Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Sport CK Kielce (młodzik st.)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
2014/152015/162016/172017/182018/192019/20
kl. okręg.
POZ: 4/6
4 – 1 – 5
2020/21
ŚLMS2
POZ: 6/8
3 – 0 – 4
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 1Pn31 SIE17:00
 
11 — 0  Granat Borki
Szymon Pająk 4', Wiktor Kraj 10', 21', 41', Mateusz Botkiewicz 14', 34', Mateusz Pasek 22', Karol Kwiecień 42', 56', Michał Misztal 44', 47'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 4Pn14 WRZ17:30
 
  4 — 1  Partyzant Radoszyce
Karol Kwiecień 5', Jakub Kochanowski 41', Mateusz Pasek 48', 52'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 2Sb19 WRZ10:00
 
  7 — 1  GKS Nowiny (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Mateusz Pasek 1', 43', 53', Karol Kwiecień 3', 12', 49', Szymon Pająk 10'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 6Nd27 WRZ10:00
 
  9 — 0  Granat Borki
Karol Kwiecień 10', Mateusz Pasek 14', 40', Mateusz Botkiewicz 20', 25', Maciej Krzeszowski 23' (sam.), Szymon Pająk 26', 59', Wiktor Kraj 58'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 7WtPAŹ16:30
 
  1 — 2  GKS Nowiny
Krzysztof Kłosowski 48'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 9Śr21 PAŹ16:15
 
  3 — 2  Partyzant Radoszyce
Mateusz Pasek 11', Jakub Kochanowski 23', Mateusz Botkiewicz 56'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 1PnMAJ12:00
 
  2 — 1  Victoria 2015 Skalbmierz
Mateusz Botkiewicz 29', 33'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 2SbMAJ10:00
 
  1 — 3  Hetman Włoszczowa
Mateusz Pasek 13'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 3Sb15 MAJ10:00
 
  3 — 6  Baszta Rytwiany
Karol Kwiecień 32', Mateusz Pasek 49', Mateusz Botkiewicz 50'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 4Nd23 MAJ14:30
 
  0 — 5  Spartakus Daleszyce
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 5Sb29 MAJ10:00
 
  2 — 4  KKP Korona II Kielce
Jakub Kochanowski 20', Karol Kwiecień 60'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 6SbCZE13:00
 
  1 — 0  Klimontowianka PBI Klimontów
Mateusz Pasek 16'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 7Sb12 CZE10:00
 
  5 — 3  DAP Kielce
Jakub Kochanowski 6', 24', 28', Karol Kwiecień 56', Mateusz Pasek 58'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie