Emocjonuj?ca 2 kolejka Buskiej Ligi Futsalu ! (fotoreporta?)
Dodane przez as dnia Grudnia 17 2008 13:12:23
Emocjonujące i bardzo zacięte były mecze 2 kolejki BLF. W kilku z nich decydujące gole padały w ostatnich minutach.

W zapowiadającym się szlagierowo meczu kolejki spotkały się drużyny ZAJAZD PANAMA i GIPSATURA. Spotkanie było niezwykle zacięte i stało na wysokim poziomie a zwycięstwo w ostatnich minutach zapewnili swojej drużynie Michał Krzemiński i Andrzej Szlema

Zdjęcia oraz relacja w rozwinięciu...

Treść rozszerzona
W drugim swoim spotkaniu GIPSATURA, również po wyrównanym, dobrym  meczu pokonała ART – DOM a PANAMA zwyciężyła TOMCAR.
Zespół z Połańca, mimo dwóch porażek (druga z KARCZMĄ), zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Młodzi połanieccy zawodnicy grają szybką, pomysłową piłkę i chyba tylko jest kwestią czasu, kiedy zaczną zdobywać punkty.
Solidnie prezentuje się też HURTOWNIA „SAWA”, która ma w swoim składzie doświadczonych graczy. Odmłodzeni w tym roku, NAUCZYCIELE pewnie pokonali ZBLUDOWICE.

Młodzież z Balic i RESORÓW urządziła sobie ostre strzelanie i ten mecz był najbardziej porywający w tej  kolejce. Grające ofensywnie obie drużyny ożywiły trybuny z których kibice wyrażali aplauz za udane akcje. Gola, dającego remis drużynie EURO zdobył Paweł Walasek na półtorej minuty przed końcem spotkania.
W siedmiu meczach zawodnicy strzelili 39 goli a sędziowie pokazali 18 żółtych i 2 czerwone kartki.

BLF – 2 KOLEJKA , 13.12.2008r.
GIPSATURA – ART-DOM OKNA I DRZWI 2 : 0 (1:0) bramki: Daniel Sikora, Paweł Niedziela
AUTO-KOMIS D.M.MOTORS – HURTOWNIA „SAWA” 2 : 5 (1:4) bramki: Paweł Bandura, Krzysztof Lasia – Tomasz Zwolski 2, Zbigniew Kosela, Wiesław Francuz, Michał Żurek
ZAJAZD PANAMA KASZOWICZ – GIPSATURA 3 : 1 (1:0) bramki: Arkadiusz Rechowicz Rechowicz, Michał Krzemiński, Andrzej Szlema – Michał Bandura
KARCZMA „U CHŁOPA” – TOMCAR DEKPOL POŁANIEC 5 : 3 (1:0) bramki: Tomasz Mrowca 2, Krzysztof Marzec, Zbigniew Mazur, samob. – Łukasz Kołek, Hubert Poniewierski
NAUCZYCIELE I PRZYJACIELE – ZBLUDOWICE 4 : 0 (2:0) bramki: Dawid Kumor 2, Bogusław Mączyński, Dominik Mączyński
„EURO” BALICE – SERWIS „RESORY” P. ZOCH 4 : 4 (2:1) bramki: Rafał Zieliński 3, Paweł Walasek – Marcin Taler 2, Mateusz Zoch, Rafał Witkowski
TOMCAR DEKPOL POŁANIEC – ZAJAZD PANAMA KASZOWICZ    2 : 4 (1:3) bramki: Łukasz Kołek, samob. – Marcin Grochowski 2, Arkadiusz Rechowicz , Rafał Charyga