Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,598
· Najnowszy użytkownik: Chuongse80b
Statystyki
statystyka
Olivier Dębniewski (13)
Imię:Olivier
Nazwisko:Dębniewski
Data urodzenia:03 czerwca 2007
Wiek:13 l 32 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Alit Ożarów

Przebieg kariery:
2018/19Alit Ożarów    1/  1/  0     60'

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  1/  0     60'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:00KP KSZO 1929 3 — 1 Alitkl. okręg.
 760'  
WRZ 18:30SOAP Kadet 3 — 2 Alitkl. okręg.
   
WRZ 12:00Alit 9 — 3 Stalkl. okręg.
 7  
15 WRZ 10:00Kamienna 0 — 8 Alitkl. okręg.
 6  
24 WRZ 16:30Alit 2 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
   
29 WRZ 12:00Alit 5 — 3 KP KSZO 1929kl. okręg.
 7  
PAŹ 12:00Alit 1 — 1 SOAP Kadetkl. okręg.
   
11 PAŹ 16:30Stal 7 — 2 Alitkl. okręg.
 21  
19 PAŹ 16:00Alit 7 — 0 Kamiennakl. okręg.
   
27 PAŹ 10:00OKS Opatów 2 — 1 Alitkl. okręg.
   
KWI 10:00KP KSZO 1929 5 — 0 Alitkl. okręg.
   
13 KWI 13:00Alit 2 — 6 Galacticoskl. okręg.
   
26 KWI 16:30OKS Opatów 6 — 1 Alitkl. okręg.
   
MAJ 16:00Alit 2 — 6 Juventa IIkl. okręg.
   
18 MAJ 13:00Alit 1 — 3 KP KSZO 1929kl. okręg.
   
24 MAJ 17:30Galacticos 3 — 0 Alitkl. okręg.
   
CZE Juventa II 3 — 0 Alitkl. okręg.