19 LIP 15:30Korona 3 — 2 JagielloniaEkstraklasa
|
25 LIP 18:00Zagłębie 0 — 2 KoronaEkstraklasa
|
3 SIE 18:00Korona 1 — 2 RuchEkstraklasa
|
4 SIE 16:00Polonia 0 — 1 Korona SACLJ
1
|
8 SIE 11:00Wisła II 0 — 1 Korona II3 liga
12
|
8 SIE 20:30Lech 0 — 0 KoronaEkstraklasa
|
11 SIE 17:00Wda 3 — 0 KoronaPuchar Polski
90
|
12 SIE 18:00Korona SA 0 — 0 UKS SMS ŁódźCLJ
1
|
14 SIE 18:00Korona 0 — 3 CracoviaEkstraklasa
|
15 SIE 11:00Garbarnia 3 — 1 Korona II3 liga
1290'
|
16 SIE 12:00Stal M. 1 — 2 Korona SACLJ
|
22 SIE 13:00Korona II 0 — 1 Unia3 liga
1290'
|
23 SIE 12:00Korona SA 1 — 3 HutnikCLJ
|
23 SIE 18:00Legia 1 — 2 KoronaEkstraklasa
|
26 SIE 17:00Hutnik 3 — 0 Korona II3 liga
1290'
|
29 SIE 20:30Korona 1 — 1 Pogoń S.Ekstraklasa
|
30 SIE 16:00Korona II 6 — 1 Wolania3 liga
|
30 SIE 16:00MKS Ełk 2 — 0 Korona SACLJ
1290'
|
5 WRZ 11:00Jagiellonia 1 — 1 Korona SACLJ
|
5 WRZ 16:30KP KSZO 1929 4 — 2 Korona II3 liga
12
|
11 WRZ 18:00Lechia 0 — 0 KoronaEkstraklasa
|
12 WRZ 15:00TOP 54 0 — 4 Korona SACLJ
1
|
13 WRZ 11:00Korona II — Poroniec3 liga
190'
|
19 WRZ 12:00Korona SA 1 — 1 WisłaCLJ
190'
|
20 WRZ 16:00Wisła S. 1 — 0 Korona II3 liga
190'
|
21 WRZ 18:00Korona 0 — 2 Górnik .Ekstraklasa
|
25 WRZ 18:00Wisła K. 0 — 0 KoronaEkstraklasa
|
26 WRZ 12:00Korona II 2 — 2 Czarni3 liga
1
|
27 WRZ 14:00Legia 7 — 0 Korona SACLJ
1290'
|
3 PAŹ 12:00Korona SA 6 — 0 Łódzki KSCLJ
|
3 PAŹ 13:00Spartakus 2 — 1 Korona II3 liga
12
|
3 PAŹ 18:00Korona 0 — 0 PodbeskidzieEkstraklasa
|
7 PAŹ 16:30Stal R. 0 — 1 Korona SACLJ
|
10 PAŹ 12:00Korona II 1 — 1 Cracovia II3 liga
|
16 PAŹ 20:30Śląsk 0 — 1 KoronaEkstraklasa
|
17 PAŹ 12:00Korona SA 1 — 1 GKS BełchatówCLJ
|
18 PAŹ 15:00Sparta 1 — 2 Korona II3 liga
1
|
21 PAŹ 15:00Naprzód 1 — 3 Korona IIPuchar okr.
|
24 PAŹ 18:00Piast 0 — 1 KoronaEkstraklasa
|
25 PAŹ 12:00Korona II 2 — 4 Łysica3 liga
12
|
25 PAŹ 12:00Motor 1 — 1 Korona SACLJ
|
31 PAŹ 12:00KP KSZO 1929 O. . 1 — 2 Korona SACLJ
|
31 PAŹ 13:00Soła 1 — 0 Korona II3 liga
12
|
2 LIS 18:00Korona 0 — 1 Termalica Bruk-BetEkstraklasa
|
7 LIS 13:00Korona II 3 — 0 Beskid3 liga
12
|
8 LIS 12:00Korona SA 1 — 0 CracoviaCLJ
|
8 LIS 15:30Górnik Z. 0 — 1 KoronaEkstraklasa
|
11 LIS 13:00Podhale 0 — 2 Korona II3 liga
|
14 LIS 13:00Korona II 4 — 0 Poprad3 liga
|
15 LIS 12:00Korona SA 0 — 2 PoloniaCLJ
|
21 LIS 12:00UKS SMS Łódź 2 — 3 Korona SACLJ
|
21 LIS 15:30Jagiellonia 1 — 0 KoronaEkstraklasa
|
27 LIS 18:00Korona 0 — 2 Zagłębie L.Ekstraklasa
|
1 GRU 18:00Ruch 2 — 1 KoronaEkstraklasa
|
2 GRU 12:30Korona SA 3 — 1 Stal M.CLJ
|
5 GRU 15:30Korona 0 — 1 LechEkstraklasa
|
14 GRU 18:00Cracovia 2 — 2 KoronaEkstraklasa
|
20 GRU 15:30Korona 1 — 3 LegiaEkstraklasa
|
5 MAR 11:00Hutnik 0 — 1 Korona SACLJ
190'
|
12 MAR 11:00Korona II 3 — 0 Wisła II3 liga
12
|
13 MAR 15:00Korona SA 1 — 1 MKS EłkCLJ
1
|
19 MAR 11:00Korona II 0 — 0 Garbarnia3 liga
12
|
19 MAR 12:00Korona SA 1 — 2 JagielloniaCLJ
|
24 MAR 14:00Korona SA 0 — 0 TOP 54CLJ
|
26 MAR 13:00Unia 1 — 1 Korona II3 liga
1290'
|
30 MAR 16:30Lubrzanka 2 — 3 Korona IIPuchar okr.
|
2 KWI 12:10Wisła 1 — 2 Korona SACLJ
1
|
3 KWI 11:00Korona II 2 — 0 Hutnik3 liga
|
6 KWI 17:00Wolania 0 — 3 Korona II3 liga
|
10 KWI 11:00Korona II 1 — 4 KP KSZO 1929 O. .3 liga
|
13 KWI 14:00Korona SA 0 — 1 LegiaCLJ
1290'
|
16 KWI 13:00Łódzki KS 0 — 2 Korona SACLJ
1
|
20 KWI 17:00Korona II 0 — 1 Wisła S.3 liga
|
23 KWI 12:00Korona SA 1 — 0 Stal R.CLJ
1290'
|
23 KWI 17:00Czarni 1 — 0 Korona II3 liga
|
27 KWI 17:00Wierna 2 — 0 Korona IIPuchar okr.
90'
|
30 KWI 15:00GKS Bełchatów 1 — 1 Korona SACLJ
12
|
1 MAJ 11:00Korona II 2 — 2 Spartakus3 liga
|
7 MAJ 13:00Korona SA 0 — 0 MotorCLJ
190'
|
8 MAJ 11:00Cracovia II 1 — 0 Korona II3 liga
1245' 46' Leonid Otczenaszenko |
14 MAJ 13:00Korona SA 3 — 0 KP KSZO 1929 O. .CLJ
12
|
15 MAJ 11:00Korona II 2 — 1 Sparta K. W.3 liga
190'
|
18 MAJ 17:00Łysica 0 — 0 Korona II3 liga
190'
|
21 MAJ 13:00Cracovia 1 — 1 Korona SACLJ
|
21 MAJ 16:00Korona II 1 — 2 Soła3 liga
12
|
25 MAJ 16:50Beskid 0 — 5 Korona II3 liga
190'
|
28 MAJ 16:00Korona II 7 — 2 Podhale3 liga
1
|
4 CZE 17:00Poprad 0 — 2 Korona II3 liga
190'
|