Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,617
· Najnowszy użytkownik: Kosmalase50z
Statystyki
statystyka
Daniel Czeczotka (25)
Imię:Daniel
Nazwisko:Czeczotka
Data urodzenia:07 czerwca 1995
Wiek:25 l 28 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Juventa Starachowice

Przebieg kariery:
2011/12 Juventa Starachowice 1   6/  3/11   516'
2011/12 Juventa Starachowice  
2012/13 Juventa Starachowice  
2012/13 Juventa Starachowice  

Analityka statystyczna:
Razem: 1   6/  3/11   516'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


27 SIE 11:00Kamienna 1 — 3 JuventaŚLJM
 11'  
70' Kacper Pacek
30 SIE 15:00Juventa 1 — 0 KSZO-JuniorŚLJM
   
WRZ 11:00Naprzód — JuventaŚLJM
 11'  
70' Alan Garbarczyk
10 WRZ 11:00Trójka 6 — 3 JuventaŚLJM
 11'  
70' Kacper Pacek
17 WRZ 11:00Juventa 0 — 2 KKP KoronaŚLJM
 
24 WRZ 11:00TS 1946 Nida 2 — 1 JuventaŚLJM
 6'  
75' Adama Kozieł
PAŹ 11:00Juventa 4 — 0 MoraviaŚLJM
 13'  
68' Kamil Niewczas
PAŹ 11:00Hetman 2 — 1 JuventaŚLJM
   
15 PAŹ 11:00Juventa 5 — 0 JandarŚLJM
 13'  
68' Alan Garbarczyk
22 PAŹ 11:00Korona SA 7 — 0 JuventaŚLJM
 13'  
68' Daniel Milanowski
29 PAŹ 11:00Juventa 3 — 1 PiaskowiankaŚLJM
 24'  
57' Bartłomiej Seweryn
10 KWI 11:00Juventa 3 — 1 KamiennaŚLJM
 5'  
76' Daniel Majzner
10 KWI 13:15Juventa 1 — 0 PogońŚLJS
 
14 KWI 11:00KSZO-Junior 0 — 0 JuventaŚLJM
   
14 KWI 13:00KSZO-Junior 0 — 1 JuventaŚLJS
 
21 KWI 13:00Juventa 1 — 0 NaprzódŚLJS
 
28 KWI 11:00Juventa 0 — 0 TrójkaŚLJM
 80'  
28 KWI 13:00Juventa 4 — 1 SpartakusŚLJS
 
MAJ 11:00KKP Korona 5 — 0 JuventaŚLJM
 80'  
MAJ 13:00Rodzina 0 — 11 JuventaŚLJS
 
MAJ 11:00Juventa 2 — 1 TS 1946 NidaŚLJM
 40'  
41' Alan Garbarczyk
MAJ 13:00Juventa 2 — 2 TS 1946 NidaŚLJS
 
12 MAJ 13:00Orlęta 1 — 0 JuventaŚLJS
 
13 MAJ 10:30Moravia 1 — 2 JuventaŚLJM
 40'  
41' Grzegorz Kaptur
19 MAJ 11:30Juventa 2 — 1 HetmanŚLJM
 6'  
75' Kacper Pacek
26 MAJ 13:00Jandar 3 — 0 JuventaŚLJM
 29'  
52' Bartłomiej Seweryn
26 MAJ 13:00Granat 1 — 3 JuventaŚLJS
 
CZE 11:00Juventa 0 — 3 Korona SAŚLJM
 80'  
CZE 13:00Juventa 0 — 4 Korona SAŚLJS
 
CZE 13:00Piaskowianka 2 — 6 JuventaŚLJM
 54'  
55' Bartłomiej Seweryn
10 CZE 11:00Sokół 2 — 4 JuventaŚLJS