Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 33

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,811
· Najnowszy użytkownik: Janetierki
 Stal Rzeszów
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Historia pierwszego zespołu
2002/03
III liga
POZ: 3/17
15 – 8 – 9
2003/04
III liga
POZ: 2/16
16 – 6 – 5
2004/05
III liga
POZ: 4/16
17 – 5 – 8
2005/06
III liga
POZ: 5/16
14 – 8 – 8
2006/07
3 liga
POZ: 5/16
15 – 5 – 10
2007/08
3 liga
POZ: 10/17
10 – 10 – 12
2008/09
2009/10
II liga
POZ: 12/18
11 – 9 – 14
2010/11
II liga
POZ: 8/18
12 – 12 – 10
2011/12
II liga
POZ: 13/17
8 – 9 – 13
2012/13
II liga
POZ: 11/18
9 – 15 – 10
2013/14
II liga
POZ: 11/18
12 – 11 – 11
2014/15
sparing
POZ: /
– –
2015/16
3 liga
POZ: 2/18
23 – 5 – 6
2016/17
3 liga
POZ: 3/18
20 – 4 – 8
2017/18
3 liga
POZ: 6/18
16 – 7 – 11
2018/19
3 liga
POZ: 1/18
22 – 10 – 2
2019/20
II liga
POZ: 6/18
15 – 6 – 13
2020/21
II liga
POZ: 10/19
14 – 8 – 14
2021/22
II liga
POZ: 1/18
23 – 8 – 3
2022/23
I liga
POZ: 6/18
14 – 9 – 11
  Seniorzy
Terminarz:
SbMAJ20:00
 
  0 — 8  GKS KatowiceI liga
Sb11 MAJ20:00
 
  4 — 2  Bruk-Bet Termalica NiecieczaI liga
Sb18 MAJ20:00
 
  3 — 1  Górnik ŁęcznaI liga
Nd26 MAJ15:00
 
  1 — 2  Polonia WarszawaI liga
Pn22 LIP19:00
 
   —   Arka GdyniaI liga
Sb27 LIP17:00
 
   —   Górnik ŁęcznaI liga
NdSIE12:00
 
   —   Miedź LegnicaI liga
Nd11 SIE17:00
 
   —   Kotwica KołobrzegI liga
  Seniorzy Stal II Rzeszów
Terminarz:
Śr29 MAJ16:00
 
  2 — 3  Cosmos Nowotaniec4 liga
NdCZE17:00
 
  3 — 2  Sokół Kamień4 liga
NdCZE11:30
 
  1 — 2  Pogoń-Sokół Lubaczów4 liga
Sb15 CZE17:00
 
  1 — 2  JKS 1909 Jarosław4 liga
  Junior starszy
Terminarz:
Sb11 MAJ12:30
 
  1 — 0  Hutnik Nowa Huta Krakówmakro
Nd19 MAJ13:30
 
11 — 0  Start Krasnystawmakro
Sb25 MAJ14:00
 
  4 — 0  Puszcza Niepołomicemakro
NdCZE15:00
 
  1 — 0  Karpaty Krosnomakro
  Junior młodszy
Terminarz:
NdMAJ13:30
 
  3 — 1  Igloopol DębicaCLJ
Sb11 MAJ12:10
 
  1 — 0  KKP Korona KielceCLJ
Sb18 MAJ14:00
 
  1 — 3  Korona Kielce SACLJ
Nd26 MAJ13:00
 
  0 — 2  Jagiellonia BiałystokCLJ
  Trampkarz starszy
Terminarz:
Sb25 MAJ11:30
 
  4 — 3  Sandecja Nowy SączCLJ
NdCZE12:00
 
  3 — 2  Cracovia KrakówCLJ
SbCZE17:00
 
  2 — 7  Śląsk WrocławCLJ, fin.
Śr12 CZE12:00
 
  0 — 1  Śląsk WrocławCLJ, fin.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra Stal II Rzeszów seniorzy 2025 (wiosna)
pozostali
M. Raźny (18)
Kadra junior starszy 2025 (wiosna)
S. Baj (19)
K. Bartkowiak (17)O. Barzyk (18)
P. Chrapusta (17)B. Dubiel (17)
D. Fryc (18)S. Gajczewski (17)
A. GażaK. Gołda (17)
T. JakubowśkyjM. Janicki (16)
W. Jaślar (18)S. Kaźmierak
T. Kliś (16)P. Kmieciak (19)
K. KoczeraK. Koptyński (18)
J. Kucharski (15)M. Kucharski
M. LeniartM. Łazor (18)
K. Mazur (19)F. Nilipiński (19)
O. Nowak (15)J. Okas
M. Oskierko. Piwnicki (16)
. Płonka (17)K. Rak (18)
M. Raźny (18)S. Serwiński (16)
J. Siara (19)K. Sobierajski
M. Soja (18)F. Sonntag (16)
A. Tarkowski (15)O. Urbaniak (17)
D. WęgrzynK. Wyrwas (19)
Kadra junior młodszy 2025 (wiosna)
K. Bartkowiak (17)F. Blejwas (16)
S. Błędowski (16)W. Brzęk (15)
K. Cecuła (15)J. Chrapusta (15)
M. Cynk (17)A. Czerniewicz (14)
S. Gajczewski (17)A. Gaża
A. GórniakM. Janicki (16)
J. KaczówkaS. Kaźmierak
T. Kliś (16)A. Kobosz (15)
J. Kucharski (15)H. Leniart (16)
M. LeniartI. Majkut (16)
O. Nowak (15)J. Okas
B. Patrzyk (15)A. Perduta (14)
I. Polak (15)S. Pukała
J. Sadowski (16)S. Serwiński (16)
F. Sonntag (16)S. Tadeusz (17)
K. Tokar (16)O. Urbaniak (17)
D. WęgrzynD. Zieja (16)
Kadra trampkarz starszy 2025 (wiosna)
K. Cecuła (15)J. Chrapusta (15)
A. Czerniewicz (14)M. Dobruk (15)
N. DolataK. Dudczak (15)
J. Gołacki (15)B. Groń (14)
J. Gut-MisiagaH. Jagiełowicz (15)
I. Jakubek (15)M. Janiec (15)
B. JeleniewskiS. Kazak
A. Kobosz (15)H. Kostek (13)
K. Krakowiak (15)M. Kubal (15)
K. Lizak (14)M. Łoboda
M. Opyd (15)A. Perduta (14)
D. Rzeszutek (15)S. Siekaniec (14)
J. Skubel (14)K. Szczygieł
G. Śmigiel (15)O. Tomczuk (15)