — 0 D±bkl. okręg.
   
18 MAJ 11:00D±b 0 — 5 MKS Zdrójkl. okręg.
   
25 MAJ 09:30Naprzód 7 — 0 D±bkl. okręg.
   
CZE 11:00D±b 1 — 5 Victoria 2015kl. okręg.
   
CZE 16:00Football Academy 14 — 1 D±bkl. okręg.
   
CZE 16:00Unia 6 — 0 D±bkl. okręg.
   
12 CZE 16:30Moravia 3 — 0 D±bkl. okręg.