?wi?tokrzyska Halowa Liga Firm - kolejne zmagania
Dodane przez marco dnia Stycznia 14 2009 23:28:49
W związku z napotkanymi, trudnościami ze strony organizatorów ŚHLF w pozyskiwaniu jakichkolwiek wyników spotkań przez nasz serwis, niektóre wyniki ukazały się z pewnym opóżnieniem.

sobota 17 styczeń 2009r.
15:00  Mas-Pol - Astra  2:7
15:35  PKP Dukt - Grupa 77  4:4
16:10  Czester - Hit Corona  2:2
16:45  NETcom - MOZ  3:5
17:20  ZETO - Cola Dragon  1:2

Wyniki oraz opisy meczów czytaj w rozwinięciu...

I liga:
Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Coli Dragon Jędrzejow.Pozwoli im to po raz pierwszy w tym sezonie,opuścić stefę spadkową.Z zespołu ZETO,po dobrym początku rozgrywek,zeszło najwyrażniej powietrze,szczególnie w formacji ofensywnej,przez co zespół ten zaplątał się w dolnych rejonach tabeli.
Swój mecz przegrał wicelider z Woli Jachowej.Siódemka mimo niekorzystnego wyniku(przegrywała już 1:3),zdołała doprowadzić do remisu.Gdy na dwie minuty przed końcem spotkania,bramkarz Składu obronił rzut karny,wydawało się,że Siódemka nie wykorzysta swojej szansy na zwycięstwo.Decydującą jednak bramkę drużyna Siódemki,strzeliła po wykonaniu rzutu wolnego,20 sekund przed końcem spotkania.
II liga:
NETcom przegrał,swój może decydujący o utrzymaniu się tego zespołu w II lidze,mecz z MOZ-em.Do kurjozalnej sytuacji doszło w 13 min. pirewszej połowy,kiedy to bramkarz NETcomu dostał czerwoną kartkę i już do końca nie mógł zagrać w tym spotkaniu.NETcom po upływie 2 regulaminowych minut kary,nie uzupełnił jednak do końca meczu składu,gdyż nie posiadał nikogo na ławce zmian.I tak przez 17 minut grał w osłabieniu.Posiadając tak wąską kadrę nie ma co liczyć na utrzymanie.
Wysokie dwie z rzędu porażki drużyny Ery Biznes spowodowały,że zespół ten
będzie musiał ciężko powalczyć o utrzymanie.Będzie to o tyle trudne,gdyż Erze Biznes pozostały tylko dwa mecze i to z liderującym Konstalem i walczącym o I ligę Dysonem Foto Alfa.

Zapraszamy do odwiedzania serwisu kielecka pilka.pl

Znajdziecie w nim najszybsze wyniki,aktualne tabele,klasyfikacje najlepszych strzelców i wiele innych ciekawostek Świętokrzyskiej Halowej Ligi Firm.