Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 54

· Użytkowników online: 2
Beddoaq9, 9claudiac9885ta1

· Łącznie użytkowników: 44,987
· Najnowszy użytkownik: 9claudiac9885ta1
Statystyki
statystyka
ďťż
Kamil Niewiadomski (24)
ImięKamil
Nazwisko:Niewiadomski
Data urodzenia:12 lipca 1994
Wiek:24 l 73 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Star Starachowice
Przebieg kariery:
(1) (PZPNImp2012)  
2011/12 Star Starachowice    7/  4/  0   527'
2011/12 Star Starachowice  
2012/13 Star Starachowice  
2012/13 Star Starachowice    5/  5/  0   450'
2013/14 Star Starachowice  

Analityka statystyczna:
Razem:  12/  9/  0   977'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Kamil Niewiadomski.


15 SIE 17:00Orlęta II 1 — 2 StarPuchar okr.
   
19 SIE 17:00Star 2 — 4 Koprzywiankaklasa A
 
26 SIE 17:00KSZO 1929 II 1 — 0 Starklasa A
 
WRZ 14:00Kamienna 6 — 1 Starkl. okręg.
 
WRZ 16:00Star 0 — 0 Stalklasa A
 
WRZ 17:00Lechia 5 — 3 StarPuchar okr.
   
WRZ 16:00Agricola 2 — 3 Starklasa A
 
15 WRZ 13:00Arka 3 — 1 Starkl. okręg.
 90'  
16 WRZ 15:00Star 6 — 1 Basztaklasa A
 
22 WRZ 15:00Gród 1 — 1 Starklasa A
 
29 WRZ 13:00Sparta 2 — 4 Starkl. okręg.
 90'  
30 WRZ 15:00Star 2 — 1 Zrywklasa A
 
PAŹ 15:30Star 1 — 4 Basztakl. okręg.
 90'  
PAŹ 13:00Klimontowianka 0 — 3 Starkl. okręg.
 90'  
PAŹ 15:00Świt 1 — 3 Starklasa A
 
14 PAŹ 15:00Star 6 — 1 OKS Opatówklasa A
 
20 PAŹ 13:00Star 1 — 3 Czarnikl. okręg.
 90'  
21 PAŹ 14:00Star 3 — 0 Victoria S.klasa A
 
LIS 13:00Star 5 — 0 Piastklasa A
 
10 LIS 14:00Wisła 2 — 3 Starklasa A
 
18 LIS 12:00Huragan 0 — 0 Starklasa A
 
13 KWI 15:00Stal 1 — 1 Starklasa A
 
20 KWI 13:00Star 1 — 4 Kamiennakl. okręg.
 
21 KWI 15:00Star 2 — 0 Agricolaklasa A
 
27 KWI 13:00Czarni 4 — 5 Starkl. okręg.
 
28 KWI 17:00Baszta 3 — 4 Starklasa A
 
MAJ 15:00Star 1 — 0 Gródklasa A
 
MAJ 12:00Star 5 — 0 Arkakl. okręg.
 
MAJ 15:00Zryw 2 — 0 Starklasa A
 
11 MAJ 11:30Baszta 3 — 5 Starkl. okręg.
 
12 MAJ 15:00Star 4 — 1 Świtklasa A
 
18 MAJ 13:00Star 4 — 1 Spartakl. okręg.
 
19 MAJ 15:00OKS Opatów 0 — 1 Starklasa A
 
25 MAJ 12:00Star 2 — 1 Klimontowiankakl. okręg.
 
26 MAJ 15:00Victoria S. 2 — 9 Starklasa A
 
30 MAJ 15:00Koprzywianka 2 — 3 Starklasa A
 
CZE 17:00Star 3 — 1 Huraganklasa A
 
CZE 17:00Piast 1 — 2 Starklasa A
 
16 CZE 17:00Star 1 — 0 KSZO 1929 IIklasa A
 
23 CZE 17:00Star 5 — 1 Wisłaklasa A