Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 2
Laflammese2l, Marziliaq3g

· Łącznie użytkowników: 41,366
· Najnowszy użytkownik: Marziliaq3g
Statystyki
statystyka
Mariusz Głud (23)
ImięMariusz
Nazwisko:Głud
Data urodzenia:12 lipca 1995
Wiek:23 l 4 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Piast Osiek
Przebieg kariery:
2010/11 Olimpia Pogoń Staszów  
2010/11 Olimpia Pogoń Staszów  
2011/12 Olimpia Pogoń Staszów    3/  3/  0   270'
2011/12 Olimpia Pogoń Staszów   318/18/  0 1620'
2012/13 Olimpia Pogoń Staszów    1/  1/  0     90'
2013/14 Olimpia Pogoń Staszów  11/10/  0   914'
2013/14 Olimpia Pogoń Staszów    1/  0/  0     64'
2014/15 Olimpia Pogoń Staszów    2/  2/  0   180'
2015/16 Piast Osiek   321/20/  0 1879'
2016/17 Piast Osiek  126/26/  0 2339'
2017/18 Piast Osiek   322/21/  0 1935'

Analityka statystyczna:
Razem:  1 9105/101/  0 9291'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (3) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Mariusz Głud.


19 SIE 17:00Baszta 0 — 1 Piastklasa A
1290'  
27 SIE 15:00Piast 2 — 1 Strażakklasa A
1290'  
WRZ 15:00Agricola 2 — 0 Piastklasa A
1290'  
72'
10 WRZ 15:00Piast 1 — 1 Zorza Tempoklasa A
1290'  
17 WRZ 15:00Koprzywianka Arka 0 — 3 Piastklasa A
1290'  
24 WRZ 15:00Piast 1 — 1 LZS Samborzecklasa A
1290'  
79'
PAŹ 15:00UKS Baćkowice 2 — 1 Piastklasa A
1290'  
PAŹ 15:00GKS Górno 3 — 0 Piastklasa A
1290'  
14 PAŹ 15:00Piast 0 — 0 Spartakus IIklasa A
1290'  
22 PAŹ 14:00Zryw 1 — 5 Piastklasa A
1245'  
46' Kordian Orłowski
12 LIS 11:00Piast 2 — 1 GKS Obrazówklasa A
1290'  
90+4'
31 MAR 11:00Piast 4 — 2 Basztaklasa A
1290'  
KWI 16:00Strażak 1 — 5 Piastklasa A
1290'  
15 KWI 15:00Piast 4 — 2 Agricolaklasa A
1290'  
22 KWI 15:00Zorza Tempo 1 — 4 Piastklasa A
1290'  
29 KWI 16:30Piast 2 — 1 Koprzywianka Arkaklasa A
9590'  
MAJ 17:00LZS Samborzec 5 — 3 Piastklasa A
9590'  
13 MAJ 16:30Piast 2 — 2 UKS Baćkowiceklasa A
9590'  
19 MAJ 17:00Piast 4 — 0 GKS Górnoklasa A
9990'  
27 MAJ 15:00Spartakus II 0 — 1 Piastklasa A
9590'  
CZE 17:00Piast 2 — 2 Zrywklasa A
9590'  
10 CZE 14:00GKS Obrazów 2 — 6 Piastklasa A
3090'