Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Kielecka LF
Nowińska LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Rodzina Kielce
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Historia pierwszego zespołu
2001/022002/032003/042004/052005/062006/072007/08
ŚLJS
POZ: 8/13
7 – 5 – 12
2008/09
ŚLJS
POZ: 4/12
10 – 5 – 7
2009/10
ŚLJS
POZ: 3/14
18 – 2 – 4
2010/11
ŚLJS
POZ: 3/12
14 – 3 – 5
2011/12
ŚLJS
POZ: 11/11
3 – 4 – 13
2012/13
ŚLJS
POZ: 4/12
10 – 2 – 8
2013/142014/15
2015/162016/17
kl. okręg.
POZ: 9/11
6 – 1 – 13
2017/18
ŚLJS
POZ: 6/10
7 – 1 – 10
2018/19
ŚLJS1
POZ: 3/6
4 – 0 – 4
2019/20
kl. okręg.
POZ: 9/13
2 – 2 – 6
2020/21
kl. okręg.
POZ: 5/6
2 – 1 – 7
2021/22
kl. okręg.
POZ: 4/7
2 – 1 – 5
  Junior starszy
Terminarz:
Sb24 WRZ11:00
 
  9 — 1  Gród Ćmińskkl. okręg.
SbPAŹ16:00
 
  0 — 6  Polanie Pierzchnicakl. okręg.
Cz13 PAŹ17:30
 
  3 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynkl. okręg.
Sb22 PAŹ16:00
 
  3 — 2  Granat Borkikl. okręg.
Sb29 PAŹ16:00
 
  4 — 2  Unia Sędziszówkl. okręg.
Cz10 LIS17:30
 
  4 — 1  Gród Ćmińskkl. okręg.
Nd13 LIS13:00
 
  3 — 2  Unia Małogoszczkl. okręg.
Sb19 LIS11:00
 
  1 — 4  Polanie Pierzchnicakl. okręg.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra junior starszy 2022 (jesie?)
pozostali
K. Adler (18)M. Cholewiński (18)
M. Jaguś (18)F. Janiszewski (17)
P. Kaleta (18)K. Kuroś (16)
J. MaciejewskiK. Majewski (17)
A. Mochocki (17)K. Olejarczyk
M. PękalskiM. Pieras
. RybackiB. Siwiec
A. SójkaK. Sójka (17)
S. StępieńK. Tofil
M. Zieliński