Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 30

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,696
· Najnowszy użytkownik: blocks218za
Statystyki
statystyka
Albert Drabik (20)
Imię:Albert
Nazwisko:Drabik
Data urodzenia:20 listopada 2000
Wiek:19 l 228 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Sparta Dwikozy

Przebieg kariery:
2011/12Sparta Dwikozy    1/  1/  0     90'
2012/13Sparta Dwikozy  
2014/15 Sparta Dwikozy    3/  3/  1   266'
2015/16 Sparta Dwikozy    5/  5/  0   400'
2016/17 Sparta Dwikozy  

Analityka statystyczna:
Razem:    9/  9/  1   756'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


29 SIE 11:00Sparta 3 — 3 GKS Świniarykl. okręg.
880'  
WRZ 11:00OKS Opatów 5 — 1 Spartakl. okręg.
 
12 WRZ 11:00Sparta 2 — 0 Basztakl. okręg.
 
19 WRZ 14:30Czarni 2 — 2 Spartakl. okręg.
 
26 WRZ 11:00Sparta 1 — 1 Klimontowiankakl. okręg.
 
PAŹ 11:00Sparta 5 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
280'  
10 PAŹ 13:00Alit 0 — 0 Spartakl. okręg.
280'  
30 PAŹ 14:30Sparta 0 — 1 KP KSZO 1929 IIkl. okręg.
280'  
16 KWI 11:00Sparta 3 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
 
23 KWI 11:00Baszta 2 — 2 Spartakl. okręg.
 
30 KWI 11:00Sparta 0 — 0 Czarnikl. okręg.
 
MAJ 11:00GKS Świniary 0 — 0 Spartakl. okręg.
480'  
MAJ 11:00Klimontowianka 1 — 0 Spartakl. okręg.
 
14 MAJ 11:00Koprzywianka Arka 4 — 3 Spartakl. okręg.
 
21 MAJ 11:00Sparta 0 — 3 Alitkl. okręg.
 
28 MAJ 11:00KP KSZO 1929 II 3 — 1 Spartakl. okręg.
 
CZE 17:00Sparta 0 — 3 Pogońkl. okręg.