Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, ŚLJS, makro,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
|
Patryk Dulęba (25) Imię: | Patryk | Nazwisko: | Dulęba | Data urodzenia: | 27 stycznia 1999 | Wiek: | 25 l 62 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Samson Samsonów |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
30 SIE 11:00Łysica 1 — 0 Piastkl. okręg.
880'
| 2 WRZ 17:00KSZO-Junior II 3 — 5 Łysicakl. okręg.
880'
| 6 WRZ 11:00Łysica 8 — 0 Wisła Juniorkl. okręg.
880'
| 13 WRZ 15:00Łysica 3 — 1 Pogońkl. okręg.
880'
| 17 WRZ 16:30Marol 0 — 9 Łysicakl. okręg.
1480'
| 20 WRZ 11:00Łysica 11 — 0 Nidziankakl. okręg.
880'
| 27 WRZ 11:00Czarni 1 — 5 Łysicakl. okręg.
| 4 PAŹ 10:30Łysica 4 — 0 Arkakl. okręg.
880'
| 11 PAŹ 11:00Sparta 0 — 9 Łysicakl. okręg.
880' 12' | 18 PAŹ 11:00Łysica 15 — 0 Esterkl. okręg.
840' 41' Norbert Grudzień | 25 PAŹ 11:00Cukrownik 0 — 9 Łysicakl. okręg.
840' 41' Patryk Grzegorski | 15 MAR 15:00Łysica 2 — 1 Czarni3 liga
152' 89' Szymon Michta | 21 MAR 15:30Hutnik 1 — 0 Łysica3 liga
| 29 MAR 15:00Łysica 1 — 0 Trzebinia/Siersza3 liga
213' 78' Dominik Chrzanowski | 8 KWI 16:30TS 1946 Nida 1 — 2 ŁysicaPuchar okr.
| 11 KWI 11:00Łysica 1 — 0 KSZO-Junior IIkl. okręg.
880'
| 11 KWI 16:00Partyzant R. 0 — 1 Łysica3 liga
| 15 KWI 16:00Korona II 1 — 1 Łysica3 liga
| 18 KWI 13:00Wisła Junior 1 — 2 Łysicakl. okręg.
| 19 KWI 10:00Juventa 1 — 0 ŁysicaŚLJS
| 19 KWI 17:00Łysica 1 — 1 Wisła S.3 liga
19
| 21 KWI 17:00Czarni 2 — 1 ŁysicaŚLJS
| 22 KWI 17:00Wolania 3 — 2 Łysica3 liga
| 25 KWI 11:00Łysica 2 — 3 GranatŚLJS
| 25 KWI 12:00Pogoń 0 — 2 Łysicakl. okręg.
857' 58' Dawid Stępień | 26 KWI 17:00Granat 0 — 1 Łysica3 liga
| 29 KWI 16:00Piast 2 — 3 Łysicakl. okręg.
880'
| 29 KWI 17:00Łysica 1 — 1 Unia3 liga
| 2 MAJ 11:00Łysica 14 — 0 Marolkl. okręg.
880' 30' 31' | 2 MAJ 13:00Klimontowianka 3 — 0 ŁysicaŚLJS
| 2 MAJ 15:00KSZO 1929 1 — 0 Łysica3 liga
| 9 MAJ 11:00Nidzianka 0 — 5 Łysicakl. okręg.
| 9 MAJ 13:00Łysica 0 — 10 Wisła JuniorŚLJS
| 9 MAJ 17:00Łysica 1 — 1 Garbarnia3 liga
| 16 MAJ 10:00Łysica 2 — 0 Czarnikl. okręg.
80'
| 16 MAJ 13:00TS 1946 Nida 4 — 2 ŁysicaŚLJS
| 16 MAJ 17:00Beskid 4 — 4 Łysica3 liga
| 20 MAJ 17:00Łysica 1 — 2 Soła3 liga
| 23 MAJ 11:00Wisła II 2 — 1 Łysica3 liga
526' 65' Piotr Maniara | 23 MAJ 13:00Łysica 0 — 4 ŁKS ŁagówŚLJS
| 23 MAJ 17:00Arka 1 — 2 Łysicakl. okręg.
851' 52' Dawid Rubak | 30 MAJ 13:00Neptun 6 — 1 ŁysicaŚLJS
| 31 MAJ 17:00Łysica 0 — 4 Poroniec3 liga
| 2 CZE 17:00Łysica 3 — 0 Spartakl. okręg.
| 4 CZE 17:00Łysica 1 — 2 Wierna3 liga
621' 70' Patryk Kalista | 7 CZE 12:00Ester 1 — 8 Łysicakl. okręg.
840' 41' Patryk Grzegorski | 7 CZE 17:00Poprad 3 — 0 Łysica3 liga
| 10 CZE 17:00Łysica 1 — 5 OrlętaŚLJS
| 13 CZE 11:00Łysica 11 — 0 Cukrownikkl. okręg.
840' 75' 41' Mikołaj Dekiel | 21 CZE 17:00Łysica 5 — 2 Partyzant R.Puchar okr.
| 24 CZE 17:30Łysica 1 — 3 Wisła S.Puchar okr.
|
|