Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 42

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 60,058
· Najnowszy użytkownik: angelicshimmer90
Statystyki
statystyka
Mateusz B±k (26)
Imię:Mateusz
Nazwisko:B±k
Data urodzenia:12 lipca 1993
Wiek:26 l 6 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Nida Oksa

Przebieg kariery:
2010/11 Nida Oksa    3/  3/  0   270'
2011/12 Nida Oksa  10/  9/  1   910'
2013/14 Nida Oksa   2  5/  5/  8   647'
2014/15 Nida Oksa 1  116/10/  0 1330'
2015/16 Nida Oksa 2  110/  7/10 1026'
2016/17 Nida Oksa 2  111/  3/11 1066'
2017/18 Nida Oksa    0/  0/  2     36'
2018/19 Nida Oksa   311/  9/  8 1156'

Analityka statystyczna:
Razem: 5  866/46/40 6441'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (5) ze spotkañ, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Mateusz B±k.


24 SIE 17:00Polonia Białogon 2 — 1 Nida O.Puchar okr.
 2233'  
58' Łukasz Barański
26 SIE 15:00Victoria 2015 6 — 3 Nida O.klasa A
1329'  
62' Szymon Kwapień
WRZ 15:00Nida O. 6 — 2 Nidzicaklasa A
1331'  
60' Marcin ¦cisłowski
WRZ 16:00GKS Kluczewsko 2 — 4 Nida O.klasa A
 
16 WRZ 15:00Nida O. 2 — 1 D±bklasa A
1390'  
23 WRZ 15:00LKS Bolmin 0 — 2 Nida O.klasa A
1390'  
30 WRZ 15:00Nida O. 0 — 2 Nida S.klasa A
1345'  
46' Aleksander Karpiński
PA¬ 11:00Wisła 3 — 1 Nida O.klasa A
13  
14 PA¬ 15:00Nida O. 0 — 3 Gródklasa A
1369'  
65' 70' Łukasz Barański
21 PA¬ 15:00Wierna II 0 — 6 Nida O.klasa A
1321'  
70' Michał Maciejczyk
27 PA¬ 14:00Nida O. 3 — 2 Partyzantklasa A
239'  
82' Aleksander Karpiński
LIS 13:00Zieleń 3 — 5 Nida O.klasa A
1390'  
31 MAR 15:00Nida O. 1 — 3 Victoria 2015klasa A
1314'  
77' Marcin ¦cisłowski
KWI 15:00Nidzica 3 — 2 Nida O.klasa A
1316'  
75' Adrian Sadowski
14 KWI 15:00Nida O. 0 — 2 GKS Kluczewskoklasa A
1390'  
20 KWI 11:00D±b 3 — 2 Nida O.klasa A
1379'  
80' Grzegorz Gołucki
28 KWI 15:00Nida O. 0 — 4 LKS Bolminklasa A
1390'  
MAJ 16:00Nida S. 3 — 1 Nida O.klasa A
1390'  
79'
12 MAJ 15:00Nida O. 7 — 0 Wisłaklasa A
1390'  
19 MAJ 15:00Gród 2 — 3 Nida O.klasa A
1390'  
82'
26 MAJ 15:00Nida O. 5 — 2 Wierna IIklasa A
 
CZE 15:00Partyzant 2 — 6 Nida O.klasa A
1390'  
CZE 15:00Nida O. 4 — 3 Zieleńklasa A