Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 33

· Użytkowników online: 1
Rohenaq2

· Łącznie użytkowników: 53,546
· Najnowszy użytkownik: Rohenaq2
Statystyki
statystyka
 Orlicz Suchedniów
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
1.Robert Bilski  6 gru 197246Granat Skarżysko-KamiennaStal Sanok
2.Mateusz Magdziarz29 mar 199325wychowanek
1 Ołeksandr Zubacha  4/  4/  1   375'20 lut 198633 DJuSSz MariupolSparta Rejowiec Fabryczny
obrońcy
6Maciej Banaczkowski 315/11/  0 1237'23 lut 199029wychowanek
8Michał Bator 415/14/  0 1305'13 sie 199127Granat Skarżysko-KamiennaStar Starachowice
6.Mariusz Dulęba  1 sie 198830brak danych
4Dariusz Górecki 5 (3) 227/26/  0 2365'10 cze 197840Skała TumlinGród Ćmińsk
4Przemysław Krogulec 215/13/  0 1292'  7 maj 199325Orlicz II Suchedniówwychowanek
3Norbert Rogalski  1/  0/  1     69'16 lis 199028Granat Skarżysko-KamiennaStar Starachowice
pomocnicy
10.Marek Banaczkowski19 kwi 199226wychowanekKamienna Brody
14Piotr Grudniewski 1  2/  0/  2   173'29 wrz 199424Orlicz Suchedniów ULKS Łączna
12.Grzegorz Kamiński12 mar 199128brak danych
13.Wiktor Kłys25 kwi 199028brak danychULKS Łączna
14.Michał Kubiec29 wrz 197939Błękitni KielceGKS Nowiny
15.Paweł Michta  8 wrz 199325wychowanek
14Maciej Nowak 1 213/  8/  2 1096'11 cze 199028brak danych
3Michał Piwowar  4/  2/  6   438'26 mar 198929brak danychSkała Tumlin
15Dominik Porębski  0/  0/  2     48'23 paź 199127wychowanek
7Krzysztof Rzeszowski 1 313/12/  0 1161'12 lut 199029Ruch Skarżysko-KamiennaŁKS Georyt II Łagów
20.Przemysław Sułek22 sty 199128brak danychStar Starachowice
pomocnicy/napastnicy
21.Przemysław Gnat  5 sie 199127brak danychGranat Skarżysko-Kamienna
5Kamil Moskal24/  9/  3 1951'28 lip 199127wychowanek
13Grzegorz Skarbek 1 3  3/  1/  1   227'28 mar 198533wychowanekAstra Suchedniów
napastnicy
3Daniel Kaczmarski 1 4  9/  2/  5   732'  7 lip 198533brak danych
7Michał Piórkowski 2 211/  7/  3 1032'  1 gru 199325Juventa StarachowiceKamienna Brody
26.Damian Ząbek  3 kwi 198830wychowanek
27.Michał Zegadło13 lis 198434Zagłębie Lubin
pozostali
13Krzysztof Bałchanowski  0/  0/  1       6'25 lip 198434brak danych
29.Kamil Borowiec  6 kwi 199523Orlicz Suchedniów wychowanek
2Krzysztof Chatys 1 215/15/  0 1350'11 kwi 199523Granat II Skarżysko-KamiennaStar Starachowice
11 Tichomir Czeneszkow 6 1 225/24/  0 2237'26 mar 199028 CSKA Sofia Czawdar Etropole
32.Paweł Działak 1 114/13/  3 1317'28 sty 199722Orlicz Suchedniów wychowanek
18Paweł Gniaździński  0/  0/  1     14'31 sie 199325brak danych
18Piotr Gniaździński  0/  0/  1     18'14 lis 199523Orlicz Suchedniów wychowanek
35.Rafał Grudniewski14 maj 199622Orlicz Suchedniów wychowanek
16Patryk Jackowski  6/  4/18   983'10 lut 199227brak danychStar Starachowice
37.Wojciech Kałka  5 maj 199523Orlicz Suchedniów wychowanek
12Bartłomiej Karliński 125/24/  0 2209'22 maj 199523KKP Korona KielceKorona Kielce SA
39.Daniel Lasota 1 1 616/14/  0 1408'  9 lut 199722Orlicz Suchedniów wychowanek
9Robert Nötzel 310/  3/13   979'  7 cze 199226brak danych
19Przemysław Obara18/18/  0 1620'20 cze 199622Orlicz Suchedniów wychowanek
17 Artem Papusza 1 113/11/  0 1128'12 lut 199326brak danych
15Bartosz Piętak I 427/21/  2 2429'  6 kwi 199523Granat II Skarżysko-KamiennaJuventa Starachowice
10 Muzafardżon Rachmanow 110/  8/  1   933'22 lis 199325brak danych
45.Patryk Relidzyński 411/  9/  0   963'  9 lut 199821Orlicz Suchedniów wychowanek
18Mateusz Sikora 416/  8/  9 1356'18 cze 199721Orlicz Suchedniów wychowanek
13Łukasz Skokowski 1  7/  4/  2   601'  8 sty 198633brak danychULKS Łączna
48.Michał Szołdra26 maj 199424Orlicz Suchedniów wychowanek
14Karol Świtowski 720/14/  6 1665'15 wrz 199820Orlicz Suchedniów wychowanek
50.Patryk Świtowski 3 110/  8/  1   923'19 lut 199623Orlicz Suchedniów wychowanek
1Michał Tkaczuk  1/  1/  0     90'27 gru 199424Korona Kielce SAKorona II Kielce
6Łukasz Tuśnio 1 214/11/  4 1199'21 mar 199524Orlicz Suchedniów wychowanek
1Mateusz Ubysz 325/25/  2 2261'31 lip 199820KKP Korona II KielceKKP Korona Kielce
54.Albert Zolbach 4 (3) 210/  7/  1   878'15 sie 199622Orlicz Suchedniów wychowanek
55.Dawid Zolbach 2  4/  3/  1   341'  7 kwi 199721Orlicz Suchedniów wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 29/29.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 76%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)