LKS Bolmin - Jawornik Gorzków 3:0 (2:0)
Szymon Hajduk (2), (5), Koza (88)

Bolmin: Telesiewicz, Koza, Jamrozik, Nowak, Sornat (72 Smoliński), Satlarski, Opoka (43 M. Hajduk), Blicharski, Szymkiewicz, S. Hajduk (63 Szustak), S. Dudek (79 Kamiński)
Jawornik: Niedźwiedź, Szlemborski, Bucki, K. Wątek, M. Wątek, Maderak, Borokra, Kupiszewski, Kubiński, Zapart, Morsztyn

Od samego początku meczu gospodarze narzucili swój rytm gry. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 2 minucie Bolmin cieszył się z prowadzenia, a autorem bramki był Szymon Hajduk. Ten sam zawodnik w 5 minucie podwyższył na 2:0. Po strzeleniu dwóch bramek podopieczni Mariana Haczkiewicza nie atakowali już tak często, ale spokojnie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, co nie znaczy jednak że nie dążyli do zdobycia kolejnych goli.

Zobacz relację oraz zdjęcia ...

Treść rozszerzona

Od samego początku meczu gospodarze narzucili swój rytm gry. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 2 minucie Bolmin cieszył się z prowadzenia, a autorem bramki był Szymon Hajduk. Ten sam zawodnik w 5 minucie podwyższył na 2:0. Po strzeleniu dwóch bramek podopieczni Mariana Haczkiewicza nie atakowali już tak często, ale spokojnie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, co nie znaczy jednak że nie dążyli do zdobycia kolejnych goli. Okazji nie brakowało, ale szwankowała skuteczność. Druga cześć gry niespodziewanie rozpoczęła się od ataków gości z Gorzkowa, lecz starania te nie przyniosły wymiernego efekti. W 60 minucie spotkania wszystko było już całkowicie jasne. Obrońca gospodarzy, Krzysztof Koza, huknął jak z armaty z 30 metrów i piłka wpadła do siatki. To trafienie można uznać mianem "telewizyjnego gola". Do końca spotkania Bolminianie mieli jeszcze swoje szanse, jednak wynik meczu nie uległ już zmianie. Po tym zwycięstwie LKS Bolmin objął prowadzenie w grupie 1 świętokrzyskiej Klasy A.

Relacja: Gerda - Kielecka Piłka