Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.

2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 18

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,874
· Najnowszy użytkownik: Soder288
Karol Mojecki (36)
Imię:Karol
Nazwisko:Mojecki
Data urodzenia:07 stycznia 1989
Wiek:35 l 197 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Piaskowianka Piaski

Przebieg kariery:
2007/08Korona III Kielce  
2008/09 Granat Skarżysko-Kamienna  
2009/10 Naprzód Jędrzejów  1 2  7/  3/  2   515'
2009/10 Arka Gdynia  
2010/11 Orlicz Suchedniów 1 0+1 2  5/  2/  6   566'
2010/11 Orlicz II Suchedniów 1   1/  0/  0     45'
2010/11 Orlęta Kielce   110/  6/  4   891'
2011/12 Orlicz II Suchedniów    1/  1/  0     90'
2011/12 Orlicz Suchedniów 2 11/  8/  3   981'
2012/13 Orlicz Suchedniów   
2012/13 Orlicz II Suchedniów  
2012/13 Łysica Akamit Bodzentyn 4 0+1 4  6/  1/10   545'
2013/14 Łysica Akamit Bodzentyn 2   1/  0/  3   112'
2013/14 Łysica II Bodzentyn  
2013/14 Neptun Końskie 19 15/14/  0 1339'
2014/15 Neptun Końskie  
2014/15 Spartakus Daleszyce 13 (2)  215/  6/  0 1147'
2014/15 Spartakus II Daleszyce 3 (1)   1/  0/  0     45'
2015/16 Spartakus Aureus Daleszyce 11 (2)  417/  2/  4 1250'
2015/16 Spartakus II Daleszyce 5 (1)   2/  2/  0   180'
2016/17 ŁKS Georyt Łagów 25 (2)  732/25/  1 2830'
2017/18 ŁKS Georyt Łagów 9 (1)  115/  9/  1 1288'
2017/18 ŁKS II Łagów  
2017/18 Naprzód Jędrzejów 9 (1)  315/11/  1 1364'
2018/19 Naprzód Jędrzejów 3 12/  7/  2 1091'
2018/19 ŁKS Probudex Łagów 8  2  9/  6/  9 1076'
2019/20 ŁKS Probudex Łagów 9  1  6/  2/13   836'
2019/20 Granat Skarżysko-Kamienna    0/  0/  1     16'
2020/21 Granat Skarżysko-Kamienna 1   2/  0/  3   237'
2020/21 Łysica Bodzentyn 1  2  4/  0/  3   355'
2021/22 Piaskowianka Piaski    1/  0/  1     90'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 126 (10) 1+2 31188/105/67 16889'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (4) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Karol Mojecki.


12 MAR 15:00Hetman 1 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
4645'  
46' Patryk Kośmider
20 MAR 15:00Piaskowianka 1 — 2 Zenitkl. okręg.
4645'  
46' Patryk Kośmider
27 MAR 15:00OKS Opatów 1 — 2 Piaskowiankakl. okręg.
46  
10 KWI 16:00Piaskowianka 2 — 3 Orlętakl. okręg.
 
16 KWI 16:00Góral 3 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
 
24 KWI 16:00Piaskowianka 2 — 0 Gródkl. okręg.
 
30 KWI 15:00Bucovia 0 — 4 Piaskowiankakl. okręg.
 
MAJ 17:00Piaskowianka 1 — 5 Stalkl. okręg.
 
15 MAJ 17:00Sparta 1 — 0 Piaskowiankakl. okręg.
 
22 MAJ 17:00Piaskowianka 2 — 4 Naprzódkl. okręg.
 
29 MAJ 17:00Piast 1 — 3 Piaskowiankakl. okręg.
 
CZE 17:00Piaskowianka 2 — 2 Uniakl. okręg.
 
10 CZE 18:00Świt 2 — 2 Piaskowiankakl. okręg.
 
16 CZE 14:00Nida 1 — 5 Piaskowiankakl. okręg.
 
18 CZE 16:15Piaskowianka 2 — 2 Wicherkl. okręg.