Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 41

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,670
· Najnowszy użytkownik: locks835gl
Statystyki
statystyka
 Orlęta Kielce
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
1.Mateusz Banach16 sty 199624Korona III Kielce
2.Adrian Bandura 1 310/10/  0   900'13 wrz 199623Korona III KielceKKP Korona II Kielce
1Arkadiusz Cieśliński  8/  7/  2   769'11 mar 199624Orlęta Kielcewychowanek
9Jakub Czarnowski  0/  0/  1     31'12 wrz 199623Korona III KielceKKP Korona II Kielce
5.Hubert Czechowski  5/  5/  0   400'  3 maj 199723Polanie Pierzchnica
20Tomasz Głozowski 1 1  5/  3/  3   452'21 wrz 199524Rodzina Kielce
7.Adrian Jędrzejewski  7 lut 199624brak danych
8.Szymon Kaczmarczyk 515/14/  0 1191'15 lip 199722Orlęta Kielcewychowanek
9.Jakub Kamiński15 lip 199524Moravia MorawicaRodzina Kielce
10.Albert Kołodziej 1  3/  1/  1   253'  4 lut 199525Korona III Kielce
8Filip Krzeszowski 0+1 615/13/  0 1283'27 lip 199623Korona III KielceKorona Kielce SA
99Cezary Ksel  2/  1/  3   148'  2 wrz 199623Orlęta Kielcewychowanek
10Kamil Makocki 111/  6/  3   942'22 wrz 199623Korona III KielceKorona Kielce SA
6Maksym Niezgoda11/  7/  0   891'17 kwi 199624Orlęta Kielcewychowanek
15.Karol Obara 1  1/  1/  3   148'10 paź 199623Orlęta Kielcewychowanek
11Marcin Ołubek  7/  5/  4   754'20 cze 199624wychowanekKorona Kielce SA
17.Konrad Pabis10 lut 199624brak danych
15Patryk Papis 2  3/  3/  6   363'  8 sie 199623Orlęta Kielcewychowanek
19Kamil Poniewierski 1  4/  4/  4   434'  5 lip 199624MKS Zdrój Busko
20.Karol Sala 616/13/  0 1254'16 sty 199723KKP Korona II KielceKorona Kielce SA
21.Łukasz Skuza 2  5/  3/  2   466'28 lis 199524Orlęta Kielcewychowanek
22.Łukasz Stanek10 lip 199623brak danych
2Karol Styrcz 312/10/  3 1070'29 gru 199623Orlęta Kielcewychowanek
24.Wojciech Supierz  3/  3/  0   270'19 gru 199623brak danychMSS-Klonówka Masłów
4Tomasz Szczepański 117/17/  2 1557'  3 kwi 199624KKP Korona II KielceKorona Kielce SA
26.Mateusz Szmania 1 213/  3/  7 1022'25 lip 199524Rodzina Kielce
21Filip Warzecha  4/  1/  1   346'15 lip 199623brak danychKKP Korona II Kielce
16Karol Woś 3 110/  8/  2   890'14 cze 199624KKP Korona II KielceKorona Kielce SA
17Paweł Woźniak 313/  8/  3 1173'22 paź 199524brak danychKorona Kielce SA
14Szymon Załucki  8/  7/  0   704'  7 maj 199624Korona III KielceKKP Korona II Kielce
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 25/25.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 80%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)