Okres przygotowawczy drużyny Jawornika Gorzków dobiegł już końca. Zespół rozegrał kilka sparingów i przetestował kilku nowych zawodników. Przygotowania składały się można powiedzieć z dwóch etapów.Jednak wszystko się zmieniło po przyjściu do klubu trenera. Nowym szkoleniowcem został Julian Łopata- bardzo doświadczony trener ,który prowadził w przeszłości Pogoń Miechów ,Spartę Kazimierza Wielka i kilka innych krakowskich klubów. Do drużyny dołączyło także kilku nowych zawodników, są to:
-Marcin Adamski (Bieżanowianka Kraków)
-Łukasz Porębski (Złoty Team Broniszów)
-Radosław Adamczyk (Złoty Team Broniszów)
-Tomasz Janas (Bieżanowianka Kraków)
-Mateusz Łączyk (junior)
-Mariusz Napora (Armatura Kraków)
-Robert Ziółko (Bronowianka Kraków)
-Robert Bujak (Zieleniczanka Zielonki)
Do drużyny dołączył także wracający po kontuzji Marcin Wątek,który za kilka tygodni powinien już być gotowy do gry. Jednak nie obyło się także bez strat. Z Jawornika odeszli:
-Krzysztof Witek (Sparta Kazimierza Wielka)
-Mariusz Jonczyk (?)
-Piotr Sochacki (nie wznowił treningów)
-Łukasz Feluś (?)
-Krzysztof Opiłka (trener-Jura Łobzów)
Ostatnie występy zespołu dają nadzieję na dobre wyniki w lidze i lepsze miejsce w tabeli od tego obecnego. Skład Jawornika został przebudowany prawie w połowie i drużyna powinna stanowić zagrożenie dla zespołów z czołówki. Pierwszym sprawdzianem dla Jawornika będzie sobotnie spotkanie z Grodem Ćmińsk.