Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar okr.
Juniorki

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 1
jakwyleczycwr186

· Łącznie użytkowników: 69,407
· Najnowszy użytkownik: Amaviscase10
Statystyki
statystyka
Mateusz Zdziuch (26)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Zdziuch
Data urodzenia:07 sierpnia 1993
Wiek:26 l 68 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Baszta Rytwiany

Przebieg kariery:
2010/11 Olimpia Pogoń Staszów  
2011/12 Olimpia Pogoń Staszów  
2011/12 Olimpia Pogoń Staszów 3  116/15/  2 1522'
2013/14 Victoria 2009 Kurozwęki 7  1  9/  6/  1   832'
2013/14 LZS Samborzec   211/  4/  3 1036'
2014/15 LZS Samborzec  
2014/15 Victoria 2009 Kurozwęki 4  112/  6/  2 1124'
2014/15 Baszta Rytwiany 5  1  9/  7/  1   843'
2015/16 Baszta Rytwiany 7  325/12/  0 2098'
2016/17 Baszta Rytwiany 11 (1)  223/15/  3 2017'
2017/18 Baszta Rytwiany 7 1 116/  9/  1 1330'
2018/19 Baszta Rytwiany 2 13/  5/  2 1116'
2019/20 Baszta Rytwiany 1   5/  5/  2   507'

Analityka statystyczna:
Razem: 47 (1) 1 12139/84/17 12425'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


10 SIE 17:00LZS Samborzec 0 — 1 Kamiennakl. okręg.
 
17 SIE 17:00Piast 2 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
17 SIE 17:30Victoria 2009 0 — 2 Wisłaklasa A
1974'  
75' Mateusz Dziedzic
20 SIE 17:15Nida S. 0 — 3 Victoria 2009Puchar okr.
  84'  
65' 85' Dominik Dziedzic
23 SIE 17:00Agricola 3 — 2 Victoria 2009klasa A
1490'  
24 SIE 11:00LZS Samborzec 0 — 2 Zenitkl. okręg.
 
31 SIE 16:00Victoria 2009 1 — 5 Basztaklasa A
1485'  
6' Łukasz Wójcik
31 SIE 17:00Orlęta K. 2 — 6 LZS Samborzeckl. okręg.
 
WRZ 16:30Victoria 2009 0 — 2 StalPuchar okr.
   
WRZ 16:30Oldboys 1 — 4 LZS SamborzecPuchar okr.
   
WRZ 16:00Nidzica 3 — 1 Victoria 2009klasa A
1464'  
65' Jakub Krakowiak
WRZ 16:00LZS Samborzec 2 — 2 Astrakl. okręg.
 
14 WRZ 15:00Victoria 2009 1 — 2 OKS Opatówklasa A
1426'  
65' Tomasz Dziedzic
14 WRZ 16:00Sparta D. 1 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
 
21 WRZ 15:00Polanie 9 — 1 Victoria 2009klasa A
1479'  
80' Dominik Dziedzic
21 WRZ 16:00LZS Samborzec 2 — 6 Wicherkl. okręg.
 
24 WRZ 15:30LZS Samborzec 2 — 4 KSZO 1929 IIPuchar okr.
   
28 WRZ 15:00Star 1 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
28 WRZ 15:00Victoria 2009 2 — 1 Gródklasa A
1488'  
21' 89' Sebastian Makowski
PAŹ 15:00Zryw Z. 1 — 2 Victoria 2009klasa A
1484'  
85' Krzysztof Kozioł
PAŹ 15:00LZS Samborzec 0 — 0 Moraviakl. okręg.
 
12 PAŹ 15:00Victoria 2009 2 — 1 Zorza Tempoklasa A
1490'  
12 PAŹ 15:00Politechnika Św. 2 — 6 LZS Samborzeckl. okręg.
 
19 PAŹ 11:00LZS Samborzec 1 — 6 Nidziankakl. okręg.
 
19 PAŹ 14:00Victoria 2009 2 — 2 KS Tarłówklasa A
1490'  
17'
25 PAŹ 11:00Spartakus II 1 — 1 Victoria 2009klasa A
1490'  
26 PAŹ 13:00Koprzywianka 3 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
LIS 13:00LZS Samborzec 3 — 4 Stalkl. okręg.
 
LIS 13:00Victoria 2009 2 — 5 Świtklasa A
1490'  
72'
LIS 13:00LZS Samborzec 3 — 1 KSZO 1929 IIkl. okręg.
 
LIS 13:00GKS Górno 7 — 1 Victoria 2009klasa A
1490'  
67'
11 LIS 12:00GKS Nowiny 6 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
 
29 MAR 15:00Baszta 1 — 0 Gródklasa A
 
Wisła N. K. 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
Baszta 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
19 KWI 15:00KS Tarłów 1 — 1 Basztaklasa A
 
Victoria 2009 0 — 3 Nidzicaklasa A
 
25 KWI 17:00Baszta 3 — 0 Spartakus IIklasa A
945'  
62' 46' Dariusz Buba
OKS Opatów 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
30 KWI 17:00Baszta 2 — 6 Zryw Z.klasa A
990'  
2'
Victoria 2009 0 — 3 Agricolaklasa A
 
MAJ 15:00Świt 2 — 1 Basztaklasa A
1090'  
Victoria 2009 0 — 3 Polanieklasa A
 
MAJ 17:00Baszta 1 — 1 GKS Górnoklasa A
1479'  
65' 80' Daniel Kopeć
Gród 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
17 MAJ 15:00Wisła N. K. 4 — 1 Basztaklasa A
1490'  
Victoria 2009 0 — 3 Zryw Z.klasa A
 
23 MAJ 17:00Baszta 3 — 1 Agricolaklasa A
1490'  
30'
Zorza Tempo 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
31 MAJ 13:00Baszta 2 — 2 Zorza Tempoklasa A
1489'  
90' Tomasz Pentek
KS Tarłów 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
CZE 15:00Nidzica 1 — 2 Basztaklasa A
1490'  
Victoria 2009 0 — 3 Spartakus IIklasa A
 
CZE 15:00Baszta 3 — 0 OKS Opatówklasa A
1090'  
61' 88'
Świt 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
13 CZE 16:00Polanie 1 — 0 Basztaklasa A
990'  
Victoria 2009 0 — 3 GKS Górnoklasa A