Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,849
· Najnowszy użytkownik: xiaofeifei151
Statystyki
statystyka
 Politechnika Świętokrzyska Kielce
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
8Tomasz Adamczyk25 maj 197941Korona KielceNidzianka Bieliny
5Paweł Anioł15 mar 199525KKP Korona KielceKorona Kielce SA
6Jakub Bartyzel  8 sty 199525Orlęta Kielce
1Dawid Betka23 maj 199921Zenit Chmielnik
3Tomasz Bębas  2 sty 199525Kamienna BrodyKamienna II Brody
18Grzegorz Biela  5 kwi 198832brak danych
23Maciej Bieniek  6 lis 197841Błękitni KielceOrlęta Kielce
14Dariusz Buba15 mar 199624brak danychBaszta Rytwiany
18Tomasz Buczak24 lip 198534Rodzina KielceSokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
16Grzegorz Cedro29 cze 198040brak danychSparta Zagnańsk
27Daniel Cieślak10 gru 199623Neptun Końskie
2Bartłomiej Czarnecki25 kwi 199624Victoria Mniów
10Łukasz Gołuch14 mar 199327brak danychPartyzant Radoszyce
14.Artur Grób23 lis 199821wychowanek
16Grzegorz Janicki12 mar 198139brak danych
19Michał Janus29 wrz 198831brak danych
13Robert Kotwica13 mar 197743brak danych
18.Rafał Kukiełka  9 sty 199624ŁKS Georyt Łagów
7Mariusz Lewandowski  7 lut 197644brak danych
20.Grzegorz Mikołajczyk  2 paź 197346brak danychMoravia Morawica
20Kamil Milner  9 cze 198634wychowanek
22.Artur Obarzanek11 lip 197940Błękitni KielceSparta Zagnańsk
23Tomasz Orzechowski  7 sie 198336brak danychSkała Tumlin
14Piotr Pawłowski23 lut 197941brak danychMKS Stąporków
20Dominik Paź29 sty 199525Łysica Akamit BodzentynŁysica Bodzentyn
7Robert Pieras14 lip 198336wychowanek
19Jakub Postawa21 gru 199722Astra PiekoszówPłomień Wólka Kłucka
28.Mateusz Rogulski27 wrz 199920wychowanek
19Paweł Smoleń  8 kwi 199723KKP Korona KielceKorona Kielce SA
11Piotr Sobczyk26 lut 199723KKP Korona KielceŁKS Łopuszno
15Marcin Stęplewski16 lis 197544brak danychSamson Samsonów
4Mateusz Szmania25 lip 199524Rodzina KielceZenit Chmielnik
21Adrian Wydra26 maj 199921Mazovia Rawa MazowieckaSMS Lipiny
9Radosław Zygmut  9 mar 197842wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: /.
Kompletność informacji dotyczących kartek: –%.
Kompletność informacji dotyczących występów: –%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: –%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)