Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Kamil Sołtykiewicz (27)
Imię:Kamil
Nazwisko:Sołtykiewicz
Data urodzenia:23 września 1995
Wiek:27 l 12 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Alit Ożarów

Przebieg kariery:
2010/11 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. mł.)  
2011/12 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. mł.) 2  219/17/  0 1474'
2011/12 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. st.)  
2012/13 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. st.) 1 20/15/  2 1660'
2012/13 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. mł.)  
2013/14 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. st.)  323/18/  0 1789'
2014/15 Alit Ożarów   528/26/  0 2459'
2014/15 Alit II Ożarów  
2015/16 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   113/  8/11 1386'
2016/17 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  1 112/10/  4 1001'
2017/18 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   316/14/  0 1378'
2018/19 Alit Ożarów   1  4/  2/  1   276'
2020/21 Alit Ożarów 1  211/11/  1 1011'
2021/22 Alit Ożarów   317/15/  1 1488'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 4 4 18163/136/20 13922'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (3) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Kamil Sołtykiewicz.


14 SIE 17:00Alit 3 — 1 AKS 19474 liga
1890'  
18 SIE 17:00Pogoń 4 — 2 Alit4 liga
7790'  
21 SIE 13:00Alit 2 — 1 Korona II4 liga
7790'  
29 SIE 17:00Orlicz 3 — 1 Alit4 liga
7790'  
WRZ 13:00Alit 1 — 2 Spartakus4 liga
1890'  
11 WRZ 15:00Sparta 1 — 1 Alit4 liga
564'  
65' Dawid Szymański
18 WRZ 16:00Alit 2 — 5 Wierna4 liga
590'  
25 WRZ 16:00Alit 1 — 0 Łysica4 liga
7790'  
PAŹ 15:00TS 1946 Nida 0 — 2 Alit4 liga
7790'  
PAŹ 15:00LZS Samborzec 0 — 6 AlitPuchar okr.
445'  
46' Sebastian Król
PAŹ 15:00Alit 1 — 0 Klimontowianka4 liga
7790'  
17 PAŹ 15:00Moravia 1 — 1 Alit4 liga
7790'  
23 PAŹ 14:00Alit 1 — 2 GKS Nowiny N.4 liga
7790'  
30 PAŹ 13:00Granat 4 — 1 Alit4 liga
429'  
30' Bartłomiej Gierczak
LIS 13:00Alit 2 — 2 GKS Rudki4 liga
1890'  
11 LIS 13:00Star S. 3 — 0 Alit4 liga
7790'  
71'
14 LIS 13:00Alit 2 — 0 Neptun4 liga
1890'  
78'
20 LIS 13:00Lubrzanka 1 — 2 Alit4 liga
1890'  
75'
MAR 13:00Granat 2 — 1 AlitPuchar okr.
 
12 MAR 15:00AKS 1947 1 — 1 Alit4 liga
 
19 MAR 15:00Alit 1 — 1 Pogoń4 liga
 
26 MAR 12:00Korona II 5 — 0 Alit4 liga
 
10 KWI 16:00Spartakus 1 — 1 Alit4 liga
 
16 KWI 11:00Alit 1 — 0 Sparta K. W.4 liga
 
23 KWI 16:00Wierna 3 — 1 Alit4 liga
 
27 KWI 17:00Łysica 1 — 4 Alit4 liga
 
30 KWI 12:00Alit 0 — 3 TS 1946 Nida4 liga
 
MAJ 17:00Klimontowianka 1 — 1 Alit4 liga
 
14 MAJ 11:00Alit 2 — 2 Moravia4 liga
 
18 MAJ 17:30Alit 1 — 4 Orlicz4 liga
 
21 MAJ 17:30GKS Nowiny N. 3 — 3 Alit4 liga
 
28 MAJ 17:00Alit 1 — 3 Granat4 liga
 
CZE 15:00GKS Rudki 2 — 1 Alit4 liga
 
11 CZE 11:00Alit 3 — 2 Star S.4 liga
 
16 CZE 15:30Neptun 6 — 1 Alit4 liga
 
Alit 3 — 0 Lubrzanka4 liga