Logowanie
Nazwa u偶ytkownika

Has艂o



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si臋

Nie mo偶esz si臋 zalogowa膰?
Popro艣 o nowe has艂o
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17;

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okr臋gowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okr臋gowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  艢LJS 1, 艢LJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  艢LJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz m艂odszy:
  艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 4, 5.

M艂odzik starszy:
  艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

M艂odzik m艂odszy:
  艢LMM 1, 艢LMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIE艃

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    艢LJS 1, 艢LJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior m艂odszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    艢LJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    艢LTS 1, 艢LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz m艂odszy:
    艢LTM 1, 艢LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik starszy:
    艢LMS 1, 艢LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

M艂odzik m艂odszy:
    艢LMM 1, 艢LMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okr臋gowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga p艂d., (p艂n.),
    III liga.
    IV liga.

 Zagna艅ska Liga Futsalu, 2021/22
Najlepsi strzelcy
26 bramekKrzysztof Kita (Partizan)
25 bramekDamian Piwowarczyk (Instal-Luk)
18 bramekMykhailo Lychak (Renesans Sid-Trans)
16 bramekKamil Piwowarczyk (Instal-Luk)
15 bramekMicha艂 Bracha (Ultra Violet)
14 bramekBart艂omiej Bracha (Renesans Sid-Trans), Karol Pa艅czyk (Partizan)
12 bramekDamian Kopyci艅ski (Ultra Violet)
11 bramekArtur Dulewicz (Granat Ir-Bud), Karol Ko艂da (Renesans Sid-Trans), Maciej Le艣niewski (Granat Ir-Bud), Artur Pir贸g (OpTeam), Karol Piwowarczyk (AS Cosmos), Pawe艂 艢lusarczyk (Granat Ir-Bud), Pawe艂 呕muda (Renesans Sid-Trans)
10 bramek艁ukasz Piotrowski (Ultra Violet)
9 bramekPrzemys艂aw Kozie艂 (Partizan), Cezar Trojan (Partizan), Patryk Zawierucha (Ultra Violet)
8 bramekMicha艂 D膮browski (Instal-Luk), Kamil Fr膮czyk (Partizan), Adrian Tomczyk (Instal-Luk)
7 bramekKrystian Jas (Granat Ir-Bud), Kacper Kolus (Granat Ir-Bud), Piotr Sid艂o (Renesans Sid-Trans), jakub Urban (OpTeam)
6 bramekMateusz Ga艂a (OpTeam), Jakub Hi艅cza (OpTeam), Mariusz Piwowarczyk (Instal-Luk), Jakub Prusinowski (Enerpor)
5 bramekPiotr Jagodzi艅ski (Ultra Violet), Krzysztof Pach (Granat Ir-Bud), Kacper Serek (Granat Ir-Bud), Tomasz Syska (OpTeam), Dominik 呕ak (Ultra Violet)
4 bramkiKamil Mr贸z (OpTeam), Krzysztof My艣liwy (Granat Ir-Bud), Maksym Petelicki (S艂owik Okna/Wykonawca), Piotr Piwowar (S艂owik Okna/Wykonawca), Krystian Rodzim (S艂owik Okna/Wykonawca), Bartek Socha (Ultra Violet)
3 bramkiAdrian Bandura (Renesans Sid-Trans), Dominik Chaba (Instal-Luk), Jakub Czarnowski (OpTeam), Micha艂 Dziubek (OpTeam), Andrzej Grudzie艅 (Instal-Luk), Emil Kr贸l (Enerpor), Rafa艂 Kurczy艅ski (AS Cosmos), Dominik Lubocha (Ultra Violet), Piotr Rodak (Instal-Luk), Robert Zagdan (Partizan), Albert Zaj臋cki (Partizan)
2 bramkiDawid Adach (Partizan), Jakub Drogosz (AS Cosmos), Karol F膮fara (Enerpor), Jakub Galiszewski (OpTeam), Tomasz Janyst (Renesans Sid-Trans), Micha艂 Koza (AS Cosmos), Karol Ko艂da (Renesans Sid-Trans), Pawe艂 Kulczykowski (AS Cosmos), Grzegorz Pacholczak (S艂owik Okna/Wykonawca), Krystian Pedryc (Instal-Luk), Micha艂 Sobczyk (S艂owik Okna/Wykonawca), Dawid Surowiec (S艂owik Okna/Wykonawca), Daniel 艁ebek (S艂owik Okna/Wykonawca)
1 bramkaAndrzej Bi艂owicki (AS Cosmos), Mateusz Brzd膮k (Partizan), Micha艂 Cedro (Ultra Violet), Maurycy Ciosek (AS Cosmos), Konrad Duda (AS Cosmos), Albert Dziubek (Renesans Sid-Trans), Piotr Go艂膮bek (Renesans Sid-Trans), Maciej Hyb (Ultra Violet), Andrzej Jamrozik (Renesans Sid-Trans), Hubert Janyst (Renesans Sid-Trans), Pawe艂 Jarz膮b (AS Cosmos), Mateusz Kobus (AS Cosmos), Volodymyr Kozlyk (AS Cosmos), Bart艂omiej Ko艂oma艅ski (OpTeam), Wojciech Kuba艂a (AS Cosmos), Wojciech Kubicki (OpTeam), Karol Lachowski (Enerpor), Bartosz Maj (AS Cosmos), Wiktor Nogacki (S艂owik Okna/Wykonawca), Micha艂 Picheta (Partizan), Tomasz Radomski (Partizan), Arkadiusz Satra (AS Cosmos), Iwo Sochacki (OpTeam), Mi艂osz Wawer (S艂owik Okna/Wykonawca), Mateusz Wrona (Ultra Violet), Stanislav Zinkchuk (Renesans Sid-Trans), Micha艂 Zi臋ba (Granat Ir-Bud)
Zobacz pe艂n膮 klasyfikacj臋 strzelc贸w