Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.

2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 101

· Użytkownikw online: 1
Sasrt4012

· Łącznie użytkownikw: 117,894
· Najnowszy użytkownik: Sasrt4012
Kacper Zbyradowski (20)
Imię:Kacper
Nazwisko:Zbyradowski
Data urodzenia:21 kwietnia 2004
Wiek:20 l 94 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Siarka Tarnobrzeg

Przebieg kariery:
2021/22 Siarka Tarnobrzeg (jun. st.) 1   8/  5/  1   663'
2021/22 Siarka Tarnobrzeg    1/  0/  0     67'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 1   9/  5/  1   730'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


MAR 14:00Siarka 3 — 0 Beskidmakro
2190'  
13 MAR 14:00Podlasie 4 — 2 Siarkamakro
2190'  
13 MAR 14:00Sokół 2 — 3 Siarka3 liga
 
19 MAR 15:00Siarka 3 — 0 Tomasovia3 liga
 
20 MAR 12:00Siarka 8 — 0 Starmakro
2145'  
46' Hubert Judycki
26 MAR 14:00Czarni 1 — 1 Siarka3 liga
 
27 MAR 15:00Podhale 3 — 3 Siarkamakro
2190'  
KWI 16:00Wólczanka 1 — 2 Siarka3 liga
 
10 KWI 15:00Korona SA 3 — 0 Siarkamakro
2178'  
79' Karol Nowicki
13 KWI 16:00KP KSZO 1929 1 — 0 Siarka3 liga
 
14 KWI 14:00Siarka 4 — 1 Motormakro
 
16 KWI 12:00Siarka 5 — 1 Unia3 liga
 
20 KWI 16:00Siarka 1 — 1 Resoviamakro
 
23 KWI 16:00Beskid 3 — 0 Siarkamakro
 
23 KWI 17:00Korona 0 — 3 Siarka3 liga
 
27 KWI 17:00Siarka 0 — 1 Avia3 liga
 
30 KWI 19:38Stal 2 — 4 Siarka3 liga
 
MAJ 12:00Siarka 5 — 2 Podlasiemakro
21  
MAJ 17:00Siarka 1 — 0 Wisła3 liga
 
MAJ 13:00Star 0 — 8 Siarkamakro
 
14 MAJ 15:00Siarka 0 — 0 Podhalemakro
2190'  
14 MAJ 17:00Podlasie 1 — 2 Siarka3 liga
 
21 MAJ 17:00Siarka 2 — 0 Podhale3 liga
 
22 MAJ 13:00Resovia 1 — 2 Siarkamakro
2145'  
46' Bartek Kosior
28 MAJ 17:00Chełmianka 1 — 0 Siarka3 liga
 
29 MAJ 12:00Siarka 0 — 2 Korona SAmakro
2145'  
46' Daniel Wierucki
CZE 17:00Siarka 2 — 0 ŁKS Łagów3 liga
 
CZE 13:00Motor 2 — 4 Siarkamakro
2190'  
74'
11 CZE 13:00Cracovia II 2 — 3 Siarka3 liga
 
18 CZE 17:00Siarka 2 — 0 Orlęta3 liga
4467'  
68' Kamil Jasiński