Rusza projekt "testymotoryczne.pl"
Dodane przez Ryba dnia Styczeń 12 2018 12:37:29Zespół trenerów "testymotoryczne.pl" jako pierwszy w Kielcach wychodzi z inicjatyw± do zawodników i trenerów różnych dyscyplin sportowych. Hasło przewodnie projektu to: "Nie możesz poprawiać czego¶, czego nie znasz".

Skład zespołu trenerów "testymotoryczne.pl" tworz±: Rafał Kwiecień, Artur Obarzanek, Paweł Wijas oraz Kamil Szymkiewicz.

Tre¶ć rozszerzona
Zespół trenerów "testymotoryczne.pl" jako pierwszy w Kielcach wychodzi z inicjatyw± do zawodników i trenerów różnych dyscyplin sportowych. Hasło przewodnie projektu to: "Nie możesz poprawiać czego¶, czego nie znasz".

— Nasz projekt skierowany jest zarówno do osób indywidualnych jak i zespołów oraz akademii sportowych. Proponujemy przeprowadzenie i analizę baterii testów motorycznych dzięki której możemy zbudować profil motoryczny zawodnika lub całej drużyny. W naszej ofercie znajd± się różnego rodzaju testy i badania, które możemy dostosowywać i modyfikować na życzenia klienta. Testy przeprowadzamy w Kielcach oraz na obiektach zainteresowanych drużyn czy akademii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert na naszej stronie internetowej (http://testymotoryczne.pl) oraz odwiedzenia nas na facebooku.

Skład zespołu trenerów "testymotoryczne.pl" tworz±: Rafał Kwiecień, Artur Obarzanek, Paweł Wijas oraz Kamil Szymkiewicz.