Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 14

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,468
· Najnowszy użytkownik: oliviaex4642ggdgdrg2fdqffg3q5
Statystyki
statystyka
Mateusz Mendygrał (23)
ImięMateusz
Nazwisko:Mendygrał
Data urodzenia:07 grudnia 1995
Wiek:22 l 223 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Neptun Końskie
Przebieg kariery:
2010/11 Neptun Końskie  
2011/12 Neptun Końskie  
2011/12 Neptun Końskie  12/10/  1 1059'
2011/12 Neptun Końskie   1  5/  4/  0   360'
2012/13 Neptun Końskie  
2012/13 Neptun Końskie   118/13/  1 1580'
2013/14 Neptun Końskie  
2013/14 Neptun Końskie    7/  4/  1   530'
2014/15 Neptun Końskie    1/  1/  0     90'
2015/16 Neptun Końskie  
2015/16 GLKS Fałków   110/10/  1   945'
2016/17 Radiator$ Stąporków   125/24/  0 2269'
2017/18 Neptun Końskie    0/  0/  1     15'

Analityka statystyczna:
Razem:   478/66/  5 6848'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


12 SIE 17:00Neptun 2 — 2 GKS Nowiny4 liga
 
15 SIE 17:00Pogoń 1 — 2 Neptun4 liga
 
20 SIE 17:00Neptun 1 — 0 TS 1946 Nida4 liga
 
26 SIE 17:30Wierna 0 — 4 Neptun4 liga
 
30 SIE 17:00Neptun 2 — 1 Moravia4 liga
 
WRZ 16:00Partyzant 0 — 2 Neptun4 liga
 
10 WRZ 16:00Neptun 5 — 1 Nidzianka4 liga
 
16 WRZ 16:00Czarni 0 — 2 Neptun4 liga
12  
24 WRZ 16:00Neptun 5 — 1 Łysica4 liga
12  
PAŹ 15:00Hetman 2 — 2 Neptun4 liga
 
PAŹ 15:00Neptun 1 — 2 MKS Zdrój4 liga
 
15 PAŹ 15:00Unia 2 — 3 Neptun4 liga
 
21 PAŹ 10:00Neptun 1 — 1 Naprzód4 liga
 
25 PAŹ 15:00Star 1 — 3 NeptunPuchar okr.
   
28 PAŹ 14:00Kamienna 2 — 4 Neptun4 liga
 
LIS 13:00Neptun 3 — 1 Alit4 liga
 
12 LIS 13:00Neptun 0 — 0 ŁKS Łagów4 liga
 
18 LIS 13:00Lubrzanka 2 — 3 Neptun4 liga
 
25 MAR 15:00TS 1946 Nida 0 — 1 Neptun4 liga
 
31 MAR 15:00Neptun 0 — 1 Wierna4 liga
12  
KWI 16:30Neptun 4 — 2 TS 1946 NidaPuchar okr.
 12  
KWI 16:00Moravia 2 — 1 Neptun4 liga
12  
11 KWI 16:30Neptun 1 — 0 Pogoń4 liga
1  
14 KWI 16:00Neptun 1 — 0 Partyzant4 liga
12  
18 KWI 17:00GKS Nowiny 0 — 3 Neptun4 liga
12  
22 KWI 16:00Nidzianka 0 — 3 Neptun4 liga
12  
25 KWI 17:00Neptun 2 — 3 Czarni4 liga
12  
28 KWI 11:00Łysica 1 — 1 Neptun4 liga
12  
MAJ 17:00Neptun 2 — 0 Hetman4 liga
12  
MAJ 17:00KP KSZO 1929 O. Ś/ 6 — 0 NeptunPuchar okr.
 1215'  
76' Michał Pilarski
13 MAJ 17:00MKS Zdrój 1 — 3 Neptun4 liga
12  
20 MAJ 17:00Neptun 2 — 1 Unia4 liga
12  
27 MAJ 17:00Naprzód 1 — 2 Neptun4 liga
12  
30 MAJ 17:00Neptun 1 — 0 Kamienna4 liga
12  
CZE 17:00Alit 1 — 4 Neptun4 liga
12  
10 CZE 17:00ŁKS Łagów 2 — 1 Neptun4 liga
12  
17 CZE 17:00Neptun 4 — 0 Lubrzanka4 liga
12