Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga

Puchar Polski

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Karol Staniek (23)
Imię:Karol
Nazwisko:Staniek
Data urodzenia:03 grudnia 1999
Wiek:22 l 204 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zryw Skroniów

Przebieg kariery:
2011/12Piaskowianka Piaski (trampk. mł.)    1/  1/  0     90'
2012/13Piaskowianka Piaski (trampk. st.)    0/  0/  1     46'
2012/13Zryw Skroniów (trampk. mł.)  
2013/14Zryw Skroniów (trampk. st.)    5/  5/  0   400'
2014/15 Zryw Skroniów (jun. mł.)  11/  9/  1   858'
2015/16 Zryw Skroniów (jun. mł.)    3/  3/  1   261'
2016/17 Zryw Skroniów  

Analityka statystyczna:
Razem:  20/18/  3 1655'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00Zryw 4 — 3 Jawornikkl. okręg.
340'  
41' Adrian Molęda
13 WRZ 11:00Źródło — Zrywkl. okręg.
1880'  
20 WRZ 11:00Zryw 4 — 1 Partyzantkl. okręg.
1480'  
27 WRZ 11:00Zryw 1 — 5 MKS Zdrójkl. okręg.
 
PAŹ 16:00MGTS Działoszyce 3 — 5 Zrywkl. okręg.
 
PAŹ 11:00Zryw 1 — 1 Victoriakl. okręg.
1729'  
52' Sebastian Rusek
11 PAŹ 11:00Zenit 1 — 5 Zrywkl. okręg.
1769'  
70' Bartosz Tryl
18 PAŹ 11:00Zryw 4 — 1 Uniakl. okręg.
1780'  
18 KWI 11:00Jawornik 3 — 1 Zrywkl. okręg.
280'  
MAJ 11:00Partyzant 0 — 1 Zrywkl. okręg.
1780'  
MAJ 11:00Zryw 0 — 0 MGTS Działoszycekl. okręg.
 
16 MAJ 11:00MKS Zdrój 7 — 1 Zrywkl. okręg.
680'  
23 MAJ 11:00Victoria 2 — 2 Zrywkl. okręg.
680'  
30 MAJ 11:00Zryw 1 — 4 Zenitkl. okręg.
1780'  
CZE 17:30Unia 4 — 0 Zrywkl. okręg.
1780'