Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Busko-Zdrój
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Nida Oksa
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pomocnicy
9Konrad Jasiński 2  6/  6/  2   572'17 lip 200417Nida Oksawychowanek
pozostali
4Patryk Bełczewski  2/  2/  2   246'wychowanek
6Kacper Chyc 1 1  2/  2/  2   254'19 lut 200516wychowanek
15Bartosz Cieślikiewicz 1  6/  1/  7   574'20 mar 200615Hetman Włoszczowa
1Mateusz Gajos  4/  4/  1   381'17 mar 200516wychowanek
7Wiktor Gral 2  2/  1/  1   182'14 paź 200417wychowanek
6Dawid Jamrożek  4/  2/  0   291'  8 gru 200417wychowanek
4Mateusz Jamrożek 1  6/  6/  0   540'28 lut 200318wychowanek
10Mateusz Kosowski 1  4/  1/  4   362'16 lis 200318Hetman Włoszczowa
21Bartłomiej Kubaja  4/  2/  0   301'25 lis 200615Hetman Włoszczowa
15Dawid Łuczyński  4/  3/  1   370'wychowanek
19Paweł Łuczyński 1 1  4/  3/  1   390'  6 sie 200417wychowanek
11Przemysław Łysek  3/  3/  4   355'15 cze 200417Nida Oksawychowanek
1Piotr Obarzanek  1/  0/  0     49'wychowanek
8Łukasz Palimąka10/  4/  3   799'  4 mar 200615Hetman Włoszczowa
20Filip Pierzak  4/  3/  0   344'wychowanek
2Dawid Ponicki  1/  1/  1   111'  1 kwi 200417Nida Oksawychowanek
21Michał Rudnicki 1  3/  2/  0   203'20 cze 200516wychowanek
8Wiktor Sosnowski  2/  1/  0   144'13 lut 200417wychowanek
10Grzegorz Stefański 1 4  7/  3/  7   667'24 lut 200318wychowanek
7Brajan Szymański  2/  2/  2   257'wychowanek
19Jakub Zapart  1/  1/  2   122'wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 20/20.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 86%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)