Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.
  ŚLTS,
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,, gr. 2,,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Prosimy o nadsyłanie informacji o transferach i przymiarkach transferowych na adres e-mail: transfery@kieleckapilka.pl.
Klasa A, gr. I
tekst pogrubiony
transfer potwierdzony

tekst zwykly
przymiarka transferowa
Astra Piekoszów
Kacper Dereń (Łysica Bodzentyn)
Piotr Pietrzykowski (Astra Piekoszów)
Patryk Sobecki (Granat Borki)
Dawid Stępień (Zenit Chmielnik)
Olaf Tomasik (Zenit Chmielnik)
Jakub Zaliński (Korona II Kielce)
Patryk Zapała (Polonia Białogon Kielce)
Michał Cedro (Victoria 2015 Skalbmierz*)
Bartosz Głuszek (KKP Korona Kielce (jun. mł.))
Łukasz Grzegorski (Astra Piekoszów (jun. mł.))
Karol Majchrzyk (Orlicz Suchedniów*)
Damian Świercz (Czarnovia Kielce*)
Karol Wasik (GLKS Fałków*)
Antoni Zarychta (Astra Piekoszów (jun. mł.))
Dziki Skarżysko-Kamienna
Fabian Fuk (Granat Skarżysko-Kamienna (jun. st.))
Andrzej Gadecki (Radiator$ Stąporków)
Kacper Gładyś (Granat Skarżysko-Kamienna)
Oskar Jankowski (Granat Skarżysko-Kamienna)
Jakub Nowak (Granat Skarżysko-Kamienna (jun. st.))
Jakub Nowak (Granat Skarżysko-Kamienna (jun. st.))
Adrian Nowocień (KS Jastrząb)
Artur Osuch (Łysica II Bodzentyn)
Patryk Sieczka II (Granat Skarżysko-Kamienna)
Gabriel Badowski (Radiator$ Stąporków)
Bartosz Kosałka (Polanie Pierzchnica*)
Mateusz Wieczorek (Czarnovia Kielce*)
KS Smyków
Daniel Bakura (Tęcza Gowarczów)
Artur Dulewicz (Granat Borki)
Piotr Kruk (Bucovia Bukowa)
Michał Niebudek (Victoria Mniów)
Bartłomiej Sidor (Tęcza Gowarczów)
Mikołaj Szmit (Neptun Końskie (jun. st.))
Dominik Gorzelak (Granat Borki*)
Mateusz Górecki (Granat Skarżysko-Kamienna*)
Batrłomiej Momot (Granat Borki (jun. st.))
Kamil Piwowarczyk (Samson Samsonów*)
Igor Rogula (Granat Borki (jun. st.))
Michał Staciwa (Wicher Miedziana Góra)
Lechia Strawczyn
Piotr Bębacz (Sparta Strawczynek)
Paweł Ciołak (Płomień Wólka Kłucka)
Mikołaj Kiljan (Granat Borki*)
Jakub Tekiel (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Moravia II Morawica
Izydor Bielecki (Moravia Morawica (jun. st.))
Jakub Borusiński (Olimpia Pogoń Staszów)
Krzysztof Czwartosz (Moravia Morawica (jun. st.))
Maksymilian Dąbski (Orlęta Kielce)
Karol Gilewski (Moravia Morawica)
Sławomir Grusznis (Start Łódź)
Bartłomiej Januchta (Moravia Morawica (jun. st.))
Ernest Jopkiewicz (Moravia Morawica)
Kacper Kościelecki (KKP Korona Kielce (jun. st.))
Dominik Lach (Moravia Morawica (jun. st.))
Karol Lach (Moravia Morawica (jun. st.))
Oliwier Łączkowski (Olimpia Pogoń Staszów)
Wiktor Pasek (Moravia Morawica (jun. st.))
Dominik Pasternak (Polanie Pierzchnica)
Jakub Rabiej (Moravia Morawica)
Jakub Raczyński (Unia Sędziszów (jun. st.))
Jakub Rybus (Korona II Kielce)
Michał Rybus (Moravia Morawica)
Maciej Sławeta (Zenit Chmielnik)
Kamil Sylwestrzak (Korona II Kielce)
Mikołaj Toboła (Alit Ożarów)
Patryk Turlej (Polonia Białogon Kielce)
Jakub Wasilewski (Moravia Morawica)
Krystian Wojno (Moravia Morawica)
Łukasz Zawadzki (Moravia Morawica)
Mateusz Zawadzki (Moravia Morawica)
Michał Zawadzki (Moravia Morawica)
Damian Detka (Piaskowianka Piaski*)
Adam Kamont (Victoria Mniów)
Kamil Kubicki (Nida Sobków*)
Michał Pawłowski (Zenit Chmielnik)
Paweł Pechiński (Zenit Chmielnik)
Maciej Piecyk (Czarnovia Kielce*)
Maciej Pokora (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Damian Salwa (Orlicz Suchedniów*)
Mateusz Sołtys (Nida Sobków)
Arkadiusz Terech (Zenit Chmielnik*)
MSS-Klonówka Masłów
Szymon Gębski (Orlęta Kielce)
Tomasz Miernik (Lubrzanka Kajetanów)
Kamil Mróz (Orlęta Kielce)
Grzegorz Pyrek (Orlęta II Kielce)
Marcin Szyszka (Orlęta II Kielce)
Kamil Zieliński (Orlęta II Kielce)
Artur Zych (KKP Korona Kielce (jun. mł.))
Adam Bandrowski (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Oskar Koruch (Góral Górno)
Politechnika Świętokrzyska Kielce
Adam Bandrowski (MSS-Klonówka Masłów)
Kacper Kruk (Orlęta Kielce)
Jakub Mojecki (Strażak Goszcza)
Piotr Purski (Orlęta Kielce (jun. st.))
Jakub Tekiel (Lechia Strawczyn)
Miłosz Wawer (TS 1946 Nida Pińczów)
Szymon Żaba-Żabiński (ULKS Łączna)
Łukasz Kłys (MSS-Klonówka Masłów)
Mariusz Trela (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn*)
Polonia Białogon Kielce
Łukasz Brożek (Astra Piekoszów)
Kamil Cedro (KKP Korona Kielce (jun. st.))
Tomasz Chochulski (Płomień Wólka Kłucka)
Damian Chrzanowski (Wicher Miedziana Góra)
Konrad Ćwiek (Polonia Białogon Kielce (jun. mł.))
Szymon Dyk (GKS II Nowiny)
Mohamed Elfatih Taha (Samson Samsonów)
Jakub Flis (UKS Baćkowice)
Piotr Górzyński (Lubrzanka Kajetanów)
Dawid Kwiatek (Lubrzanka Kajetanów)
Piotr Misztal (Orlęta Kielce (jun. mł.))
Sebastian Miter (Astra Piekoszów)
Jakub Moskal (Wicher Miedziana Góra)
Michał Perszke (Polonia Wrocław)
Adam Pindral (KKP Korona III Kielce)
Konrad Piotrowski (Astra Piekoszów)
Maksymilian Starzyk (Polonia Białogon Kielce (jun. mł.))
Adrian Szafrański (Polonia Białogon Kielce (jun. mł.))
Kacper Śliwa (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Szymon Chrabąszcz (Wicher Miedziana Góra*)
Konrad Chruściel (Wicher Miedziana Góra*)
Grzegorz Grzegorski (GKS Nowiny)
Maksym Kaczmarski (Wicher Miedziana Góra*)
Adrian Kudelski (Wicher Miedziana Góra*)
Patryk Nowak (Wicher Miedziana Góra*)
Ołeh Olijnyk (Hetman Włoszczowa)
Patryk Turlej (Moravia Morawica)
Patryk Zapała (Astra Piekoszów*)
Radiator$ Stąporków
Francesco Ślifierski (Neptun Końskie)
Roman Bratasz (Orlicz Suchedniów*)
Andrzej Gadecki (Dziki Skarżysko-Kamienna)
Łukasz Stępień (Astra Piekoszów*)
Skała Tumlin
Artur Czechowski (GKS Kluczewsko)
Paweł Durlej (Nidzianka Bieliny (jun. st.))
Konrad Wawrzycki (ULKS Łączna)
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Błażej Bednarski (Wierna Małogoszcz)
Damian Bednarski (Wierna Małogoszcz)
Kamil Kropisz (Wierna II Małogoszcz)
Konrad Łoniewski (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Mikołaj Opara (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Mateusz Porzucek (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Marcin Szczerek (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Jakub Sztandera (Top-Spin Promnik)
Mariusz Trela (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Jakub Walas (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Sebastian Blicharski (Unia Sędziszów)
Damian Domagała I (Gród Ćmińsk*)
Przemysław Ginter (Wierna Małogoszcz)
Mikołaj Hajduk (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Nikolas Mijał (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Kacper Śliwa (Polonia Białogon Kielce)
Jarosław Zawadzki (Bucovia Bukowa*)
Victoria Mniów
Kamil Porębski (KS Kamienna Wola)
Michał Niebudek (KS Smyków*)
Zenit Chmielnik
Michał Ciba (Zenit Chmielnik (jun. st.))
Karol Cielibała (Łysica Bodzentyn)
Wiesław Francuz (LZS Czarnocin)
Patryk Frankiewicz (GTS Raków)
Dawid Gwarek (Polanie Pierzchnica)
Szymon Malec (Polanie Pierzchnica)
Damian Michalski (Zenit Chmielnik (jun. st.))
Marcin Pawłowski (GTS Raków)
Michał Pawłowski (Moravia II Morawica)
Paweł Pechiński (Moravia II Morawica)
Piotr Pietrzyk (GTS Raków)
Marcin Piotrowski (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Arkadiusz Terech (Moravia II Morawica)
Andrzej Trojan (GTS Raków)
Eryk Zamojski (Zenit Chmielnik (jun. mł.))
Jakub Buczak (TS 1946 Nida Pińczów)
Jacek Kempkiewicz (TS 1946 Nida Pińczów*)
Paweł Łuszcz (TS 1946 Nida Pińczów*)
Jakub Plewa (Piast Stopnica*)
Krystian Płusa (Unia Sędziszów)
Dawid Stępień (Astra Piekoszów*)
Kamil Święcki (Spartakus Daleszyce*)
Olaf Tomasik (Astra Piekoszów*)
Wiktor Wilk (GKS Nowiny)
Jakub Buczak (?)
Jacek Kempkiewicz (?)
Paweł Łuszcz (?)
Dawid Stępień (?)
Zryw 2021 Łopuszno
Kacper Cichoń (Zryw 2021 Łopuszno (jun. mł.))
Filip Janus (Zryw 2021 Łopuszno)
Bartłomiej Kapela (Zenit Chmielnik)
Szymon Kowalczyk (Zryw 2021 Łopuszno (jun. mł.))
Kamil Mędrecki (Zryw 2021 Łopuszno (jun. mł.))
Bartosz Molasy (Partyzant Radoszyce)
Sebastian Sobczyk (Zryw 2021 Łopuszno (jun. mł.))
Mateusz Staciwa (Partyzant Radoszyce)
Wiktor Sypniewski (Zryw 2021 Łopuszno (jun. mł.))
Dominik Taras (Hetman Włoszczowa)
Daniel Wilk (Hetman Włoszczowa)
Dawid Banaśkiewicz (Gród Ćmińsk*)
Damian Jurek (KS Smyków*)
Klasa A, gr. II
Bucovia Bukowa
Piotr Chowaniec (Unia Małogoszcz)
Cristian Fabozzi (Gród Ćmińsk)
Bartłomiej Kapela (Zenit Chmielnik)
Dawid Kusa (Zieleń Żelisławice)
Jakub Sobczyk (Bucovia Bukowa (jun. mł.))
Jarosław Zawadzki (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Maciej Ziomek (Unia Małogoszcz)
Radosław Bała (Wierna Małogoszcz)
Szymon Borowski (Gród Ćmińsk*)
Kacper Kakowski (Bucovia Bukowa (jun. st.))
Łukasz Król (Piast Stopnica)
Mateusz Stefański (Nida Oksa)
Bartłomiej Trybek (Nida Oksa)
Dąb Nagłowice
Krystian Dyczkowski (Partyzant Wodzisław)
Tomasz Garczarczyk (Partyzant Wodzisław)
Kamil Bratek II (Start Słupia Jędrzejowska)
Bartosz Kotarski (Start Słupia Jędrzejowska)
Karol Piechota (Naprzód Jędrzejów*)
Sebastian Szota (Unia Sędziszów)
GKS Imielno
Bartosz Cygan (TS 1946 Nida Pińczów)
Patryk Cygan (TS 1946 Nida Pińczów)
Tomasz Paniec (TS 1946 Nida Pińczów)
Damian Waligóra (LKS Bolmin)
Konrad Giełżecki (Piaskowianka Piaski*)
Patryk Rój (Piaskowianka Piaski*)
GKS Kluczewsko
Paweł Grzesik (Hetman Włoszczowa)
Bartłomiej Lesiak (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Marcin Mosiejowski (Deko Włoszczowa)
Artur Czechowski (Skała Tumlin)
Andrzej Toborek (Deko Włoszczowa)
Dawid Wnęk (MGTS Działoszyce*)
Gród Wiślica
Michał Borzęcki (Gród Wiślica (jun. mł.))
Szymon Boś (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Andrij Fedasz (LZS Czarnocin)
Bartłomiej Kruk (AKS 1947 Busko-Zdrój (jun. mł.))
Mateusz Modrzewiecki (Strzelec Chroberz)
Krystian Orzechowski (Nidzica Dobiesławice)
Jakub Swat (Victoria 2015 Skalbmierz)
Szymon Swat (Victoria 2015 Skalbmierz)
Dawid Nowak (MGTS Działoszyce*)
Sebastian Zając (TS 1946 Nida Pińczów)
LKS Bolmin
Jakub Blicharski (GKS Nowiny (jun. mł.))
Aleksander Grajek (Piast Chęciny)
Rafał Kucharski (Czarnovia Kielce)
Piotr Kurtek (GKS Nowiny)
Jakub Wawrzycki (LKS Bolmin (jun. st.))
Dawid Wójcik (Moravia Morawica)
Kacper Kapusta (GKS Solec-Zdrój*)
Rafał Pawiński (Nida Oksa)
Kacper Tkaczewski (Partyzant Wodzisław*)
Damian Waligóra (GKS Imielno)
Nida Oksa
Rafał Pawiński (LKS Bolmin)
Mateusz Stefański (Bucovia Bukowa)
Bartłomiej Trybek (Bucovia Bukowa)
Bartosz Cieślikiewicz (Hetman Włoszczowa*)
Jakub Foremnik (Zryw Skroniów*)
Filip Nawrot (Zryw Skroniów)
Nida Sobków
Wojciech Baran (Nida Sobków (jun. mł.))
Igor Karczewski (Unia Małogoszcz)
Arkadiusz Kasprzyk (Zryw Skroniów)
Kamil Kubicki (Moravia II Morawica)
Piotr Kuncewicz (Nida Sobków (jun. mł.))
Jakub Osowski (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Maciej Rączka (ULKS Łączna)
Adrian Słotwiński (Nida Sobków (jun. mł.))
Mateusz Sołtys (Moravia II Morawica)
Piotr Stanek (Naprzód Jędrzejów*)
Mateusz Stefański (Nida Oksa)
Nidzica Dobiesławice
Jakub Grzywna (Nidzica Dobiesławice (jun. mł.))
Patryk Książek (Nadwiślanka Nowe Brzesko)
Kacper Kurek (Nidzica Dobiesławice (jun. mł.))
Kamil Maj (Victoria 2015 Skalbmierz)
Patryk Malara (Sparta Kazimierza Wielka)
Antoni Szuba (Nidzica Dobiesławice (jun. mł.))
Krzysztof Witek (Jawornik Gorzków)
Kuba Wójcik (Nidzica Dobiesławice (jun. mł.))
Sebastian Zientara (Sparta Kazimierza Wielka)
Mikołaj Gołębiowski (Zryw Skroniów*)
Adrian Kamiński (LZS Czarnocin)
Piast Stopnica
Artur Ciepliński (Wisła Nowy Korczyn)
Emil Dudek (Olimpia Pogoń Staszów (jun. mł.))
Maciej Galiński (Piast Stopnica)
Kamil Guła (GKS Solec-Zdrój)
Dawid Kowalski (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Łukasz Król (Bucovia Bukowa)
Mateusz Zoch (Baszta Rytwiany)
Adrian Boruch (Zorza Tempo Pacanów*)
Krzysztof Dutka (Olimpia Pogoń Staszów*)
Wojciech Jędo (Baszta Rytwiany*)
Patryk Łukawski (Zryw Skroniów*)
Bartosz Majczak (Zorza Tempo Pacanów*)
Łukasz Rudnik (Olimpia Pogoń Staszów*)
Patryk Rzepa (Baszta Rytwiany)
Mateusz Wicik (Baszta Rytwiany)
Wisła Nowy Korczyn
Marcin Jankowski (AKS 1947 Busko-Zdrój (jun. mł.))
Jakub Misiewicz (Wisła Nowy Korczyn)
Artur Ciepliński (Piast Stopnica*)
Zorza Tempo Pacanów
Konrad Cebula (Piast Osiek)
Norbert Czaja (Zorza Tempo Pacanów (jun. mł.))
Mariusz Głud (Piast Osiek)
Patryk Gołda (Baszta Rytwiany (jun. mł.))
Mariusz Janicki (Piast Osiek)
Klasa A, gr. III
Agricola Łoniów
Jakub Czarnecki (Agricola Łoniów)
Michał Motyl (PFC Victoria London)
Baszta Rytwiany
Szymon Basiński (Piast Osiek)
Jakub Chłodnicki (GKS Świniary)
Wojciech Jędo (Piast Stopnica)
Jakub Kosowicz (Piast Osiek)
Hubert Kubasik (GKS Świniary)
Dariusz Maruszewski (Wisłoka Borowa)
Jakub Ptak (Olimpia Pogoń Staszów)
Patryk Rzepa (Piast Stopnica)
Konrad Szczęsny (Piast Osiek)
Bartosz Śledź (Czarni Połaniec)
Mateusz Wicik (Piast Stopnica)
Tomasz Dziedzic (GTS Raków*)
Kamil Mira (GTS Raków*)
Alan Walas (Olimpia Pogoń Staszów*)
Wojciech Wyrazik (Olimpia Pogoń Staszów*)
Mateusz Zoch (Piast Stopnica*)
GKS Iwaniska
Grzegorz Chojnacki (Piast Osiek)
Karol Flisek (GKS Obrazów)
Dominik Kosik (ŁKS Łagów (jun. mł.))
Mariusz Stępień (Piast Osiek)
Maciej Stachurski (Cukrownik Włostów*)
Dominik Żyłowicz (OKS Opatów*)
GKS Świniary
Tomáš Chudý (Piast Osiek)
Bernard Ciach (Stal Nowa Dęba)
Michał Duracz (Koprzywianka Koprzywnica (jun. st.))
Łukasz Florys (Stal Nowa Dęba)
Marek Gumiela (Tanew Harasiuki)
Wiktor Kuraś (Płomień Chmielów)
Filip Lipiński (Klimontowianka Klimontów)
Patryk Majchrowski (UKS Baćkowice)
Arkadiusz Stępień (Klimontowianka Klimontów)
Jan Szmuc (Klimontowianka Klimontów)
Kamil Adamczak (Zryw Zbigniewice*)
Hubert Kubasik (Baszta Rytwiany*)
Filip Kusik (LZS Samborzec)
Marcin Śliwa (Zryw Zbigniewice*)
Koprzywianka Koprzywnica
Maciej Kulczycki (Strzelec Dąbrowica)
Damian Lipiec (KS Tarłów)
Paweł Meszek (GKS Obrazów)
Wiktor Nasternak (LZS Samborzec)
Łukasz Toś (GKS Obrazów (jun. st.))
Jakub Trojanowski (OKS Opatów)
KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
Krystian Adamczyk (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Dariusz Brągiel (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Patryk Domagała (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Kajetan Dwojak (Star Starachowice (jun. st.))
Abdullah Elmaadalawi (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.))
Krystian Gilewski (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Dawid Grabarczyk (Korona II Kielce)
Jakub Gulba (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Mateusz Jarzynka (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Bartosz Kaczor (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Michał Kasprowicz (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Maciej Kołoczek (Pogoń Siedlce)
Michał Kot (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Igor Krzepkowski (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Kacper Lenard (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Franciszek Lipka (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Jarosław Lis (Sokół Sieniawa)
Kacper Marzec (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.))
Łukasz Mazurek I (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Łukasz Mazurek II (Raków II Częstochowa)
Damian Mężyk (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Jakub Nalewaj (Stal Kunów)
Michał Nawrot (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Patryk Orlik (Unia Tarnów)
Wiktor Post (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Patryk Potocki (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Dawid Romański (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Dominik Sendrowicz (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.))
Jan Szczęsny (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Adrian Szynka (Podhale Nowy Targ)
Oliwier Wawszczyk (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.))
Marcin Wróbel (Oldboys KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Paweł Zdyb (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Igor Zięba (Świt Ćmielów)
Wojciech Zięba (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Bartosz Zimnicki (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Kacper Żebrowski (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
KS Tarłów
Kacper Kończyk (Alit Ożarów)
Piotr Kwiatkowski (Alit Ożarów (jun. st.))
Kamil Wareliś (Alit Ożarów)
Damian Lipiec (Koprzywianka Koprzywnica*)
LZS Samborzec
Marcin Godowski (GKS Obrazów)
Mateusz Jackowski (GKS Obrazów)
Filip Kusik (GKS Świniary)
Karol Lasek (GKS Obrazów)
Kacper Stefaniak (Zryw Zbigniewice (jun. mł.))
Mateusz Burakowski (Oldboys KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Łukasz Ćwiertnia (Zryw Zbigniewice*)
Wiktor Nasternak (Koprzywianka Koprzywnica*)
Marol Jacentów
Łukasz Cyran (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Nidzianka Bieliny
Filip Kolasa (Grzegórzki Go! Kraków)
Jakub Maj (GKS Iwaniska)
Bartłomiej Satro (Góral Górno (jun. mł.))
Maciej Satro (Góral Górno (jun. mł.))
Sebastian Sot (Góral Górno)
Adam Trzpiot (Nidzianka Bieliny (jun. st.))
Krzysztof Bera II (UKS Baćkowice*)
Jakub Cebula (KS Tarłów*)
Szymon Góral (Góral Górno)
OKS Opatów
Kasjan Arrison van Goth (OKS Opatów (jun. st.))
Marcel Cedrowicz (OKS Opatów (jun. mł.))
Gabriel Czernek (Ester Wojciechowice)
Piotr Frańczak (Świt Ćmielów)
Kacper Gromczyk (OKS Opatów (jun. mł.))
Bartek Jasiński (OKS Opatów (jun. mł.))
Antoni Kaptur (OKS Opatów (jun. mł.))
Igor Komisarek (OKS Opatów (jun. mł.))
Jakub Kozłowski (Cukrownik Włostów)
Mateusz Król (Cukrownik Włostów)
Rafał Kukiełka (UKS Baćkowice)
Mateusz Macioszek (San Wrzawy)
Aleksander Malinowski (Cukrownik Włostów)
Sebastian Rusak (Klimontowianka Klimontów)
Anton Starosolśkyj (FC Stebnyk)
Emil Stępień (OKS Opatów (jun. mł.))
Antoni Swatek (OKS Opatów (jun. mł.))
Franciszek Zając (OKS Opatów (jun. mł.))
Mateusz Dryka (Świt Ćmielów)
Mikołaj Jasiński (Alit Ożarów)
Mikołaj Mazur (Wisła Sandomierz*)
Łukasz Orłowski (Sparta Dwikozy)
Jakub Praga (Góral Górno)
Jakub Trojanowski (Koprzywianka Koprzywnica*)
Patryk Wodnicki (Stal II Kunów)
Piast Osiek
Konrad Cebula (Zorza Tempo Pacanów*)
Grzegorz Chojnacki (GKS Iwaniska*)
Tomáš Chudý (GKS Świniary*)
Mariusz Głud (Zorza Tempo Pacanów*)
Mariusz Janicki (Zorza Tempo Pacanów*)
Jakub Kosowicz (Baszta Rytwiany)
Dawid Musiał (Olimpia Pogoń Staszów*)
Grzegorz Nowak (Polesie Wiązownica*)
Łukasz Rudnik (Olimpia Pogoń Staszów*)
Mariusz Stępień (GKS Iwaniska*)
Star II Starachowice
Paweł Amborski (Star Starachowice (jun. st.))
Kacper Ambrozik (Star Starachowice)
Krystian Bracik (Cracovia Kraków)
Adrian Cieśla (Igloopol Dębica)
Gabriel Dawiec (Star Starachowice (jun. st.))
Damian Dobrucki (Kamienna Brody)
Sławomir Duda (Stal Stalowa Wola)
Dominik Dziewit (Star Starachowice (jun. st.))
Mariusz Fabjański (FKS Łazy Starachowice)
Wojciech Gębka (Star Starachowice)
Bartosz Gębura (Star Starachowice)
Maksymilian Glina (Star Starachowice (jun. st.))
Piotr Gregorczyk (Star Starachowice (jun. st.))
Bartosz Grunt (Star Starachowice (jun. st.))
Szymon Hajduk (Star Starachowice)
Konrad Handzlik (Garbarnia Kraków)
Filip Hryniewicz (Star Starachowice (jun. st.))
Mateusz Jagiełło (Star Starachowice)
Mateusz Jeziorski (Star Starachowice (jun. st.))
Daniel Jóźwik (Kamienna Brody)
Dawid Kośmider (Korona II Kielce)
Szymon Kot (GKS Nowiny)
Paweł Lipiec (ŁKS Łagów)
Ołeksij Majdanewycz (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Tomasz Mazur (Star Starachowice)
Kacper Migus (Star Starachowice (jun. st.))
Piotr Mikos (Star Starachowice)
Igor Młodawski (Star Starachowice (jun. st.))
Oskar Natorski (Warta Gorzów Wielkopolski)
Witalij Neruch (ŁKS 1926 Łomża)
Kacper Nojek (Star Starachowice (jun. st.))
Mateusz Nowak (Star Starachowice)
Tomasz Palonek (Unia Tarnów)
Włodzimierz Puton (Star Starachowice)
Błażej Radło (Star Starachowice (jun. st.))
Mikołaj Skoczylas (Star Starachowice (jun. mł.))
Szymon Stanisławski (Olimpia Grudziądz)
Piotr Stefański (Star Starachowice)
Maciej Styczyński (Star Starachowice)
Przemysław Śliwiński (Star Starachowice)
Michał Wcisło (Jutrzenka Giebułtów)
Igor Zając (Star Starachowice)
Mateusz Zając II (Star Starachowice)
Klasa B, gr. I
Czarnovia Kielce
Jędrzej Bakalarz (Orlęta Kielce)
Dawid Daszkiewicz (Orlęta II Kielce)
Maksymilian Duchecki (Orlęta II Kielce)
Damian Świercz (Astra Piekoszów)
Krystian Zawadzki (Wicher Miedziana Góra)
Rafał Kucharski (LKS Bolmin)
GKS II Nowiny
Karol Boszczyk (Piaskowianka Piaski)
Mateusz Brela (GKS Nowiny)
Patryk Cedro (GKS Nowiny (jun. st.))
Wojciech Czesak (GKS Nowiny (jun. mł.))
Mateusz Duchniak (GKS Nowiny (jun. mł.))
Mateusz Dziuba (GKS Nowiny (jun. mł.))
Piotr Dziura (GKS Nowiny (jun. mł.))
Adrian Foks (GKS Nowiny)
Mateusz Gadomski (GKS Nowiny)
Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon Kielce)
Jakub Hińcza (Granat Skarżysko-Kamienna)
Bartłomiej Knapik (GKS Nowiny (jun. st.))
Jan Konieczek (GKS Nowiny (jun. mł.))
Damian Kopyciński (GKS Nowiny)
Jakub Lis (GKS Nowiny)
Kamil Lurzyński (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Radosław Majdziński (GKS Nowiny (jun. st.))
Igor Nagrabia (GKS Nowiny (jun. mł.))
Norbert Niebudek (GKS Nowiny)
Filip Odziemek (GKS Nowiny (jun. mł.))
Bartosz Papka (GKS Nowiny)
Damian Pietras (GKS Nowiny)
Kacper Romaniec (GKS Nowiny (jun. mł.))
Filip Rozborski (Korona SA II Kielce (jun. st.))
Norbert Sinkiewicz (GKS Nowiny)
Franciszek Słoń (Korona Kielce SA (jun. st.))
Krzysztof Stańczyk (Gród Ćmińsk)
Igor Taborek (GKS Nowiny (jun. st.))
Paweł Tomczyk (Orlęta Kielce)
Wojciech Wierzbiński (Orlicz Suchedniów)
Wiktor Wilk (Zenit Chmielnik)
Szymon Dyk (Polonia Białogon Kielce*)
Piotr Gardynik (Partyzant Wodzisław)
Maksymilian Korba (Partyzant Wodzisław)
Adrian Łukasik (GKS Solec-Zdrój)
Dawid Marszałek (Góral Górno)
Jakub Miter (Góral Górno*)
Mateusz Zębala (GKS Rudki*)
GLKS Fałków
Michał Bała (Wierna Małogoszcz)
Arkadiusz Kijewski (Kasztelan Żarnów)
Andrzej Paprocki (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Piotr Pielarz (Tęcza Gowarczów)
Karol Wasik (Astra Piekoszów)
Mateusz Zacharski (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Granat Borki
Dominik Gorzelak (KS Smyków)
Mikołaj Kiljan (Lechia Strawczyn)
Piotr Śliwa (Top-Spin Promnik)
Kamil Walczak (MSS-Klonówka Masłów)
Oskar Banaś (Gród Ćmińsk*)
Filip Bednarczyk (Płomień Wólka Kłucka*)
Artur Dulewicz (KS Smyków*)
Bartłomiej Gorzelak (Victoria Mniów)
Maciej Krasowski (Granat Borki (jun. st.))
Bartosz Szybalski (Gród Ćmińsk*)
Paweł Ślusarczyk (Gród Ćmińsk*)
Damian Świercz (Czarnovia Kielce*)
Igor Węgrzyn (Granat Borki (jun. st.))
KS Kamienna Wola
Igor Węgrzyn (Granat Borki (jun. st.))
Płomień Wólka Kłucka
Filip Bednarczyk (Granat Borki)
Paweł Ciołak (Lechia Strawczyn)
Wojciech Picheta (Sparta Strawczynek)
Dariusz Piotrowski (Lechia Strawczyn)
Igor Terelak (Astra Piekoszów)
Tomasz Chochulski (Polonia Białogon Kielce)
Polanie Pierzchnica
Dawid Bednarski (Moravia Morawica)
Piotr Godek (Spartakus II Daleszyce)
Patryk Masternak (Spartakus Daleszyce (jun. st.))
Kacper Moskwa (Polanie Pierzchnica (jun. st.))
Marcin Niedziela (Polanie Pierzchnica (jun. st.))
Michał Niedziela (Polanie Pierzchnica (jun. st.))
Adrian Pasternak (Polanie Pierzchnica (jun. st.))
Mikołaj Szczygielski (Zenit Chmielnik)
Michał Urbański (Spartakus Daleszyce)
Dominik Pasternak (Moravia Morawica)
Arkadiusz Rogala (Zenit Chmielnik*)
Samson Samsonów
Patryk Dulęba (Łysica Bodzentyn)
Wojciech Gubała (Polanie Pierzchnica)
Piotr Jaśkowski (MSS-Klonówka Masłów)
Jakub Karwas (Futsal Nowiny)
Dominik Łataś (Unia Małogoszcz)
Mateusz Podedworny (Polonia Białogon Kielce)
Damian Radwański (Skała Tumlin)
Adrian Sroka (Rodzina Kielce (jun. st.))
Konrad Wójcik (Sparta Strawczynek)
Dawid Ziomek (Wodnik Styków)
Mohamed Elfatih Taha (Polonia Białogon Kielce)
Wiktor Hud (OKS Instal Michałów Starachowice*)
Tęcza Gowarczów
Tomasz Augustyniak (Kasztelan Żarnów)
Antoni Balcerak (Neptun Końskie (jun. st.))
Krystian Jaworski (Neptun Końskie)
Andres Kinasz (Neptun Końskie)
Antoni Skuza (Neptun Końskie (jun. st.))
Piotr Zieliński (Neptun Końskie (jun. mł.))
Daniel Bakura (KS Smyków)
Piotr Pielarz (GLKS Fałków*)
Bartłomiej Sidor (KS Smyków)
Top-Spin Promnik
Zbyszek Pałka (Sparta Strawczynek)
Dariusz Wieczorek (Sparta Strawczynek)
Grzegorz Ernestowicz (Lechia Strawczyn*)
Grzegorz Pyrek (MSS-Klonówka Masłów*)
Jakub Sztandera (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Piotr Śliwa (Granat Borki*)
ULKS Łączna
Piotr Hajdenrajch (Łysica Bodzentyn)
Grzegorz Skarbek (Orlicz Suchedniów)
Michał Zegadło (Łysica Bodzentyn)
Patryk Dulęba (Samson Samsonów*)
Kamil Haba (Łysica Bodzentyn (jun. st.))
Maciej Rączka (Nida Sobków*)
Konrad Wawrzycki (Skała Tumlin)
Szymon Żaba-Żabiński (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Unia Małogoszcz
Piotr Chowaniec (Bucovia Bukowa*)
Bartłomiej Chróst (Naprzód II Jędrzejów*)
Kamil Chróst (Naprzód II Jędrzejów*)
Jakub Garbaczewski (Deko Włoszczowa)
Maciej Ziomek (Bucovia Bukowa*)
Klasa B, gr. II
Deko Włoszczowa
Sebastian Staszczyk (Pilica Przedbórz)
Karol Kusa (Deko Włoszczowa (jun. st.))
Jakub Łucki (Deko Włoszczowa (jun. st.))
Piotr Rajca (Deko Włoszczowa (jun. st.))
GKS Solec-Zdrój
Szymon Bławat (GKS Solec-Zdrój (jun. mł.))
Marcin Chmura (GKS Nowiny)
Adrian Gwóźdź (GKS Solec-Zdrój (jun. mł.))
Kacper Gwóźdź (AKS 1947 Busko-Zdrój (jun. mł.))
Kacper Kapusta (LKS Bolmin)
Bartłomiej Kopciara (GKS Solec-Zdrój (jun. mł.))
Adrian Łukasik (GKS Nowiny)
Szymon Mącznik (Gród Wiślica)
Jakub Sztefko (GKS Solec-Zdrój (jun. mł.))
Dominik Zając (GKS Solec-Zdrój (jun. mł.))
Kamil Guła (Piast Stopnica*)
Jakub Lasak (Gród Wiślica)
Jawornik Gorzków
Damian Marzec (Victoria 2015 Skalbmierz)
LZS Czarnocin
Adrian Kamiński (Nidzica Dobiesławice)
Mateusz Nowak (Victoria 2015 Skalbmierz)
Wojciech Ochendóżka (Victoria 2015 Skalbmierz)
Kacper Puchała (Sparta Kazimierza Wielka)
Marek Ziomkowski (Sparta Kazimierza Wielka)
Andrij Fedasz (Gród Wiślica)
MGTS Działoszyce
Przemysław Antos (Victoria 2015 Skalbmierz)
Artur Banaszek (Victoria 2015 Skalbmierz)
Robert Banaszek (Jastrzębiec Książ Wielki)
Bartosz Karcz (Piłkarz Podłęże)
Patryk Kaźmierczyk (Pogoń Miechów)
Dawid Nowak (Victoria 2015 Skalbmierz)
Kamil Olesiński (Victoria 2015 Skalbmierz)
Bartosz Brociek (Victoria 2015 Skalbmierz*)
Mateusz Nowak (Victoria 2015 Skalbmierz*)
Wiktor Waligóra (Victoria 2015 Skalbmierz*)
Naprzód II Jędrzejów
Paweł Bażant (Naprzód Jędrzejów)
Sebastian Bugajski (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Dominik Butenko (Naprzód Jędrzejów)
Bartosz Celary (Naprzód Jędrzejów)
Bartłomiej Chróst (Unia Małogoszcz)
Kamil Chróst (Unia Małogoszcz)
Jakub Chrzanowski (Naprzód Jędrzejów)
Paweł Dąbek (Naprzód Jędrzejów)
Bartosz Dobrzański (Naprzód Jędrzejów)
Łukasz Gądek (Naprzód Jędrzejów)
Kamil Gocał (Gród Ćmińsk)
Jakub Grzyb (MKS Trzebinia)
Bartłomiej Kaczmarczyk (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Artur Karasek (Naprzód Jędrzejów)
Mikołaj Kielesiński (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Szymon Kośmider (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Szczepan Krzeszowski (GKS Nowiny)
Paweł Kucharczyk (Naprzód Jędrzejów)
Jan Kwapisz (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Tomasz Kwiatkowski (Oldboys Jędrzejów)
Adrian Łata (Naprzód Jędrzejów)
Bartłomiej Majcherczyk (Naprzód Jędrzejów)
Norbert Makulski (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Aleksander Maludziński (Piaskowianka Piaski)
Marcel Matuszewski (Naprzód Jędrzejów)
Karol Mignano (Naprzód Jędrzejów)
Łukasz Mika (Naprzód Jędrzejów)
Wiktor Nowakowski I (Naprzód Jędrzejów)
Łukasz Olszewski (Naprzód Jędrzejów)
Cezary Osiński (Zryw Skroniów)
Karol Pająk (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Dominik Pak (Naprzód Jędrzejów)
Jakub Pawlikowski (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Tomasz Pawlikowski (Unia Sędziszów)
Karol Piechota (Dąb Nagłowice)
Alan Piskorz (Olimpia Pogoń Staszów)
Arkadiusz Przeździk (Naprzód Jędrzejów)
Mikołaj Ptak (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Michał Putowski (Piaskowianka Piaski)
Piotr Radwański (MKS Trzebinia)
Bartłomiej Równicki (Naprzód Jędrzejów)
Maciej Schab (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Patryk Smorąg (Naprzód Jędrzejów)
Wibson Souza Oliveira (Naprzód Jędrzejów)
Piotr Stanek (Nida Sobków)
Wiktor Szczygieł (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Bartłomiej Szostak (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Jakub Szostak (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Szymon Wieliński (Naprzód Jędrzejów)
Krystian Zaręba (Unia Sędziszów)
Konrad Żelichowski (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Piaskowianka II Piaski
Karol Bujak II (Piaskowianka Piaski)
Igor Czuba (Piaskowianka Piaski)
Damian Detka (Moravia Morawica)
Jarosław Dudczenko (Piaskowianka Piaski)
Kamil Fiuk (Dąb Nagłowice)
Albert Gajos (Piaskowianka Piaski)
Konrad Giełżecki (GKS Imielno)
Mikołaj Grad (Piaskowianka Piaski)
Daniel Januszek (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Artem Jewminow (Piaskowianka Piaski)
Maksymilian Karyś (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Patryk Kośmider (Piaskowianka Piaski)
Timur Krit (Korona Kielce SA (jun. st.))
Kamil Król (Piaskowianka Piaski)
Jakub Krzepkowski (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Dawid Krzysztofik (Piaskowianka Piaski)
Rafał Krzysztofik (Piaskowianka Piaski)
Ksawery Kulasek (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Konrad Kuliński (Zryw Skroniów)
Karol Lis (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Adam Marek (Piaskowianka Piaski)
Piotr Piasecki (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Piotr Pietrzyk (Spartakus Daleszyce)
Serhij Pyłypczuk (Piaskowianka Piaski)
Sebastian Radek (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Miłosz Radziejewski (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Patryk Rój (GKS Imielno)
Kacper Sęk (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Mikołaj Sitarski (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Mykyta Skorobohatych (Piaskowianka Piaski)
Dawid Sobieraj (Piaskowianka Piaski)
Wiktor Stawecki (Piaskowianka Piaski)
Adrian Stępień (Piaskowianka Piaski)
Patryk Tkacz (Piaskowianka Piaski)
Wiktor Tkacz (Piaskowianka Piaski)
Kacper Trela (Piaskowianka Piaski (jun. st.))
Daniel Wasik (Piaskowianka Piaski)
Igor Woźniak (Piaskowianka Piaski)
Igor Zawierucha (Moravia Morawica)
Start Słupia Jędrzejowska
Kamil Bratek II (Dąb Nagłowice)
Bartosz Kotarski (Dąb Nagłowice)
Strzelec Chroberz
Marcin Szafraniec (Wisła Nowy Korczyn)
Mateusz Modrzewiecki (Gród Wiślica)
Paweł Niedziela (Zryw Skroniów*)
Zieleń Żelisławice
Bartłomiej Dominik (Deko Włoszczowa)
Sebastian Malinowski (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Paweł Musiał (Sparta Katowice)
Dawid Kusa (Bucovia Bukowa)
Mateusz Piekacz (Hetman Włoszczowa)
Zryw Skroniów
Adrian Bratek (Unia Sędziszów)
Karol Budziński (GKS Imielno)
Jakub Foremnik (Nida Oksa)
Piotr Kasza (Unia Sędziszów)
Patryk Łukawski (Piast Stopnica)
Filip Nawrot (Nida Oksa)
Paweł Niedziela (Strzelec Chroberz)
Wiktor Skowronek (Piaskowianka Piaski)
Cezary Osiński (Naprzód II Jędrzejów*)
Klasa B, gr. III
Cukrownik Włostów
Dawid Banaś (GKS Iwaniska)
Artur Cielecki (GKS Obrazów)
Maciej Drozdowski (GKS Obrazów)
Maciej Stachurski (GKS Iwaniska)
Jakub Kozłowski (OKS Opatów*)
Mateusz Król (OKS Opatów*)
Aleksander Malinowski (OKS Opatów*)
Ester Wojciechowice
Bartłomiej Duda (Strażak Bidziny)
Tomasz Karwowski (KS Tarłów)
Bartłomiej Marchewka (Strażak Bidziny)
Dominik Pietruszka (Strażak Bidziny (jun. mł.))
Mateusz Przysucha (Huragan Wilczyce)
Adrian Sitek (Ester Wojciechowice (jun. st.))
Mateusz Skórski (Ester Wojciechowice (jun. st.))
Gabriel Czernek (OKS Opatów*)
Kamil Pater (Cukrownik Włostów*)
GKS Obrazów
Artur Cielecki (Cukrownik Włostów*)
Maciej Drozdowski (Cukrownik Włostów*)
Karol Flisek (GKS Iwaniska*)
Marcin Godowski (LZS Samborzec)
Mateusz Jackowski (LZS Samborzec)
Hubert Kowalski (LZS Samborzec)
Karol Lasek (LZS Samborzec)
Damian Lipiec (Koprzywianka Koprzywnica*)
Paweł Meszek (Koprzywianka Koprzywnica*)
Przemysław Pruś (Huragan Wilczyce*)
Arkadiusz Święcicki (Wisła Sandomierz)
GTS Raków
Damian Bielecki (Cuervos FC Warszawa)
Krystian Borończyk (Zenit Chmielnik)
Tomasz Dębski (Polesie Wiązownica)
Tomasz Dziedzic (Baszta Rytwiany)
Bartosz Grosicki (Baszta Rytwiany (jun. mł.))
Kamil Mira (Baszta Rytwiany)
Paweł Pasternak (Zenit Chmielnik (jun. st.))
Filip Powroźnik (Czarnovia Kielce (jun. st.))
Kacper Więckowski (AKS 1947 Busko-Zdrój (jun. st.))
Patryk Frankiewicz (Zenit Chmielnik)
Damian Gawlik (Zenit Chmielnik*)
Marcin Pawłowski (Zenit Chmielnik*)
Piotr Pietrzyk (Zenit Chmielnik*)
Andrzej Trojan (Zenit Chmielnik)
Hubal Linów
Michał Bandosz I (OKS Opatów)
Bartłomiej Barszcz (Alit II Ożarów)
Grzegorz Dąbrowski (Świt Ćmielów (jun. st.))
Karol Dudziński (Sparta Dwikozy (jun. st.))
Jakub Dutkiewicz (Sparta Dwikozy)
Paweł Filipek (Wisła Annopol)
Sebastian Gwóźdź (Wisła Annopol)
Grzegorz Pławiak (Powiśle Zawichost (jun. mł.))
Piotr Rosiński (Wisła Annopol)
Bartosz Ryfka (Wisła Annopol (jun. mł.))
Huragan Wilczyce
Daniel Marzec (Alit Ożarów)
Paweł Pietruszka (San Wrzawy)
Przemysław Pruś (GKS Obrazów)
Mateusz Przysucha (Ester Wojciechowice*)
OKS Instal Michałów Starachowice
Bartosz Dróżdż (Star Starachowice (jun. st.))
Wiktor Hud (Samson Samsonów)
Igor Spadło (Wodnik Styków)
Piotr Szwajcer (Kamienna Brody)
Jędrzej Grzegórski (Campeones Wąchock*)
Daniel Jóźwik (Star II Starachowice)
Michał Kowalczyk (Kamienna Brody*)
Mateusz Marzec (Campeones Wąchock*)
Konrad Prześrut (Kamienna Brody*)
Polesie Wiązownica
Szymon Basiński (Piast Osiek)
Tomasz Józefiak (Wyzwolenie Chorzów)
Grzegorz Nowak (Piast Osiek)
Tomasz Dębski (GTS Raków)
Sławomir Kmera (Ester Wojciechowice*)
Stal II Kunów
Adrian Borek (UKS Baćkowice)
Damian Cholewiński (GKS Rudki)
Wiktor Drewniak (Stal Kunów)
Marcin Dynarek (Stal Kunów)
Damian Gardynik (GKS Rudki)
Rafał Jarzębak (Stal Kunów (jun. st.))
Maciej Kosik (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Kamil Kowalski (Stal Kunów)
Jan Krzemiński (Stal Kunów (jun. mł.))
Jakub Makówczyński (GKS Rudki)
Paweł Mikos (Arka Pawłów)
Bartłomiej Niedbała (Klimontowianka Klimontów)
Jakub Nowak (Stal Kunów (jun. mł.))
Bartosz Stańczak (Stal Kunów)
Łukasz Swat (Stal Kunów)
Adrian Szast (Arka Pawłów)
Jakub Śmieszek (Alit Ożarów)
Wojciech Śmieszek (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Bartłomiej Wielgus (Stal Kunów)
Patryk Wodnicki (OKS Opatów)
Dawid Zalewski (Alit Ożarów)
Jakub Nalewaj (KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.)
Konrad Woźniakowski (?)
UKS Baćkowice
Krzysztof Bera II (Nidzianka Bieliny)
Bartłomiej Czajkowski (Góral Górno)
Kacper Czajkowski (ŁKS Łagów (jun. st.))
Jakub Kamiński (ŁKS Łagów (jun. mł.))
Paweł Kołbuc (ŁKS Łagów (jun. mł.))
Patryk Kowalik (Góral Górno)
Kacper Łodej (ŁKS Łagów (jun. mł.))
Kacper Mruk (ŁKS Łagów (jun. mł.))
Kamil Strząbała (ŁKS Łagów (jun. st.))
Adrian Borek (Stal Kunów*)
Adrian Czaja (Oldboys KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Dawid Kołodziej (ŁKS Łagów*)
Rafał Kukiełka (OKS Opatów*)
Patryk Majchrowski (GKS Świniary*)
Wodnik Styków
Krystian Bado (Arka Pawłów)
Kacper Bernacki (Łysica Bodzentyn)
Kacper Góźdź (AP SKS Star Starachowice (jun. mł.))
Bartosz Kania (Star Starachowice (jun. st.))
Daniel Latała (Arka Pawłów)
Karol Maciąg (FKS Łazy Starachowice)
Kacper Mikołajczyk (Juventa Starachowice (jun. st.))
Wiktor Pisarski (Star Starachowice (jun. st.))
Krzysztof Staniszewski (AP SKS Star Starachowice)
Bartłomiej Bado (Łysica Bodzentyn*)
Wojciech Moskwa (Campeones Wąchock*)
Zryw Zbigniewice
Kamil Adamczak (GKS Świniary)
Łukasz Ćwiertnia (LZS Samborzec)
Michał Gromski (Zryw Zbigniewice (jun. mł.))
Marcin Śliwa (GKS Świniary)
Damian Żurek (Klimontowianka Klimontów (jun. st.))