Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.
  ŚLTS,
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,, gr. 2,,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Ernest Mazur (27)
Imię:Ernest
Nazwisko:Mazur
Data urodzenia:19 września 1996
Wiek:27 l 8 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Jandar Bodzechów

Przebieg kariery:
2011/12 Jandar Bodzechów (jun. mł.)    3/  0/  2   184'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:    3/  0/  2   184'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


27 SIE 16:30Jandar 3 — 1 MoraviaŚLJM
 31'  
50' Krystian Fulara
30 SIE 15:00Hetman 2 — 1 JandarŚLJM
 15'  
60' Mariusz Kisiel 75' Paweł Borkowski
WRZ 11:00Jandar 1 — 0 TrójkaŚLJM
   
10 WRZ 11:00Jandar 0 — 4 Korona SAŚLJM
 44'  
45' Norbert Kaczmarski
17 WRZ 11:00Piaskowianka 2 — 0 JandarŚLJM
 54'  
55' Norbert Kaczmarski
24 WRZ 16:00Jandar 2 — 2 KamiennaŚLJM
 40'  
41' Mariusz Kisiel
PAŹ 11:00KSZO-Junior 3 — 1 JandarŚLJM
 
PAŹ 11:00Jandar — NaprzódŚLJM
 
15 PAŹ 11:00Juventa 5 — 0 JandarŚLJM
 
22 PAŹ 11:00Jandar 0 — 0 KKP KoronaŚLJM
 
29 PAŹ 11:00TS 1946 Nida 4 — 2 JandarŚLJM
 
31 MAR 11:00Moravia 0 — 3 JandarŚLJM
 
14 KWI 11:00Jandar 3 — 0 HetmanŚLJM
 
21 KWI 11:00Trójka 0 — 1 JandarŚLJM
 
28 KWI 11:00Korona SA 1 — 0 JandarŚLJM
 
MAJ 11:00Jandar 4 — 1 PiaskowiankaŚLJM
 
MAJ 11:00Kamienna 0 — 3 JandarŚLJM
 
12 MAJ 11:00Jandar 0 — 1 KSZO-JuniorŚLJM
 
26 MAJ 13:00Jandar 3 — 0 JuventaŚLJM
 
CZE 11:00KKP Korona 3 — 1 JandarŚLJM
 
CZE 11:00Jandar 2 — 1 TS 1946 NidaŚLJM