Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,670
· Najnowszy użytkownik: locks835gl
Statystyki
statystyka
 GKS Iwaniska
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
1.Rafał Gołąbek  3/  3/  0   270'27 sty 198238Cukrownik Włostów
2.Daniel Masternak21 lut 199129brak danych
obrońcy
3.Zdzisław Duda  0/  0/  1     45'  9 sie 197544brak danych
4.Łukasz Prokop 1 1  3/  2/  0   269'24 wrz 198930brak danych
5.Marcin Skuza  3/  3/  0   270'15 paź 198039brak danych
6.Piotr Szal 1  3/  3/  0   270'OKS Opatów
7.Andrzej Zwoliński  3/  3/  0   270'19 maj 197050OKS Opatów
pomocnicy
8.Grzegorz Chruściel 1 0+1 227 sty 198040brak danych
9.Andrzej Kusal 2 1  3/  3/  0   270'13 sty 198832brak danych
10.Emil Skuza 1 (1) 1  2/  1/  0   171'  4 lis 199029wychowanek
11.Dawid Stachera  2/  0/  1   123'  3 sie 199227brak danych
12.Marcin Wójtowicz11 gru 198930Sparta Zagnańsk
pomocnicy/napastnicy
13.Robert Orkisz  3/  2/  0   239'19 paź 198534brak danych
napastnicy
14.Kamil Ceglarski  0/  0/  1     21'  3 sty 199426wychowanek
15.Zbigniew Kijanka  1/  0/  2     94'  1 cze 197149brak danych
16.Damian Konicki  1 gru 198633brak danych
17.Damian Murzec 16 0+1 3  2/  2/  0   180'14 lip 198237brak danychŁKS Georyt Łagów
18.Paweł Podsiadło 8 0+1 2  3/  1/  0   255'17 mar 198634brak danych
19.Paweł Żelazowski  2/  2/  1   211'  7 gru 198336brak danych
pozostali
20.Dawid Fitek  0/  0/  2     12'12 cze 199327wychowanek
21.Tomasz Główka23 lip 199425brak danych
22.Tomasz Kargulewicz18 mar 199426brak danych
23.Piotr Szal16 cze 198634brak danych
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 30/30.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 30%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 30%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 30%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)