Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 38

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,621
· Najnowszy użytkownik: Bruggemanse10b
Statystyki
statystyka
Marcin Waglewski (22)
Imię:Marcin
Nazwisko:Waglewski
Data urodzenia:20 grudnia 1998
Wiek:21 l 197 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Granat Skarżysko-Kamienna

Przebieg kariery:
2011/12Granat Skarżysko-Kamienna    5/  3/  1   410'
2012/13Granat Skarżysko-Kamienna    2/  0/  0   104'
2013/14 Granat II Skarżysko-Kamienna    7/  7/  0   560'
2013/14 Granat Skarżysko-Kamienna  
2014/15 Granat Skarżysko-Kamienna  214/13/  0 1122'
2014/15 Granat Skarżysko-Kamienna  
2014/15 Granat Skarżysko-Kamienna  
2015/16 Granat Skarżysko-Kamienna  1  1/  1/  0     96'
2015/16 Granat Skarżysko-Kamienna 2  210/  8/  3   900'
2016/17 Granat Skarżysko-Kamienna  
2016/17 Granat Skarżysko-Kamienna  

Analityka statystyczna:
Razem: 2 3 239/32/  4 3192'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


16 SIE 17:00Polanie 1 — 4 Granatkl. okręg.
 
23 SIE 17:00Granat 3 — 0 Wisłakl. okręg.
98  
28 SIE 17:30GKS Nowiny 0 — 0 Granatkl. okręg.
 
30 SIE 11:00Zenit 2 — 3 GranatŚLJS
 
WRZ 13:00Granat 4 — 1 PogońŚLJS
9890'  
WRZ 16:00Granat 4 — 0 Gródkl. okręg.
98  
12 WRZ 13:00Neptun 1 — 1 GranatŚLJS
9890'  
12 WRZ 15:00Star 1 — 2 Granatkl. okręg.
 
19 WRZ 13:00Granat 2 — 1 KlimontowiankaŚLJS
 
20 WRZ 16:00Granat 2 — 0 Orliczkl. okręg.
98  
23 WRZ 20:00Politechnika Św. 2 — 2 GranatPuchar okr.
  95'  
96'
27 WRZ 15:00Zieleń 2 — 0 Granatkl. okręg.
98  
PAŹ 13:00Granat — NaprzódŚLJS
 
PAŹ 15:00Granat 5 — 0 Orlętakl. okręg.
98  
10 PAŹ 13:00Wisła Junior 3 — 1 GranatŚLJS
9890'  
10 PAŹ 15:00Moravia 2 — 0 Granatkl. okręg.
 
14 PAŹ 15:00Granat 1 — 2 WiernaPuchar okr.
   
18 PAŹ 14:00Granat 3 — 2 Piast S.kl. okręg.
98  
23 PAŹ 15:00Juventa 3 — 0 GranatŚLJS
 
25 PAŹ 13:00Sparta D. 1 — 1 Granatkl. okręg.
98  
31 PAŹ 13:00Granat 2 — 0 Wicherkl. okręg.
 
LIS 13:00MKS Zdrój 2 — 2 GranatŚLJS
 
LIS 13:00Stal 1 — 1 Granatkl. okręg.
 
11 LIS 12:00Koprzywianka 1 — 5 Granatkl. okręg.
 
14 LIS 11:00Granat 1 — 1 OrlętaŚLJS
 
15 LIS 12:00Granat 2 — 1 Zenitkl. okręg.
 
20 MAR 15:00Granat 1 — 1 Polaniekl. okręg.
 
26 MAR 15:00Wisła N. K. 3 — 1 Granatkl. okręg.
 
KWI 16:00Granat 0 — 2 GKS Nowinykl. okręg.
 
KWI 13:00Granat 1 — 2 ZenitŚLJS
1016'  
75' Patryk Głowaczewski
10 KWI 16:00Gród 0 — 0 Granatkl. okręg.
 
16 KWI 15:00Granat 0 — 3 JuventaŚLJS
1031'  
60' Jakub Janus
17 KWI 16:00Granat 1 — 0 Starkl. okręg.
 
23 KWI 13:00Klimontowianka 0 — 0 GranatŚLJS
1090'  
24 KWI 16:00Orlicz 0 — 0 Granatkl. okręg.
 
27 KWI 17:30ŁKS Łagów 2 — 3 GranatŚLJS
1045'  
46' Jakub Janus
30 KWI 11:00Granat 6 — 0 ŁKS ŁagówŚLJS
1054'  
55' Jakub Adamczyk
30 KWI 17:00Granat 4 — 0 Zieleńkl. okręg.
 
MAJ 17:00Orlęta 0 — 5 Granatkl. okręg.
 
MAJ 13:00Granat 0 — 3 NeptunŚLJS
1090'  
MAJ 17:00Granat 0 — 1 Moraviakl. okręg.
 
15 MAJ 11:30Pogoń 2 — 0 GranatŚLJS
1090'  
15 MAJ 15:00Piast S. 2 — 1 Granatkl. okręg.
 
21 MAJ 13:00Orlęta 0 — 3 GranatŚLJS
1090'  
80' 4'
22 MAJ 17:00Granat 0 — 1 Sparta D.kl. okręg.
 
24 MAJ 17:30Granat 2 — 1 MKS ZdrójŚLJS
1090'  
90+3' 86'
26 MAJ 17:00Wicher 0 — 3 Granatkl. okręg.
 
28 MAJ 13:20Granat 1 — 2 Wisła JuniorŚLJS
1034'  
35' Kamil Suwała
29 MAJ 17:00Granat 0 — 2 Stalkl. okręg.
 
CZE 17:00Granat 11 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
 
11 CZE 17:00Zenit 2 — 0 Granatkl. okręg.