Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa


2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 59,847
· Najnowszy użytkownik: Fraiolies3
Statystyki
statystyka
Rafał Molęda (24)
Imię:Rafał
Nazwisko:Molęda
Data urodzenia:25 marca 1995
Wiek:24 l 113 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:OKS Opatów

Przebieg kariery:
2011/12 Jandar Bodzechów   116/16/  4 1410'
2012/13 KSZO 1929 II Ostrowiec Św.   111/  8/  7 1120'
2013/14 Stal Kunów 3  426/22/  0 2307'
2013/14 Stal Kunów    1/  1/  0     90'
2014/15 Stal Kunów 1  527/20/  1 2288'
2015/16 Stal Kunów 1  218/  8/  7 1593'
2016/17 Świt Ćmielów   212/  9/  2 1113'
2017/18 OKS Opatów 2  424/19/  1 2110'
2018/19 Stal Kunów   2  4/  2/  6   416'
2018/19 Stal II Kunów  
2018/19 OKS Opatów 1  211/  8/  0   953'

Analityka statystyczna:
Razem: 8  23150/113/28 13400'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Rafał Molęda.


12 SIE 17:00Stal 1 — 2 Piastkl. okręg.
890'  
76'
15 SIE 17:00Świt 1 — 2 Stalkl. okręg.
815'  
76' Konrad Kijanka
18 SIE 17:00Stal 2 — 0 Bucoviakl. okręg.
1713'  
78' Jarosław Kaczor
25 SIE 12:00Orlicz 1 — 0 Stalkl. okręg.
654'  
55' Patryk Wodnicki
26 SIE 11:00Marol 0 — 0 Stal IIklasa B
 
WRZ 11:00GKS Świniary 0 — 2 Stal IIklasa B
 
WRZ 16:00Stal 3 — 2 Sparta K. W.kl. okręg.
 
WRZ 11:00Stal II 2 — 3 Zorzaklasa B
 
WRZ 16:00Zenit 2 — 1 Stalkl. okręg.
164'  
87' Marcin Dynarek
16 WRZ 11:00GKS Obrazów 2 — 1 Stal IIklasa B
 
16 WRZ 16:00Stal 4 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
19 WRZ 15:45Star/Juventa 4 — 1 StalPuchar okr.
 1590'  
23 WRZ 11:00Stal II 2 — 0 Łazyklasa B
 
23 WRZ 15:00GKS Rudki 2 — 2 Stalkl. okręg.
1623'  
24' Łukasz Ronduda
30 WRZ 14:00UKS Iwaniska 4 — 4 Stal IIklasa B
 
30 WRZ 15:00Stal 0 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
 
PAŹ 11:00Stal II 2 — 2 Koprzywianka Arkaklasa B
 
PAŹ 15:00Nidzianka 1 — 1 Stalkl. okręg.
 
14 PAŹ 10:00GTS Raków 4 — 3 Stal IIklasa B
 
14 PAŹ 15:00Stal 3 — 0 Piaskowiankakl. okręg.
 
21 PAŹ 11:00Stal II 1 — 1 Cukrownikklasa B
 
21 PAŹ 14:00Stal 0 — 1 Star S.kl. okręg.
1445'  
46' Konrad Ronduda
28 PAŹ 11:00Stal II 0 — 5 Huraganklasa B
 
28 PAŹ 13:00Astra 1 — 2 Stalkl. okręg.
 
LIS 11:00KS Tarłów 2 — 2 Stal IIklasa B
 
LIS 13:00Stal 2 — 4 Moraviakl. okręg.
853'  
29' Robert Haraźny 82' Patryk Rdzanek
10 LIS 12:00Sparta D. 3 — 1 Stalkl. okręg.
829'  
64' 62' Konrad Kijanka
17 MAR 14:00Bucovia 2 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
590'  
24 MAR 15:00OKS Opatów 0 — 2 Orliczkl. okręg.
581'  
54' 82' Jakub Ożdżyński
31 MAR 15:00Sparta K. W. 2 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
 
KWI 16:00OKS Opatów 1 — 0 Zenitkl. okręg.
590'  
89'
14 KWI 16:00LZS Samborzec 0 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
 
20 KWI 15:00OKS Opatów 2 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
590'  
27 KWI 16:00Piaskowianka 5 — 2 OKS Opatówkl. okręg.
 
MAJ 17:00Nidzianka 3 — 3 OKS Opatówkl. okręg.
590'  
MAJ 17:00OKS Opatów 3 — 3 Stalkl. okręg.
590'  
11 MAJ 17:00Star S. 2 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
590'  
19 MAJ 17:00OKS Opatów 6 — 0 Astrakl. okręg.
568'  
69' Piotr Uliński
26 MAJ 17:00Moravia 0 — 3 OKS Opatówkl. okręg.
590'  
CZE 17:00OKS Opatów 5 — 1 Sparta D.kl. okręg.
584'  
20' 85' Piotr Uliński
CZE 17:00Piast 2 — 6 OKS Opatówkl. okręg.
 
15 CZE 17:00OKS Opatów 1 — 3 Świtkl. okręg.
590'