Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 21

· Użytkowników online: 1
ghs

· Łącznie użytkowników: 82,632
· Najnowszy użytkownik: plumber614sj
Statystyki
statystyka
Mateusz Ciołak (26)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Ciołak
Data urodzenia:19 października 1994
Wiek:25 l 259 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Płomień Wólka Kłucka

Przebieg kariery:
2010/11 Astra Piekoszów  
2010/11 Astra Piekoszów  
2011/12 Astra Piekoszów  
2011/12 Czarnovia Kielce 2 1+1 2  8/  6/  0   559'
2011/12 Lechia Strawczyn 1  2  4/  3/  9   558'
2012/13 Lechia Strawczyn 1  1  3/  3/  5   426'
2013/14 Lechia Strawczyn  
2014/15 Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn    0/  0/  2     10'
2015/16 Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  
2015/16 Top-Spin Promnik 1  2  5/  0/  4   455'
2016/17 Top-Spin Promnik 1  1  5/  0/  5   401'
2017/18 Top-Spin Promnik 2  512/  2/  8   908'
2018/19 Płomień Wólka Kłucka 4  415/  3/  4 1207'
2019/20 Płomień Wólka Kłucka 1  3  7/  2/  3   600'

Analityka statystyczna:
Razem: 13 1+1 2059/19/40 5124'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Mateusz Ciołak.


28 SIE 16:45Płomień 0 — 3 AstraPuchar okr.
 990'  
WRZ 11:00Płomień 0 — 4 ULKS Łącznaklasa B
952'  
53' Bartłomiej Siadul
WRZ 13:00Politechnika Św. 2 — 0 Płomieńklasa B
959'  
52' 60' Emil Zapała
15 WRZ 11:00Płomień 1 — 2 Orlicz IIklasa B
983'  
84' Tomasz Głuch
22 WRZ 15:00Sparta 0 — 1 Płomieńklasa B
921'  
75' 70' Bartłomiej Siadul
28 WRZ 14:00KS Kamienna W. 2 — 1 Płomieńklasa B
969'  
70' Dawid Kołodziejczyk
PAŹ 11:00Płomień 1 — 1 GLKS Fałkówklasa B
936'  
75' 55' Bartłomiej Siadul
16 PAŹ 18:00KS Smyków 3 — 0 Płomieńklasa B
 
20 PAŹ 11:00Płomień 2 — 3 Granat IIklasa B
941'  
50' Filip Bednarczyk
26 PAŹ 15:00Futsal 5 — 2 Płomieńklasa B
 
LIS 11:00Płomień 3 — 3 Top-Spinklasa B
990'  
69'
10 LIS 11:00Płomień 2 — 3 Skałaklasa B
959'  
60' Paweł Pach