Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 36

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,565
· Najnowszy użytkownik: rkaluzny113
Statystyki
statystyka
Bartosz Zagurowski (25)
Imię:Bartosz
Nazwisko:Zagurowski
Data urodzenia:01 kwietnia 1995
Wiek:25 l 56 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Astra Piekoszów

Przebieg kariery:
2010/11 Partyzant Radoszyce  
2012/13 Partyzant Radoszyce   111/11/  5 1146'
2013/14 Partyzant Radoszyce   2  9/  6/  0   746'
2014/15 KS Smyków    1/  0/  0     49'
2015/16 Granat Borki 1   2/  2/  1   205'
2015/16 Partyzant Radoszyce    1/  0/  3   140'
2016/17 Granat Borki  
2016/17 Astra Piekoszów 1   5/  3/  2   426'
2017/18 Astra Piekoszów  

Analityka statystyczna:
Razem: 2  329/22/11 2712'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Bartosz Zagurowski.


17 SIE 17:00MSS-Klonówka 1 — 4 AstraPuchar okr.
  90'  
17 SIE 18:00Granat B. 0 — 3 Radiator$Puchar okr.
   
21 SIE 12:00Granat 5 — 1 KS Kamienna W.klasa B
 
21 SIE 17:00Astra 6 — 0 Zryw S.klasa A
590'  
24 SIE 17:00Piaskowianka 2 — 2 Astraklasa A
590'  
28 SIE 15:00Unia 0 — 5 Granatklasa B
 
28 SIE 16:00Astra 1 — 1 Sokółklasa A
2  
WRZ 11:00Tęcza 1 — 2 Astraklasa A
245'  
46' Norbert Brożek
WRZ 12:00Granat 2 — 2 Samsonklasa B
 
WRZ 16:30Samson 2 — 1 AstraPuchar okr.
   
10 WRZ 16:00Polonia Białogon 6 — 3 Granatklasa B
 
11 WRZ 15:00Astra 1 — 4 Nida O.klasa A
 
18 WRZ 12:00Granat 1 — 0 KS Smykówklasa B
 
18 WRZ 15:00Partyzant 1 — 2 Astraklasa A
 
25 WRZ 11:00ULKS Łączna 2 — 3 Granatklasa B
 
25 WRZ 15:00Astra 6 — 2 Orlętaklasa A
5  
PAŹ 11:00Bucovia 2 — 2 Astraklasa A
 
PAŹ 12:00Granat 0 — 1 Płomieńklasa B
 
PAŹ 15:00Skała 5 — 2 Granatklasa B
 
PAŹ 15:00Astra 2 — 0 Piastklasa A
 
16 PAŹ 12:00Granat 2 — 0 LKS Bolminklasa B
 
16 PAŹ 15:00Nida S. 4 — 2 Astraklasa A
374'  
75' Marcin Śladkowski
23 PAŹ 14:00Top-Spin 2 — 2 Granatklasa B
 
23 PAŹ 14:00Zieleń 0 — 4 Astraklasa A
 
30 PAŹ 12:00Granat 1 — 2 Spartakus IIklasa B
 
30 PAŹ 13:00Astra 2 — 2 Politechnika Św.klasa A
2  
LIS 13:00Radiator$ 0 — 3 Astraklasa A
316'  
75' Karol Majchrzyk
11 LIS 11:00Astra 1 — 2 Victoriaklasa A
1421'  
84' 70' Sebastian Malarczyk
13 LIS 13:30ŁKS Łopuszno 5 — 0 Astraklasa A
 
19 MAR 15:00Astra 1 — 3 ŁKS Łopusznoklasa A
 
26 MAR 15:00Zryw S. 2 — 2 Astraklasa A
 
KWI 15:00Astra 4 — 2 Piaskowiankaklasa A
 
KWI 15:00Sokół 2 — 3 Astraklasa A
 
15 KWI 11:00Astra 4 — 1 Tęczaklasa A
 
23 KWI 15:00Nida O. 3 — 1 Astraklasa A
 
30 KWI 15:00Astra 5 — 2 Partyzantklasa A
 
MAJ 15:00Orlęta 4 — 0 Astraklasa A
 
MAJ 15:00Astra 1 — 1 Bucoviaklasa A
 
14 MAJ 15:00Piast 0 — 1 Astraklasa A
 
21 MAJ 15:00Astra 2 — 2 Nida S.klasa A
 
27 MAJ 17:00Astra 3 — 0 Zieleńklasa A
 
CZE 17:00Politechnika Św. 1 — 5 Astraklasa A
 
11 CZE 15:00Astra 3 — 1 Radiator$klasa A
 
15 CZE 17:00Victoria 0 — 4 Astraklasa A