Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 43

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,064
· Najnowszy użytkownik: litlejennybut3
Statystyki
statystyka
Adam Łabor (18)
Imię:Adam
Nazwisko:Łabor
Data urodzenia:14 lutego 2003
Wiek:17 l 260 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Lechia Gdańsk

Przebieg kariery:
2019/20 Lechia Gdańsk (jun. st.)  
2020/21 Lechia Gdańsk (jun. st.)  

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


16 SIE 12:00Lechia 2 — 1 Korona SACLJ
 
30 SIE 12:00Lechia 0 — 3 WisłaCLJ
 
WRZ 11:00Zagłębie 1 — 0 LechiaCLJ
 
WRZ 12:00Hutnik 1 — 0 LechiaCLJ
 
13 WRZ 16:15Lechia 1 — 2 LegiaCLJ
 
20 WRZ 12:15Escola Varsovia 2 — 1 LechiaCLJ
 
PAŹ 12:00UKS SMS Łódź 2 — 1 LechiaCLJ
 
14 PAŹ 12:00Lechia 3 — 1 PogońCLJ
 
18 PAŹ 12:00Lechia 3 — 3 CracoviaCLJ
 
21 PAŹ 11:00Lechia 1 — 2 GórnikCLJ
 
24 PAŹ 12:00Jagiellonia 4 — 5 LechiaCLJ
 
29 PAŹ 11:00Lechia 8 — 2 GwarekCLJ