Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (młodzik mł.)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
2014/152015/16
kl. okręg.
POZ: 2/8
11 – 0 – 3
2016/17
kl. okręg.
POZ: 1/6
8 – 1 – 1
2017/18
ŚLMM
POZ: 2/8
10 – 1 – 3
2018/19
kl. okręg.
POZ: 2/6
6 – 1 – 3
2019/20
ŚLMM
POZ: 3/7
6 – 3 – 3
2020/21
ŚLMM2
POZ: 1/6
7 – 2 – 1
Świętokrzyska II Liga Młodzików MłodszychKolejka 2SbWRZ11:00
 
10 — 0  Wisła Junior Sandomierz
Kacper Faliszewski 5', 20', 26', 33', 39', 46', 50', Jakub Sejdziński 37', Aleksander Zdybski 55', Grzegorz Wrona 59'
Świętokrzyska II Liga Młodzików MłodszychKolejka 1Wt14 WRZ16:30
 
  6 — 0  Alit Ożarów
Kacper Faliszewski 7', 16', 19', 36', 39', Mateusz Osojca 11'
Świętokrzyska II Liga Młodzików MłodszychKolejka 4Sb18 WRZ14:30
 
  5 — 0  Juventa Starachowice
Jakub Sejdziński 3', Kacper Faliszewski 10', 50', Filip Grajcar 37', Mateusz Osojca 53'
Świętokrzyska II Liga Młodzików MłodszychKolejka 5Sb25 WRZ10:00
 
  5 — 0  Football Academy Pińczów
Jakub Sejdziński 15', Kacper Faliszewski 22', 25', 54', Grzegorz Wrona 41'
Świętokrzyska II Liga Młodzików MłodszychKolejka 6SbPAŹ12:00
 
  5 — 0  Alit Ożarów
Jakub Sejdziński 9', 16', Adam Sieradzki 10', Aleksander Zdybski 30', Filip Grajcar 45'
Świętokrzyska II Liga Młodzików MłodszychKolejka 7Pn11 PAŹ16:00
 
  9 — 0  Wisła Junior Sandomierz
Kacper Faliszewski 14', 26', 46', Mateusz Osojca 24', 25', Jakub Sejdziński 30', Filip Kamiński 33', Aleksander Zdybski 56', Alan Gromski 60'
Świętokrzyska II Liga Młodzików MłodszychKolejka 9Sb23 PAŹ10:00
 
  4 — 2  Juventa Starachowice
Kacper Faliszewski 24', 26', Jakub Sejdziński 51', Mateusz Osojca 56'
Świętokrzyska II Liga Młodzików MłodszychKolejka 10Sb30 PAŹ14:00
 
   —   Football Academy Pińczów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie