Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Świt Ćmielów
Historia
2000/01
kl. okręg.
POZ: 5/16
17 – 2 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 2/15
18 – 4 – 6
2002/03
4 liga
POZ: 18/18
5 – 2 – 27
2003/04
kl. okręg.
POZ: 14/16
7 – 4 – 19
2004/05
klasa A
POZ: 1/14
22 – 2 – 2
2005/06
kl. okręg.
POZ: 6/12
10 – 3 – 9
2006/07
kl. okręg.
POZ: 7/13
9 – 1 – 14
2007/08
kl. okręg.
POZ: 9/14
10 – 4 – 12
2008/09
kl. okręg.
POZ: 15/16
6 – 4 – 20
2009/10
klasa A
POZ: 5/14
11 – 8 – 7
2010/11
klasa A
POZ: 4/14
14 – 4 – 8
2011/12
klasa A
POZ: 7/14
11 – 4 – 11
2012/13
klasa A
POZ: 6/14
12 – 2 – 12
2013/14
klasa A
POZ: 10/14
8 – 6 – 12
2014/15
klasa A
POZ: 6/14
13 – 3 – 10
2015/16
klasa A
POZ: 3/14
20 – 1 – 5
2016/17
klasa A
POZ: 1/16
23 – 6 – 1
2017/18
kl. okręg.
POZ: 7/16
13 – 7 – 10
2018/19
kl. okręg.
POZ: 6/16
12 – 7 – 11
2019/20
kl. okręg.
POZ: 16/16
0 – 2 – 13
2020/21
kl. okręg.
POZ: 11/16
11 – 4 – 15
SparingiŚr22 LIP
 
  1 — 4   Klimontowianka Klimontów
SparingiŚr29 LIP
 
  0 — 3   Kamienna Brody
SparingiNdSIE
 
  0 — 3   Klimontowianka Klimontów
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Sb15 SIE17:00
 
  7 — 0   UKS Iwaniska
Hubert Czerpak 27', 50', 57', Jakub Jedlikowski 33', Krystian Fulara 65', Piotr Cichocki 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 1Sb22 SIE17:00
 
  5 — 1  Zorza Tempo Pacanów
Adam Gajewski 19', 65', Dariusz Pardak 20', Mateusz Mularski 63', Rafał Relikowski 83'
Klasa A, gr. IIKolejka 2Sb29 SIE17:00
 
  0 — 6  LZS Samborzec
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:30
 
  2 — 1   Stal Kunów
Piotr Cichocki 70', Rafał Relikowski 84'
Klasa A, gr. IIKolejka 3SbWRZ15:00
 
  2 — 0  Zryw Zbigniewice
Hubert Czerpak 59', Krzysztof Świątek 63'
Klasa A, gr. IIKolejka 4Nd13 WRZ15:00
 
  2 — 0  GKS Górno
Adam Gajewski 58', Jakub Jedlikowski 83'
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd20 WRZ15:00
 
  2 — 0  OKS Opatów
Krystian Fulara 49', Przemysław Romanowski 73'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr23 WRZ15:30
 
  3 — 0   Koprzywianka Koprzywnica
Klasa A, gr. IIKolejka 7SbPAŹ13:00
 
  3 — 1  Alit II Ożarów
Adam Gajewski 68', 81', Przemysław Romanowski 74'
Klasa A, gr. IIKolejka 8Nd11 PAŹ15:00
 
  0 — 3  Baszta Rytwiany
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4Śr14 PAŹ15:00
 
  0 — 1   Alit Ożarów
Klasa A, gr. IIKolejka 9Sb17 PAŹ14:00
 
  7 — 0  Agricola Łoniów
Bartosz Niedbała 13', Andrzej Mularski 30', Radosław Ćwik 55', Piotr Cichocki 60', Jakub Jedlikowski 69', Przemysław Romanowski 83', Dariusz Pardak 87'
Klasa A, gr. IIKolejka 10Nd25 PAŹ13:00
 
  3 — 1  Gród Wiślica
Rafał Relikowski 12', Bartosz Niedbała 44', Tomasz Marynowski 82'
Klasa A, gr. IIKolejka 11Sb31 PAŹ13:00
 
  2 — 1  UKS Baćkowice
Piotr Cichocki 85', Jakub Jedlikowski 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 12NdLIS13:00
 
  0 — 4  Jawornik Gorzków
Klasa A, gr. IIKolejka 13Śr11 LIS12:00
 
  6 — 0  Spartakus II Daleszyce
Radosław Ćwik 15', Arkadiusz Michałowski 26' (k.), 35', Krystian Fulara 56', Dariusz Pardak 87', 89'
Klasa A, gr. IIKolejka 6Nd15 LIS12:00
 
  5 — 1  Nidzica Dobiesławice (Kazimierza Wielka)
Marcin Stępień 6', Radosław Ćwik 14', Arkadiusz Michałowski 51', Rafał Relikowski 71', Bartosz Niedbała 74'
SparingiSbLUT
 
  4 — 1   Star Starachowice
SparingiNd14 LUT
 
  3 — 2   Kamienna Brody
SparingiSb20 LUT
 
  5 — 1   UKS Baćkowice
SparingiSb27 LUT15:00
 
10 — 0   Wisła Chotcza
SparingiNdMAR14:00
 
  1 — 1   Sparta Dwikozy
SparingiNd13 MAR11:00
 
  1 — 2   Kamienna Brody
Klasa A, gr. IIKolejka 14Sb26 MAR11:00
 
  4 — 0  Zorza Tempo Pacanów
Piotr Mazepa 15', 50', Przemysław Romanowski 57', Krystian Fulara 82'
Klasa A, gr. IIKolejka 15NdKWI15:00
 
  3 — 1  LZS Samborzec
Przemysław Romanowski 61', Piotr Mazepa 71', 85' (k.)
Klasa A, gr. IIKolejka 16Nd10 KWI15:00
 
  3 — 1  Zryw Zbigniewice
Przemysław Romanowski 31', Krystian Fulara 41', Michał Kosowski 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 17Nd17 KWI15:00
 
  4 — 1  GKS Górno
Michał Kosowski 14', Andrzej Mularski 18', Piotr Mazepa 24', 62' (k.)
Klasa A, gr. IIKolejka 18Nd24 KWI15:00
 
  3 — 0  OKS Opatów
Łukasz Kotwa 11', Michał Kosowski 18', Kamil Kaczmarczyk 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 19NdMAJ15:00
 
  3 — 0  Nidzica Dobiesławice
Mateusz Mularski 85', Krzysztof Świątek 87', Michał Kosowski 88'
Klasa A, gr. IIKolejka 20NdMAJ15:00
 
  5 — 0  Alit II Ożarów
Przemysław Romanowski 12', Krzysztof Świątek 38', 56', Krystian Fulara 71', 74'
Klasa A, gr. IIKolejka 21Sb14 MAJ12:00
 
  0 — 0  Baszta Rytwiany
Klasa A, gr. IIKolejka 22Nd22 MAJ15:00
 
  6 — 2  Agricola Łoniów
Bartosz Niedbała 13', 32', 45', Michał Kosowski 30', Andrzej Mularski 49', Mateusz Mularski 85'
Klasa A, gr. IIKolejka 23Cz26 MAJ15:00
 
  0 — 2  Gród Wiślica
Klasa A, gr. IIKolejka 24Nd29 MAJ15:00
 
  2 — 3  UKS Baćkowice
Radosław Ćwik 44', Rafał Relikowski 58'
Klasa A, gr. IIKolejka 25NdCZE15:00
 
  2 — 0  Jawornik Gorzków
Krzysztof Świątek 38', Jakub Jedlikowski 58'
Klasa A, gr. IIKolejka 26Sb11 CZE15:00
 
  3 — 2  Spartakus II Daleszyce
Krystian Fulara 25', 64', Andrzej Mularski 58'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie