Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Atest Kielce
Historia
2000/012001/02
klasa A
POZ: 4/11
11 – 3 – 5
2002/03
klasa A
POZ: 3/12
14 – 3 – 5
2003/04
klasa A
POZ: 6/13
9 – 3 – 12
2004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
2014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/21
Klasa A, gr. IKolejka 1Nd18 SIE
 
  4 — 1  Polanie Pierzchnica
Klasa A, gr. IKolejka 2Nd25 SIE
 
  4 — 2  Start Słupia Jędrzejowska
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Śr28 SIE
 
  4 — 2   Victoria Górki Szczukowskie
Klasa A, gr. IKolejka 3NdWRZ
 
  6 — 1  Zryw Skroniów
Klasa A, gr. IKolejka 4NdWRZ
 
  1 — 1  Orlęta II Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 5Nd15 WRZ
 
  2 — 1  Moravia Morawica
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2Śr18 WRZ
 
  0 — 3   Skała Tumlin
Klasa A, gr. IKolejka 6Nd22 WRZ
 
  2 — 1  Partyzant Wodzisław
Klasa A, gr. IKolejka 7Nd29 WRZ
 
  3 — 0  Polonia Białogon Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 8NdPAŹ
 
  1 — 2  AZS WSU Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 10Nd20 PAŹ
 
  4 — 1  Dąb Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 11Nd27 PAŹ
 
  4 — 0  Czarnovia Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 9Nd10 LIS
 
  1 — 5  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 12Śr23 KWI
 
  1 — 3  Polanie Pierzchnica
Klasa A, gr. IKolejka 14Nd27 KWI
 
  1 — 1  Zryw Skroniów
Klasa A, gr. IKolejka 15CzMAJ
 
  2 — 2  Orlęta II Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 16NdMAJ
 
  1 — 2  Moravia Morawica
Klasa A, gr. IKolejka 17Nd11 MAJ
 
  4 — 2  Partyzant Wodzisław
Klasa A, gr. IKolejka 13Śr14 MAJ
 
  4 — 1  Start Słupia Jędrzejowska
Klasa A, gr. IKolejka 18Nd18 MAJ
 
  2 — 0  Polonia Białogon Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 19Nd25 MAJ
 
  4 — 3  AZS WSU Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 20NdCZE
 
  0 — 3  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 21NdCZE
 
  3 — 1  Dąb Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 22Nd15 CZE
 
  1 — 0  Czarnovia Kielce
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie