Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 17

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,599
· Najnowszy użytkownik: locks577qg
Statystyki
statystyka
Kacper Walancik (13)
Imię:Kacper
Nazwisko:Walancik
Data urodzenia:04 czerwca 2007
Wiek:13 l 31 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Unia Sędziszów

Przebieg kariery:
2018/19Unia Sędziszów  

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:30Naprzód 1 — 6 Uniakl. okręg.
 18  
WRZ 16:00Unia 0 — 5 Football Academykl. okręg.
 18  
WRZ 13:00Bucovia 0 — 1 Uniakl. okręg.
   
22 WRZ 11:30Dąb 1 — 1 Uniakl. okręg.
 18  
29 WRZ 15:00Unia 2 — 2 Naprzódkl. okręg.
 18  
PAŹ 10:00Football Academy 0 — 3 Uniakl. okręg.
   
13 PAŹ 15:00Unia 0 — 2 Bucoviakl. okręg.
   
27 PAŹ 10:00Unia 2 — 0 Dąbkl. okręg.
   
KWI 16:30Naprzód 1 — 0 Uniakl. okręg.
   
KWI 11:00Unia 3 — 0 Victoria 2015kl. okręg.
   
13 KWI 10:00Football Academy 6 — 0 Uniakl. okręg.
   
23 KWI 11:00Moravia 3 — 2 Uniakl. okręg.
   
27 KWI 15:30Unia 2 — 0 Nidzicakl. okręg.
   
MAJ 09:30Unia 0 — 2 MKS Zdrójkl. okręg.
   
MAJ 11:00Dąb 0 — 2 Uniakl. okręg.
   
MAJ 17:00Victoria 2015 2 — 3 Uniakl. okręg.
   
13 MAJ 17:00Unia 2 — 2 Naprzódkl. okręg.
   
21 MAJ 16:30Unia 1 — 2 Football Academykl. okręg.
   
26 MAJ 13:30Unia 2 — 3 Moraviakl. okręg.
   
CZE 12:00Nidzica 0 — 5 Uniakl. okręg.
   
CZE 16:00MKS Zdrój 3 — 3 Uniakl. okręg.
   
CZE 16:00Unia 6 — 0 Dąbkl. okręg.