A2: Arka - Gród 0:6
Dodane przez ghs dnia Listopada 13 2009 22:19:05

Początek spotkania był bardzo wyrównany, obie ekipy miały po kilka ciekawych sytuacji do zdobycia bramek. W 28. minucie Tomasz Zamojski ograł dwóch zawodników Arki i dośrodkował do Patryka Klepacza, a ten precyzyjnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Od tego momentu Gród zdecydowanie ruszył do ataku i na efekt nie trzeba było długo czekać, gdyż w 34 minucie Robert Rosołowski po indywidualnej akcji pokonuje bramkarza Arki — Artura Walkiewicza.

Goście nie przestawali atakować i pod koniec pierwszej połowy w 41. minucie ładna wymiana podań między Tomaszem Zamojskim a Tomaszem Kochańskim kończy się bramką tego drugiego. Do przerwy 3-0 dla Grodu.

Na drugą połowę Gród wyszedł jeszcze bardzej skoncentrowany i zmotywowany,od początku dominacja gości nie podlegała dyskusji. W 67. minucie Robert Rosołowski potężnym uderzeniem zza pola karnego strzela piekną bramkę. W 81. minucie Tomasz Kochański podaje do Paweła Walaska, a ten umieszcza piłkę w siatce, wykorzystując akcję sam na sam z bramkarzem. Pod koniec meczu po stałym fragmencie gry i strzale Tomasza Kochańskiego piłka uderza w poprzeczkę i wpada do bramki lecz sędziowe nie reagują, wtedy do piłki dopada Robert Rosołowski i umieszcza z bliskiej odległości piłkę w bramce.

Przewaga gości była zdecydowana, a rozmiary zwycięstwa mogły być większe. Zasłużone zwycięstwo i trzy punkty dla Grodu Wiślica.